2024 m. gegužės 25 d.

 

Konservatorių psichiatras kirto disidentei N. Sadūnaitei: ji aiškiai meluoja

99
Paskelbta: 2018-07-29 22:51 Autorius: ekspertai.euDisidentės Nijolės Sadūnaitės melas suglumino ir nustebino „Žinių radijo“ laidos vedėją, konservatorių psichiatrą Algį Ramanauską.

„Aš pakalbėsiu dabar, ko gero, šventvagiškai, bet tiesa yra svarbiau. Pakalbėkim apie disidentus, kai kuriuos disidentus, šiuo atveju – Nijolę Sadūnaitę. <...> Tai, ką jinai daro šiandien, kalbant apie Garliavos įvykius, man kelia nuostabą kaip psichiatrui. Aš turiu omeny – ji aiškiai meluoja apie tai, kad Kedytė sakė, cituoju Sadūnaitę, „kodėl pas mane aštuonios rankytės?“. Tuo tarpu vaikas sakė, pilnas internetas tų įrašų, vaikas sakė „atrodo kaip aštuonios vakaro“. Kodėl Nijolė Sadūnaitė yra tokia? Kedytė sakė, yra įrašas, „atrodo kaip aštuonios vakaro“, ta kiekvienas turintis ausis išgirsta <...>, o Sadūnaitė sakė, cituoju, „kodėl pas mane aštuonios rankytės?“, – laidoje „Greiti pietūs“ disidente piktinosi konservatorius.

Kaip žinoma, kai kuriems konservatoriams pedofilijos ir žudymų istorija niekada neduoda ramybės. Jie ją prisimena visada, kai reikia ir kai nereikia.

A. Ramanauskas yra įgėlęs ir savo bendrapartietei Irenai Degutienei, įvardines kolegę kaip didžiulę dėmę ant konservatorių palto (apie tai buvo skelbta publikacijoje „Pasak koservatoriaus, Irena Degutienė – didžiulė dėmė ant konservatorių palto. Tuomet kas yra Vytautas Landsbergis?“).

Šįsyk veikėjas nusprendė viešai smogti N. Sadūnaitei.
 

Tai, kad vaizdo įrašas su apsvaiginta D. Kedyte, kuri klausia kodėl pas ją aštuonios rankos, pateko į viešumą – yra vaiko pagrobimo vykdytojų klaida. Suprasti juos galima – ne tik vaikas ir vaiko artimieji ar susirinkę žmonės Garliavoje bei visi kiti tiesiogiai stebėję šį įspūdingą renginį per TV3 televiziją  tą rytą pergyveno didelę įtampą, bet ir šios operacijos organizatoriai bei vykdytojai jautėsi ne ką geriau.

Vykdytojai tiesiog vykdė nurodytas instrukcijas, kad įrašas su „išlaisvintu“ ir „laimingu“ vaiku būtinai pasiektų visuomenės akis ir ausis. Taip ir atsitiko. Jei operacijos vykdytojai būtų pastebėję klaidą, toks įrašas iš viso nebūtų pasiekęs viešumos arba prieš jį skelbiant tiesiog būtų šiek tiek apdorotas. Tačiau atsitiko kaip atsitiko. Neklįsta tik tie, kurie nedirba.

Prisiminkime – didžioji konservatorių bendruomenės dalis visada tikėjo ir tiki legendiniu advokatu Gintaru Černiausku bei jo viešai paliudyta tiesa, kad jis neprisilietė prie vaiko ir mergaitės ėmimo metu nebuvo naudota prievarta. Kaip advokatas nelietė ir nenešė Deimantės Kedytės galima pamatyti šiame vaizdo įraše:Paspėliokime – ar konservatorių bendruomenės vyriškos giminės Juknevičiene tituluojamas A. Ramanauskas bukas ar apsimeta tokiu ir tik vaizduoja esąs kurčias, todėl leidžia sau viešoje erdvėje kalbėti nesąmones?

Sudalyvaukite apklausoje, kurios atsakymo variantai:

A) A. Ramanauskas BUKAS

B) A. Ramanauskas APSIMETA BUKU

Atsakymus siųskite adresu [email protected] (ekspertai.eu pasirinko variantą C).

P. S. Gerbiami VSD vadovai, ar nemanote, kad savo gretose turėdami kartais talentingą aktorių, bet ne itin talentingą provokatorių, tik dar labiau menkinate labai svarbios Lietuvai institucijos autoritetą? Pamąstykite apie tai.

P. P. S.

Ekspertai.eu primena, kad šių metų sausio 13-ąją, minint Laisvės gynėjų dieną, Laisvės premijos laureatė Nijolė Sadūnaitė sakydama kalbą Seime prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.P. P. P. S.P. P. P. P. S.Keli susiję:

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva   

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

Policijos vadovai ištesėjo savo pažadą pavaldiniams (unikalios Garliavos šturmo instruktažo akimirkos)   

Vieni politikai gyrė N. Sadūnaitę ir jos pasakytą kalbą Seime, susijusią su pedofilijos ir žudymų istorija, kiti sumalė į miltus  

Nors N. Sadūnaitės kalba prarado aktualumą, tačiau Seimo tinklalapyje nuspręsta šią kalbą paskelbti  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
99. TAMSA
(2018-08-02 11:40:52)
(83.188.70.192) Parašė:

Skiriama 94-ajam komentarui. "Aklas" perkeltine prasme.Tikra tiesa jis-suinteresuotas...98. Na
(2018-08-01 19:52:31)
(107.77.173.10) Parašė:

Po sio straipsnio,tiesiog man Algis Ramanauskas,kaip laidu vedejas,jo veidelis kelia man elergija.Ka reikes daryti.?Megstu ,,Muzikine kauke,bet jis veda.Kreipciaus pas ji,kaip psichiatra,bet jam paciam reikia pagalbos.Gal gali jam padeti ,jo kolegos?Manau ne! Jis soka taip kaip kitiems reikia ir kaip kiti nori.Persikunija I kita.Nieko nuostabaus!Juk tokiu zmoniu yra ne vienas..Kaip toki zmogu pavadinti?Manau visi turime atsakyma...97. matot
(2018-07-31 21:27:58)
(78.58.177.59) Parašė:

šiandien tokie laikai, kad už pinigus ir bepročiu prisiima pabūti.96. nepartinis
(2018-07-31 16:00:41)
(87.160.102.123) Parašė:

jis tikra šudu kruva95. T0mas J.
(2018-07-31 15:53:59)
(85.206.112.194) Parašė:

Prezidentė pagal pareigas kuruoja teisės sritį - parenka VISŲ Lietuvos teisėsaugos institucijų vadovus ir pavaduotojus. Faktiškai mes stebime visišką TSKPistės neįgalumą šias pareigas vykdyti. Jos bejėgiškumas yra apgailėtinai šiurpus. Beliko dar vieneri - dešimti - metai. Ir viskas. Prognozės neblogos - Grybauskaitę tautai parinkę ir kandidate padarę konservatoriai - opozicijoje. Gal tauta jau atsigauna?94. >89
(2018-07-31 15:52:51)
(78.58.76.227) Parašė:

Jis ne aklas, jis-suinteresuotas.93. ??
(2018-07-31 13:12:23)
(78.60.156.25) Parašė:

gavo nuo juozuko , perbales uz smeizta, isisuko tukstantine bauda ,,, kas jam atsitiko ,,,kas pasakys , bet psihiatro pagalbos prasosi ,, agresija , neapykanta , leksika ,ramanauskiukas virsta tiesiog ne pelyte , o hiena savo vaidmeni savo tele sou turesiantis pakeist ,,92. psichiatras
(2018-07-31 12:44:23)
(213.159.60.57) Parašė:

Diagnoze - birkinas psichinis ligonis, tokie faktai....Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras