2023 m. gruodžio 1 d.

 

„Liaudies balsas“ (2014 lapkričio 24-30 d.)

Paskelbta: 2014-12-01 00:48 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. E.eu


Lietuvoje marginale vadinama M. Le Pen gali laimėti Prancūzijos prezidento rinkimus

valdas:
Le Pen laimėjimas Prancūzijoje būtų katastrofa landsbergiams Lietuvoje.

Neatmestina, jog pedofilijos ir žudymų istorijoje dalyvavo ir Rusijos žvalgyba, siekdama neramumų Lietuvoje

q:
Kur čia buvo skandalas, kai kažkoks Europos vadovas buvo garsus rusofobas, garsiai klykė, kad Rusija priešas, o paskui paaiškėjo, kad jis pats tikriausias Rusijos žvalgas...

Lietuviškos propagandos lyderis demaskavo ​rusiškos propagandos portale pasisakiusį istori​ką A. Kasparavičių

UZ TEVYNES ISDAVYSTE:
TO POLITOLOGO KASPARAVIČIAUS TURI IŠSIŽADĖTI VISI LIKĘ SĄŽININGI LIETUVOS POLITOLOGAI.

Neatmestina, jog pedofilijos ir žudymų istorijoje dalyvavo ir Rusijos žvalgyba, siekdama neramumų Lietuvoje

Darijus:
Tai ką, Venskienė – Rusijos žvalgybos rezidentė Lietuvoje?

Lietuviškos propagandos lyderis demaskavo ​rusiškos propagandos portale pasisakiusį istori​ką A. Kasparavičių

jei valtkynui:
Istorikas užkliuvo, vadinasi teisingai pakalbėjo.

Vykdami į teroristinę Rusiją menininkai ne tik menkina savo reputaciją, bet ir rizikuoja saugumu

LIETUVA VALOSI NUO KOLABORANTU:
Ačiū Aukščiausiajam, kad Lietuva turi Prezidentę, kuria didžiuojasi visas demokratinis pasaulis. Tikiu, kad Vakarai atsibus ir suduos karinį smūgi banditų Rusijai, Putinas bus nuverstas ir kaip Huseinas pakartas Raudonojoje aikštėje. O visi tie aktoriukščiai, kurie bendradarbiauja su teroristine valstybe, geriau arba iš viso negrižta į Lietuvą, arba susitaiko su mintimi, kad bus supūdyti kalėjimo rūsiuose už Lietuvos valstybės išniekinimą. Šios gastrolės rodo, kad Lietuva valosi nuo kolaborantu, išdavikai patys atsiskleidė. Už Kremliaus numestą rublį „menininkai“ pasiruošę bet ką padaryti ant scenos, norėdami įtikti šeimininkui Putinui.

Po prezidentės provokacijos, premjeras užsimena apie galinčias kilti problemas šalies ekonomikai

xxl:
Niekaip nesuprantu, kodėl taip norima bendrauti su teroristine valstybe. Lietuva pati turėtų aklinai uždaryti sienas su Rusija, nutraukti bet kokį bendradarbiavimą. Patys vadinam teroristine valstybe ir patys verkiam, kad ji nenori su mumis bendrauti.

Bėgdami nuo tris trilijonus dolerių pavogusio Putino rusai vis labiau emigruoja iš Rusijos

valdas:
Šitas Lucasas jau primena Maskvos komisarą Mitkiną Lietuvoje.

LRT užsienio naujienų redaktorius V. Pugačiauskas: prezidentės pareiškimas visiškai klaidingas

Žmogus be liemenės:
„Didžiausia emigracija, didžiausia socialinė atskirtis, daugiausia savižudybių, didžiausia korupcija, mažiausi atlyginimai, didžiausia skola, brangiausia energetika ir t.t. ir t.t.“ – netikėkite šiuo briedu, tai rusų propaganda. Pas mus tokių dalykų nėra ir nebūna. Ir pedofilija yra išgalvota? Ir Prezidentės paaukštinimai pedofilijos bylos gniaužėjams yra tik miražas? Ir Kusaitės bylą zulusai išgalvojo? Prokuratūra ir saugumas yra caca, nes juk Pati Prezidentė juos kuruoja. Referendumdūmą irgi sugalvojo 300 tūkst. rusų kląstingai apsimetusių lietuviais. Gerai, kad Išmintingoji Prezidentė kartu su karštai mylimu Tautoje Jo Ekselencija Landsbergiu laiku užkirto penkioliktos kolonos užmačias. O kur dar visokio plauko pankos ir nedamušti šliužai? Sunki našta teko gerb. Grybauskaitei Lietuvą ir pasaulį vaduoti nuo rusų. Gal jai bent algą pakelti iš dėkingumo. Juk skursta moteriškė. Argi iš prezidentinės algelės pragyvensi – tenka gyventi iš tautai paskolintų pinigėlių procentų. Gerai kad bent tuos paskolų procentus per krizę normalius liepė padaryt. Būtų neliepus – tas avinas Kubilius būtų pasiskolinęs už 3 proc. Ačiū Dievui dabar bent už dešimt. Kažkaip dar galima skurst. Trys milijonai iš procentų per kadenciją, žinia nekažinkas. Bet minimaliai vegetuoti dar galima. O jeigu mokėtume tiek Prezidentei per mėnesį? Va tuomet tai darbų nuveiktų. Gal derėtų susimesti už triūsą. O Konstitucijos Prezidentė gal irgi neskaitė. Jeigu skaitytų paskolomis neužsiiminėtų ir premjerams koja ką daryti nerodytų. Jeigu Prezidentė skaitytų konstituciją, ji teismo dėl Gailiaus išteisinimo neniekintų. Jeigu Prezidentė skaitytų kas jai pagal pareigas priklauso o kas ne – telefonu nekonstitucinių parėdymų nedalintų. O jeigu dar ir Į Dievą tikėtų – tuomet savo rinkimų štabo vadovo nebūtų skyrusi banko valdytoju, nes tai jau korupcinė veika. O jei jau paskyrė, tai kai toks žmogus su liemene lepteli, kad „moralė ne jo pasaulio dimensija“, turėjo tą rubuilį iki vakaro pasiųsti šunims blakstienų šukuoti. Nepasiuntė. Dar pridėkime Snoro aferą, kur tas Grybauskaitės eunuchas rubuilis Vasiliauskas ir Co išgrobstė žmonių milijardus, dar pridėkime seną meilę VP market krautuvininkams, kuomet ministeriaudama aniems dovanojo milijonus, o Prezidente tapus liepė Kubiliui sumokėti 640 mln. „pašalpą“ marketavičiams dėl naikinamo Leo Jeigu Jos Ekselencija ne butaforinė, tuomet ir Prezidento Žodis turėjo būti ne butaforinis, kai viešai pažadėjo, kad Prieš vaiką nebus imtasi smurto. Bet Ponia visada yra ne prie ko. Tai gal ir tas raudonosios magnolijos klyksmas Rūūūsai puola yra ne prie ko – tik makaronams ant ausų pritvirtinti. Skaidru, kad net šviesu aplinkui.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras