2024 m. birželio 14 d.

 

Valstybei priklausanti žiniasklaidos priemonė paskelbė naujų faktų apie serijinį žudiką

92
Paskelbta: 2013-01-24 13:30 Autorius: ekspertai.eu
"Lietuvos ryto" buveinės pastato siena.
"Lietuvos ryto" buveinės pastato siena.

Dienraščių lyderis "Lietuvos rytas", kurio 34 procentai akcijų priklauso valstybei, t. y. visiems šalies gyventojams, pranešė, kad serijiniam žudikui Drąsiui Kedžiui gali būti priskirta dar viena žmogžudystė.

Anot liudytojo Mindaugo Žalimo, D. Kedys planavo pašalinti ne tik pedofilijos istorijos dalyvius Andrių Ūsą, Joną Furmanavičių, Violetą Naruševičienę, buvusią savo sugyventinę Laimutę Stankūnaitę, buvusį Kauno apygardos teismo pirmininką Albertą Milinį, bet ir neseniai likviduotos "agurkinių" gaujos atstovą Saulių Velečką.

"Kai Kaune buvo nušautas S. Velečkos draugas R. Korsakas, imta kalbėti, kad tai gali būti D. Kedžio darbas – negalėdamas susidoroti su pačiu Agurku, garliaviškis esą atkeršijo jam šūviais į vieną jo ištikimiausių pagalbininkų", - praneša žiniasklaidos priemonė "Lietuvos rytas", nemaža dalimi priklausanti valstybei.

Galima neabejoti, kad ši informacija gauta iš absoliučiai patikimų šaltinių prokuratūroje, Valstybės saugumo departamente (VSD) ar kitose valstybės paslaptis saugančiose tarnybose, kurių išskirtinis partneris jau daugelį metų yra dienraščių lyderis.

Primename, kad šis masinės informacijos organas nuolat pirmasis ir vienintelis informuoja apie labai pikantiškus dalykus.

Būtent ši žiniasklaidos priemonė 2006 metais pranešė, esą pulkininkas Vytautas Pociūno žuvo, nes girtas besišlapindamas iškrito pro KGB kontroliuojamo viešbučio langą Baltarusijoje. Šių žinių korespondentė Birutė Vyšniauskaitė pasisėmė tiesiogiai buvusio VSD generalinio direktoriaus, KGB rezervisto Arvydo Pociaus kabinete, kur svečiavosi iki gilios nakties. Generalinė prokuratūra atmetė Piliečių Santalkos ir Sauliaus Pečeliūno prašymus iškelti bylą dėl šmeižto.

Petys į petį VSD, prokurorai ir dienraščių lyderis darbavosi ir Grozno angelais vadinamų čečėnų sutuoktinių Chadižat ir Maliko Gatajevų byloje. Šią buitinio pobūdžio bylą tyrė net septyni VSD pareigūnai, vadovaujami Kauno apygardos prokuratūros prokurorės Nomedos Oškutytės, o lrytas.lt nuosekliai informavo visuomenę, kad 150 Čečėnijos karo našlaičių išgelbėję sutuoktiniai iš tiesų yra baisūs monstrai. Deja, šios gražios iniciatyvos nesuprato Lietuvos partnerė Europos Sąjungoje Suomija, ji 2011-ųjų pavasarį suteikė Ch. ir M. Gatajevams politinį prieglobstį. Šio apmaudaus fakto iki šiol niekaip nekomentavo nei prokuratūra, nei VSD. Tylint partneriams, pritilo ir dienraščių lyderis.

2010 metų balandžio 17 dieną jis pirmasis paskelbė apie iki tol nuo visuomenės kruopščiai slėptą Eglės Kusaitės bylą. „Tarp mirtininkų, kovo 29 dieną susisprogdinusių Maskvos metro, turėjo būti ir jauna lietuvė“, - informavo dienraščių lyderis. Žinia, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir Rusijos visuomenę, paskelbta praėjus vos savaitei nuo tada, kai geriausias KGB tradicijas tęsiančios Rusijos FSB darbuotojų komanda apsilankė Generalinėje prokuratūroje ir dalyvavo Lietuvos pilietės apklausoje. Vėliau paaiškėjo, kad dienraščių lyderio publikacijoje įsivėlė smulkus netikslumas: E. Kusaitė nėra niekaip susijusi su teroro išpuoliu Maskvos metro. Kaip ir V. Pociūno šmeižto atveju, Generalinė prokuratūra ir VSD netyrė, kas jų partneriui nutekino ikiteisminio tyrimo informaciją su šia nereikšminga klaidele.

2011 metų lapkritį “Lietuvos rytas” dar kartą sudrebino Lietuvą ypatinga informacija, kad Prezidentūra davė nurodymą žlugdyti lietuviško kapitalo bankus. Operatayviai atlikę tyrimą, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovai Vitalijus Gailius ir Vytautas Giržadas išsiaiškino, kaip ikiteisminio tyrimo duomenys apie banko “Snoras” atžvilgiu planuojamus veiksmus nutekėjo dienraščių lyderiui. Tačiau kai pateikė šiuos faktus VSD direktoriaus pavaduotojui Romualdui Vaišnorui, buvo nedelsiant apkaltinti patys ir tapo buvusiais FNTT vadovais. Tai tik dar kartą patvirtina, kad dienraščių lyderio paslaptys yra valstybės paslaptys.

Tad galima beveik neabejoti, kad mus pasieks dar ne viena žinia apie masines žmogžudystes, kurias a. a. D. Kedys galimai planavo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio valstybių teritorijose. Juk organas, kurio 34 procentai įstatinio kapitalo priklauso valstybei, neskelbia pletkų apie mirusius žmones.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
92. to Paule
(2013-04-12 14:51:55)
(82.140.169.149) Parašė:

blogai ,kad to pedryto neskaitot .Prieša reikia pažinti.91. a vaaaa
(2013-04-12 14:39:23)
(82.140.169.149) Parašė:

a vaaaa pasirodo Kedys serijinis žudikas.Tai galimai ir tas mergaites ,kuriu tiek daug dingo kelyjje i namus ir ,kurios paskui buvo rastos ivairiuose vandens telkiniuose negyvos ,jis nužude.Garantuotai.Ir tikrai Usa jis nužude ,tikrai .Kitaip ir buti negali.Mano nuomone ir Pociuna jis galejo nužudyti .Galimai ,galimai.Pagaliau suradom serijini žudika ,gudru ,užsimaskavusi ,tiek mirčiu ir nei viena nebuvo išaiškinta.dabar jau aišku.90. Generaliniam prokurorui
(2013-03-17 11:57:37)
(188.69.224.89) Parašė:

Iš labai ptikimų šaltinių sužinojau, kad tai Kedys sugriovė Snorą ir Ūkio banką. O kur tie bankai Kedžiui parodė Kuznecovaitė ir Lavastė.89. Emeline
(2013-02-10 13:55:51)
(192.158.12.162) Parašė:

That's a smart answer to a tricky qetusion88. Nan
(2013-02-10 08:07:07)
(220.248.4.253) Parašė:

August 17, 2011Hi I am so glad this letter brugoht relief to you. It sounds like it's giving you closure.I loved your last line: I will do everything in my power to be a voice for Nicole to make sure that doctors and the medical community are held responsible for the errors that are made when a test isn’t diagnosed properly or any other issue that is detrimental to the patient. Perhaps the letter also brugoht some clarity to you as to your purpose? And, it's okay if the doctor doesn't respond. The letter has served its purpose bringing you relief.87. egzotinis debilas....
(2013-02-02 18:29:47)
(46.251.62.25) Parašė:

melagingai paliudys visur kur tik "banditamas"reikes :)86. Zalimo brolis
(2013-01-28 04:57:08)
(98.212.17.253) Parašė:

sedi kaliuzeje uz pedofilija. Tiketina, kad ilgalaikis kedzio smeizimas ir visokiu butu ir nebutu nuodemiu uzkabinimas suteiks pedofilui laisve. Galimas toks GP cementininko pazadas Zalimui. Tautos neapgausite. Tokiais "isradimais' tik parodomas visiskas prokuraturos priklausomumas nup vyr. pedofilo valios. Kiek tai tesis???Zalimas toks "nepamainomas" liudininkas, tik, deja, neissaugojo ne vieno Kedzio balso iraso. bet gal dar atsiras - sufabrikuos... O Kedys, dabar jau apsaukiamas narkomanu, savo atletiska isvaizda ne kiek nepanasus i narkotiku vartotoja. Jei nezinote kaip tokie atrodo, nueikite i google.com ir susiraskite narcotics anonymous 12 step guide. Pasiskaitykite, isigilinkite ir pamatysite isdvesusias, susisukusias zmogystas. Atletai tokio sh... nevartoja.85. elena
(2013-01-27 10:12:44)
(78.60.199.76) Parašė:

O ką tik tokios raiškos priemonės yra? Galime prie lietryčio ir papiketuotiParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras