2024 m. birželio 18 d.

 

VGTU Kūrybinių industrijų laboratorija skatins laisvalaikį leisti universitete

Paskelbta: 2014-05-16 10:31 Autorius: VGTU

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vykstant tradicinėms Kūrybinių industrijų dienoms atidaryta nauja laboratorija, kurioje sukaupta garso ir vaizdo įrašymo bei apdorojimo įranga, su kokia dirba ir profesionalai kūrybinėse agentūrose. Jaukioje laboratorijos erdvėje studentams sudarytos visos sąlygos panaudoti teorines žinias praktikoje, įgyti darbo rinkai reikalingų įgūdžių bei įgyvendinti savo idėjas leidžiant laiką universitete. 

Numatyta, kad Kūrybinių industrijų laboratorijoje vyks neformalūs susitikimai su srities profesionalais ar VGTU absolventais – seminarų, projektų ar dirbtuvių metu jie dalinsis savo patirtimi ir skatins studentus kūrybiškai pažvelgti į įvairias problemas.

„Kiekvienais metais vis daugiau abiturientų renkantis kūrybinių ar pramogų industrijų studijas, prognozuojamas 5–8 proc. kasmetinis sektoriaus augimas. Tuo pačiu didėja ir darbdavių jauniems specialistams keliami reikalavimai. Vieni pagrindinių – naujausios technikos galimybių išmanymas bei mokėjimas su ja dirbti”, – teigia VGTU Kūrybinių industrijų laboratorijos vedėjas Vytenis Mockus.

Į laboratorijoje sukauptą techniką investuota daugiau nei pusė milijono litų, dar ketvirtadalis tiek skirta patogių patalpų įrengimui.

Naujojoje Kūrybinių industrijų laboratorijoje VGTU studentai naudodamiesi profesionalia įranga galės įrašyti ir apdirbti video siužetus bei garso takelius, taip pat užsiimti grafinių darbų kūrimu, studijine fotografija bei modeliuoti kitokių medijų turinį. Pavargę ar stokodami naujų idėjų jie galės pailsėti filmų peržiūrų salėje, kurioje įdiegta ir 3D vaizdo įranga.

Laboratorijoje jau įvyko pirmieji praktiniai seminarai – besimokydami naudotis įranga VGTU Kūrybinių industrijų studentai sukūrė porą filmukų apie tai, ką veikia kūrybines industrijas veikiantys žmonės, ir apie tai, kaip jaučiasi studijas VGTU pasirinkę užsieniečiai, atvykę čia pagal „Erasmus“ mainų programą.

•••••••

Studentų sukurtus vaizdo siužetus galite peržiūrėti čia:

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras