2024 m. birželio 18 d.

 

TAT ir OTD mokymai Vilniuje

1
Paskelbta: 2014-01-30 11:08 Autorius: EFPSA

Open Training Day (OTD) yra analogų Lietuvoje neturintis renginys, sukuriantis erdvę Train Advanced Trainers (žr. toliau) dalyviams ir vadovams, Lietuvos NVO mokymų vadovams bei mokymų verslo profesionalams vesti geriausius jų mokymus tiek Lietuvos jaunimui, tiek jam atstovaujančioms organizacijoms, tiek ir veržliems įmonių kolektyvams. Tai nepaprasta diena patirti ir išmokti daugiau apie žmonių ryšius, grupės dinamiką ir save tarp kitų.

Mes atvežame aukščiausios klasės mokymus į Lietuvą ir mes paverčiame juos prieinamus tiek tobulėti trokštančiam jaunimui, tiek įvairioms jį vienijančių organizacijų valdyboms bei komandoms.

Open Training Day suburia 200+ dalyvių, o renginį vainikuoja uždaromasis vakaras, subursiantis tiek mokymų vadovus, tiek dalyvius neformalioje aplinkoje. Tai galimybė pasidalinti kontaktais, įspūdžiais ir patirtimi visiems, patyrusiems OTD.

Renginys vyks kovo 1 d., šeštadienį, VU Filosofijos fakultete.

OTD žymi Train Advanced Trainers (TAT) atidarymą. TAT yra tarptautinių mokymų savaitė, skirta patyrusiems mokymų vadovams iš įvairių Europos jaunimą vienijančių ir jam atstovaujančių organizacijų.

TAT sudaro unikalią galimybę 30-iai jaunimo mokymams atsidavusių žmonių iš įvairių tarptautinių organizacijų pakelti savo kompetencijas iki aukščiausio lygio: 5 NVO mokymų ekspertai iš užsienio, 2 profesionalai iš Lietuvos ir 8 dienos vienų intensyviausių patirtinių mokymų gyvenime.

Pagrindinė TAT tema yra santykiai, todėl didžiulis dėmesys skiriamas santykių valdymui mokymų metu. Taip įgalinsime mokymų vadovus aiškiau pastebėti grupės dinamikos pokyčius ir naujų ryšių formavimąsi, taip pat visa tai panaudoti pagerinant mokymų efektyvumą.

Mokymai vyks kovo 2–9 d. Vilniuje.

Organizatoriai

European Federation of Psychology Students’ Association (EFPSA) yra didžiausia socialinė ir akademinė platforma, įkurta 1987 m. ir šiuo metu vienijanti psichologijos studentus net iš 30 šalių.

Pagrindinės EFPSA veiklos sritys:
5 kasmetinių tarptautinių renginių organizavimas, taip kuriant erdvę studentams tobulėti akademiškai, profesiškai ir asmeniškai.
Prisidėjimas prie visuomenės gerovės kūrimo, pavyzdžiui, Social Impact iniciatyva ir Open Access judėjimu.
Šiemet startuojama su dar vienu EFPSA renginiu – Train Advanced Trainers (TAT) mokymais, kuriuos laimėjo rengti EFPSA narė Lietuvoje – Lietuvos psichologijos studentų asociacija (LiPSA).

LiPSA atstovauja ir vienija Lietuvos psichologijos studentus 6 universitetuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei kiekvienais metais organizuoja visuomenei skirtus renginius, tokius kaip PsiDi, Psichologų pavasaris, Tyrėjų naktis.

Mūsų asociacijai TAT mokymai yra antroji tarptautinių renginių organizavimo patirtis. 2008 m. LiPSA surengė Europos psichologijos studentų 24-ąjį kongresą, subūrusi 200 dalyvių iš visos Europos.

Daugiau apie TAT:
facebook.com
Daugiau apie OTD ir registraciją mokymams rasite čia
Informacija apie EFPSA
Norintys gali paremti mokymus čia

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. Gal
(2014-01-31 10:29:14)
(84.46.246.12) Parašė:

ekspertai.eu paaiškintų kokia čia organizacija,kokie jos tikslai ir tų mokymų pasekmėsParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras