2024 m. birželio 16 d.

 

Ukrainiečių sumažės, bet laisvė bus apginta

14
Paskelbta: 2024-04-08 13:18 Autorius: ekspertai.euPer ateinančius 25-ius metus Ukrainos gyventojų skaičius oficialiai turėtų sumažėti iki 25,2 mln., skelbia Ukrainos socialinių reikalų ministerija.

Ministerijos duomenimis, iš šalies emigravo daugiau kaip 6 mln. moterų ir vaikų. Vaikų gimstamumas nuo 2021 m. sumažėjo 45 proc.

1993 m. Ukrainos gyventojų skaičius siekė 52,2 mln. žmonių.

Šaltinis: segodnya.novyny.live

P. S.

Šiuo metu Ukrainoje vyksta didžiausias karas žmonijos istorijoje nuo Antrojo pasaulinio karo, ką ne kartą yra pabrėžę didžiausi Lietuvoje veikiantys žiniasklaidos kanalai, VU Istorijos fakulteto dėstytojas Kęstutis Kilinskas bei kiti žinovai.

Šiame kare susirėmė Vakarai su didžiausia pasaulio teroristine valstybe Rusija, kurioje visi gyventojai teroristai, kaip yra informavęs liberalas, Seimo Ateities komiteto pirmininkas Raimundas Lopata.


Ukraina kovoja už viso civilizuoto ir demokratinio pasaulio laisvę ir nepriklausomybę, ne kartą yra pranešę Lietuvos politikos lyderiai bei jų nepriklausoma žiniasklaida.

Daug kartų Lietuvoje žmonės kompetentingų specialistų buvo informuoti, kad jei Ukraina pralaimėtų, Rusija pradėtų karinę invaziją į NATO ir Europos Sąjungos valstybes, pirmiausia Lenkiją, Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Todėl reikia padaryti viską, kad Vakarai pergalę pasiektų fronto linijoje Ukrainoje, apie ką ne kartą buvo užsiminus ir oficiali Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, prezidentė Dalia Grybauskaitė bei kiti iškilūs mūsų šalies vedliai.

Taip pat būtina padaryti viską, kad visiems Rusijos gyventojams-teroristams, galiotų kolektyvinė atsakomybė, ko nuosekliai siekia mūsų šalies politikos žiedas.

Ukrainos pergalė bus tik tada, kada šios valstybės sienos bus atkurtos tos, kurios buvo iki 1991 m. Iki to laiko visa Lietuva bei likęs civilizuotas demokratinis pasaulis privalo koncentruotis tik į galutinę pergalę, kad ir kokie laikini sunkumai bekiltų.

Apie tai, kad kol Ukraina iškovos pergalę, jai turi būti užtikrinta visa parama, pirmiausia karinė, yra atskleidus ir dešimties pasaulio trikdytojų sąraše esanti buvusi Lietuvos užsienio reikalų viceministrė Jovita Neliupšienė.

„Mes labai puikiai žinome, iki kada ta parama turi būti tiekiama – iki Ukrainos pergalės, o ne iki kažkokios abstrakčios datos“, - konkrečiai yra nurodžius moteris.

LR Seimas yra paskelbęs, kad Rusija yra teroristinė valstybė. Su teroristais yra tik du keliai – teroristai arba besąlygiškai pasiduoda, ar jie besąlygiškai privalo būti iki vieno sunaikinti.

Apie tai, kad su teroristine Rusija negali būti jokių derybų, yra informavus ir Lietuvoje reziduojanti Baltarusijos prezidentė Svetlana Tichanovskaja bei kiti pasaulio autoritetai.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
14. Romas/Dzukas > 11. Lora
(2024-04-12 21:57:55)
(67.159.8.141) Parašė:

Is tiesu ju yra daugiau, kas dar spejo. Dabar ukrainieciams yra sudetinga patekti i RU is kitu saliu. Yra tik vienas "langas" - per Seremetjevo aerouosta. Tik ten praleidziami ukrainieciai. Patekti is Ukrainos yra dar sudetingiau - galima gauti kulka i nugara, bet variantu yra.13. yell...ZOVmarine to 12.
(2024-04-09 20:18:10)
(2001:67c:2628:647:11::124) Parašė:

prasidėjo ne demografija, o depopuluacija :))) - galvokime, ką leidžiame į "eterį" - per blevyzgas ir taip uždusti galima ...12. Tada
(2024-04-09 20:00:49)
(90.135.176.9) Parašė:

kai Rusija išpildė Ukrainos norą, kad valstybė būtų savarankiška ir nepriklausoma, 1993 metais Ukrainoje buvo 53 milijonai gyventojų. Po to, kai į Ukrainą atėjo Black Rock korporacijos ir pradėjo supirkinėti jos žemes, prasidėjo katastrofiška demografija. Tam buvo sudarytos atitinkamos sąlygos, tame tarpe ir nusikaltimai, slapta išbandant bakteriologinį ginklą iš Amerikos laboratorijų, ęsančių Ukrainos teritorijoje. Šiuo metu Ukrainoje yra 19 milijonų gyventojų ir šitas skaičius, kaip suprantama, ženkliai mažėja. Black Rock buvo nuostolinga maitinti 53 milijonus žmonių, o be to tiek vergų žemių apdirbimui jiems nereikėjo, todėl buvo būtinas masinis ukrainiečių naikinimas. Jeigu išprovokuotas karas nebūtų prasidėjęs Ukrainos teritorijoje, tai po mėnesio gerai užsienio antikristų apmokama Ukrainos valdžia būtų pradėjusi karą Rusijos teritorijoje. Bet Ukrainiečiai patys išsirinko tokį likimą, parsiduodami vakarams, o vakarai nei vienos šalies niekada nepadarė klestinčios ir niekam nieko nedavė nemokamai, kaip tai darė Rusija. Vakarai visada naikina savo konkurentą ir eina su principu: už vieną idėtą pinigą reikia pasiglemžti kelis. Man savo laiku teko važinėti į komandiruotes į Ukrainą ir į Rusiją, todėl aš turėjau daug galimybių palyginti tas tautas. Kai reikėdavo kokios pagalbos, rusai net negalvodami tuojau padėdavo. Su ukrainiečiais būdavo kitaip, jie pirmiausia pagalvos, kiek jiems tai kainuos ir net nesivaržydami apie tai pasakys. Ant savo godumo kabliuko jie ir pasikabino.11. Lora
(2024-04-09 12:53:14)
(78.58.59.215) Parašė:

Buvo info, kad į Rusiją persikėlė 7-8 mln. ukrų. Ar ten jų skaičius irgi mažinamas?10. Romas/Dzukas > 1. Ar žinote
(2024-04-09 12:41:05)
(50.7.93.84) Parašė:

1917 Rusijos imperijoje daug ko ivyko, jus ka turite omeny? Pabandysiu nuspeti, kalba apie Spalio revoliucija. Nuliudinsiu jus ir patarsiu pasidometi istorija. Spalio revoliucija ivyko ne Rusijos imperijoje, o jos teritorijoje. Planavo ja, ir faktiskai ivykde anglosaksai. Viskas butu labai gerai naglosaksu akyse, bet jide nenumate, kad veliau iniciatyva perims pati rusija ir viskas nukryps kita linkme. O jeigu kalbeti apie "uztemima", tai jis ivyko 1569 metais LDK, kai vietiniai didikai padovanojo LDK Lenkijai, uz galimybe priklausyti slektai. Tiesa, jie taip ir negavo tos galimybes pilnai.9. tr
(2024-04-08 18:51:39)
(78.56.147.207) Parašė:

Ukrainoje darosi gražu kai pasiklausai ka siulo amerikonai ukrainiečiams tai net plaukai šiaušiasi,dabar jau svarstoma kad imti i fronta nuo 18 metų,tuo pačiu moterys jau bus privaloma i fronta ,ipac patiko reklama kurioje reklamuoja kokia turi buti moteris,tipo kurtizanė,gera virtuvėje,ir gera fronte,žodžiu reikia patiems pamatyti ukrainiečiai reklamas tikrai moka daryti.O fronte vaizdeliai tikrai ne ukrainiečių naudai.8. to 2. Akula
(2024-04-08 18:14:43)
(77.90.67.48) Parašė:

kas tau sake,kad jis pralaimejo,ka tu rukai,kad toks netikelis esi,jis Putinas kaip tik laimi ir laimes iki galo durkainos nebus7. Kai pažiūri
(2024-04-08 16:36:09)
(95.24.34.113) Parašė:

video, su kasdieniais vaizdais, kaip Ukrainos miestuose ir gyvenvietėse, kaimuose, stotyse, autobusuose, parduotuvėse, klubuose ir t.t. medžiojami besipriešinantys ir patriotų talžomi vyrai, mėsa frontui. Supranti kokią milžinišką atsakomybę ir naštą Zelenskis prisiėmė už visos civilizuotos ir demokratinės Europos saugumą. Sakyčiau, neįtikėtino masto lyderystė. Tik deja, ko gero patys ukrainiečiai, ukrainietės jį pakars, arba nušaus, kai tik Zelenskį sauganti britų kontora trumpam nusisuks į šalį... Kitu atveju Zelenskiui kokso vis tiek nebeužteks, tyliai pasikars vonioje kur nors prie Londono, kaip koks Berezovskis.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras