2024 m. gegužės 30 d.

 

Valstybės lyderis G. Nausėda netikėtai pabūgo viešo vizualaus klausimo, todėl pasitelkė policiją

34
Paskelbta: 2020-07-20 16:17 Autorius: ekspertai.eu

Kiekvieno mėnesio 17 dieną būrys Lietuvos piliečių priešais LR Prezidentūrą mini datą, kada iš savo senelių namų valstybės vardu buvo pagrobta mažametė mergaitė Deimantė Kedytė. Vienintelis piliečių keliamas klausimas – ar vaikas dar gyvas?
 

Kadras iš 2020 m. birželio 17 d. akcijos prie LR Prezidentūros.


Tačiau valdžios atstovai jau daugelį metų negali atsakyti į šį paprastą visuomenės klausimą, ar valstybės vardu pagrobtas vaikas gyvas ir sveikas.

Dar 2018 metų sausio 13 d. Laisvės premijos laureatė Nijolė Sadūnaitė, sakydama kalbą Seime, prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki 2018 m. vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

Prezidentė dar Seimo salėje iš karto į ausį N. Sadūnaitei pašnibždėjo, kad niekada nežinojo ir nežino, kas atsitikę su vaiku, o premjeras nurodė, kad N. Sadūnaitė viską melavo.

Seimo pirmininkas kiek vėliau informavo, kad nieko apie tai nežino.
Taigi, funkcionieriai per visą laiką nuo Deimantės Kedytės pagrobimo nieko atsakyti žmonėms negali.

Šiuo metu Jungtinės Tautos yra paskelbusios tarptautinę Deimantės Kedytės paiešką (su visu Jungtiniu Tautų sprendimu galima susipažinti ČIA) ir padariusios užklausas Lietuvos vyriausybei, kuriai labai sunkiai sekasi ką nors rišliai atsakyti, – daugiau apie tai informacijos ekspertai.eu pateiks artimiausiu metu.

Tačiau šiame straipsnyje norėtume atkreipti į kitą dalyką.

Iki šiol prie LR Prezidentūros kas mėnesį susirenkantiems žmonėms niekas nedraudė laikyti jų norimo turinio transparantų.

Nuo dabar tvarka pasikeitė.

Liepos 17 d. prie LR Prezidentūros atėjusius žmonės policija perspėjo, kad nebegalima išskleisti didelio užrašo „Ar dar gyva Deimantė?“.

„Liepos 17-toji. Dar viena gėdingo valstybės poelgio – Deimantės Kedytės brutalaus pagrobimo ir pradanginimo – paminėjimo diena.

Aštuoneri metai – ir nė menkiausio ženklo apie jos gyvavimą, jos gyvenimą. Šitoks valdžios negebėjimas bent jau pabandyti išsklaidyti visuomenės nerimą dėl mergaitės likimo kelia įtarimą, jog ne viskas čia yra gerai, išlieka aibės neatsakytų klausimų.

O kiek pastangų sudėta užčiaupti ir nutildyti orumo nepraradusius piliečius, tarp jų – ir mergaitės artimuosius, kaip stengtasi nugramzdinti gėdingą istoriją į užmarštį. Ir kaip nekalti žmonės metų metais buvo tampomi po teismų maratonus, apdedami baudomis! Tačiau jų tai vis tiek nesustabdė.

„Jaučiantys pareigą pasipriešinti nusikalstamai valdžios savivalei, neabejingi žmonės jau 96-tąjį kartą susirinko priminti, kad jie nieko neužmiršo ir nesirengia pasitraukti, kol nebus atskleista tiesa ir įvardinti kaltininkai.
Šįkart gausus policininkų būrys neleido išskleisti mūsų plakato: AR DAR GYVA DEIMANTĖ?“, - visuomeniniuose tinkluose informavo nuolatinė akcijos dalyvė skulptorė Joana Noreikaitė.

Reaguodami į tokius policijos veiksmus prie LR Prezidentūros visuomenininkai išleido virtualų šūkį – TIESOS NEUŽČIAUPSIT!

Šio šūkio virtualioje erdvėje policija kol kas neuždraudė.

P. S.Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

Keli susiję:

Pedofilus ir jų gynėjus Lietuvos valdžioje, Jungtinės Tautos spendžia į kampą

„Delfi.lt“ pašalino savo melagingą publikaciją apie Deimantę Kedytę

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
34. Kaimo durnius
(2020-07-26 21:16:59)
(78.61.0.42) Parašė:

O policija turejo teise nurodyti zmonems kokius klausimus iskelti ??? Cia butinas juristu isikisimas,kad ir Stanislovo Tomo paaiskinimas.Koks straipsnis draudzia iskelti klausima ??????????????33. Atas
(2020-07-26 20:39:04)
(85.206.210.161) Parašė:

Tai dar vienas įrodymas, kad tariamas prezidentas tėra eilinis duchas, užtariantis ir palaikantis Lietuvos iškrypėlių klano niekšybes. O tas plakato išskleidimo uždraudimas yra neteisėtas, prieštaraujantis konstitucijai32. Manau,
(2020-07-23 23:53:24)
(86.20.71.35) Parašė:

kad pats laikas iskelti Skverneliui klausima,kad atskleistu kas jam nurode ar dave leidima su 240 iki dantu ginkluotu policaju,pulti nesipriesinusius mergaite sugojusius zmones,bei mergaites prievartini paemima,naudojant fizini ir psichini smurta pries vaika.Nori to Skvernelis ar ne,bet privalo nebijoti ir atskleisti kieno paliepimu ivykde antstoles,stankunaites ir cerniausko nebaudziama mergaites ,,paemima'',o praktiskai protu nesuvokiama-pagrobima.Neatsakius i si klausima Skvernelio i Seima nerinkti,nes ten ir bejo pilna bailiu,o norint daryti tvarka valstybeje is pagrindu,reikalingos stiprios ir drasios asmenybes.31. da
(2020-07-22 13:13:09)
(188.69.209.200) Parašė:

Kur Deimante zino Skvernialis: pats planavo pats vadovavo pats eme.30. O premjeras nurodė
(2020-07-21 22:19:56)
(83.181.77.148) Parašė:

Policininkas nesusilaikė ir atsakė policininkiškai: nekreipkit dėmesio į tą seną vienuolę visokių klausimų klausinėtoją...29. Darijus
(2020-07-21 15:12:36)
(90.140.123.213) Parašė:

O mulkiai ėjo pasididžiuodami balsuoti už jį. Dabar eis rinkti tokį patį seimą.28. to .....Romai Garbes troškulys
(2020-07-21 14:59:01)
(78.58.225.231) Parašė:

Vykdydamas gorbio perestroiką matyt gorbis buvo pažadėjęs Vyckai prezidento sostą,nes suplanuota gorbio perestroiką buvo numačiusi visose respublikose prezidento pareigybes. Vycka dalyvavo ir pretendavo į šį atsakingą garbingą postą,bet šunauja jo į minėtas pareigas NE samde,o noras ,siekiai tapti buvo neišpasakytai dideli.Kokio grožio plakatai su būsimu .. Staiga prabila Ramuniuko įstatytas į aukštą sostą jo ex mokytojas , su kuriuo visą kelią abu pešėsi ,kad Vyckai priklauso Prezidento statusas. Šunauja pakyla su klyksmais ,kolionemis,šauksmais.Mes jo niekada ne samdeme į prezidentus.......Taip prezidento epopėja užgęso .Kad ne taip butų Vyckai skaudu tai įvairaus rango prisiplakėliai,po šio įvykio vadiną jį Prezidentu,o šunauja sau po nosim kartoją šiaudinis Prezidentas.Kai kam suteikią šlakelį juoko....27. Roma
(2020-07-21 12:35:02)
(84.55.0.135) Parašė:

Sveiki.Gal kas iš šios auditorijos gali man atsakyti,kodėl bene 5-iuose ekspertai.eu straipsniuose Vyt.Landsbergis neteisėtai vadinamas prezidentu??? Kas per velniava?Tiesiog šunauja.Ar ką praleidau?Dėkui už ats.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras