Septynioliktą mėnesį iš eilės badaujantis Lietuvos interesus Europos Parlamente atstovaujantis liberalas Petras Auštrevičius socialiniuose tinkluose pranešė, kad referandumai yra nuperkami.
„Referendumus perka dideli pinigai, taip nutiko ir Didžojoje Britanijoje. Netgi senosios demonratijos neatlaiko pinigu spaudimo. Darykime išvadas laiku“, - perspėjo Lietuvos visuomenę P. Auštrevičius.
Badaujantis liberalas pakvietė perskaityti „The Guardian“ straipsnį „Billionaires bought Brexit – they are controlling our venal political system“.
Žemiau pateikiamas badaujančio P. Auštrevičiaus rekomenduojamas tekstas verstas su naujausia modernia Vilniaus universiteto „Anglų–lietuvių–anglų ir prancūzų–lietuvių–prancūzų“ kalbų mašininio vertimo, paremto statistiniais metodais, sukurta sistema.
Ši sistema leidžia mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis versti tekstus ir užtikrina didesnį nei dabar esančių sistemų vertimo tikslumą, informuoja sistemos kūrėjai.
Sistemos sukūrimas mokesčių mokėtojams kainavo tik 2 milijonus 144 tūkstančius 835,6 eurus (beveik 7,5 milijono litų).
Ši sistema, pradėta kurti konservatorių valdymo laikais 2012 m. balandžio 1 d., Lietuvos žmonių labui veikia nuo 2015 m. kovo 31 d.
Milijardierių nusipirko Brexit – jie yra mūsų politinės sistemos kontrolę parsidavėliškas
Ar tai demokratija ar plutokratija? Tarp žmonių ir valdžios yra filtras, per kurį priimami sprendimai, filtras, pagamintas iš pinigų. Europos referendumo, laimėjo 46% ir paskolino pinigų, kad abi pusės (£20.4m) ir 48% balsų; palikti pinigų laimėjo 54% ir 52% proc. balsų.
Šį pasibjaurėtiną simetrija neturėtų nerimauti, kas vertina demokratiją. Ar balsavimas pinigų? Išlaidos turėjo būti atvirkščiai, ar rezultatas atspindėjo tą?
Tai neturėtų kilti klausimų reikia klausti, democracy.
The Guardian peržiūrėti mokėjimo politikai: tai bandymas pakenkti democracyEditorial: mažinant trumpųjų pinigų ir sunkiau profesinėms sąjungoms remti darbo, jis palieka visas pretenzijas padorumo
Skaityti moreIf išlaidų nėra, niekas nepasakojo žmonių kampanijas: abi pusės įnirtingai gremždavau lėšos, kartais nuo baisių žmonių. Viršuje donorų buvo biržos makleris Peteris Hargreaves'as, kuris nurodė, kad Leave.eu. 3.2m £
Jis paaiškino savo entuziazmą dėl iš ES: „Tai bus didžiausias stimulas mūsų nuorūkų pavarą, kad mes kada nors turėjo. mes iš čia ir mums bus labai sėkmingas, nes mums bus nesaugus, dar kartą. Ir nesaugumo jausmas yra fantastiškas“.
Niekas už tokius žmones, tačiau jos yra suteiktos galios per savo gyvenimą. Iš dalies taip yra, nes politinė sistema yra plačiai suvokiama, kad žmonės tapo tokia svetima. Paradoksalu, tačiau politinis susvetimėjimas yra tikros atostogos. Atostogų kampanijos pagarsėjo visuomenės pasibjaurėjimą, kurį generuoja sistema, kuri padėjo jį į win.If Britanijos politikoje nebėra tarnauja žmonėms, mūsų finansavimo sistema yra daug su juo daryti.
Tuo tarpu daugumoje kitų Europos tautų, politinių partijų ir kampanijų yra didžia dalimi finansuojama valstybės, Didžiojoje Britanijoje yra daugiausia finansuojamos iš milijonierių, korporacijų ir profsąjungų. Dauguma žmonių nėra kvailiai, ir jie teisingai supranta, kad prasmingai pasirinkti yra privačios, be demokratijos. Kur yra prasmė, nėra pasirinkimas; jei yra pasirinkimas, nėra meaning.
Politicians primygtinai reikalauti, kad donorai neturi įtakos politikai, bet jūs turėtumėte būti susižavėjęs tuo tikėti. Baimė prarasti pinigus yra nuolatinis nerimas, ir sąmoningai ar nesąmoningai žmonių savisaugos instinktas, bus pritaikyti savo politiką, kad labiausiai tikėtina, kad jiems finansuoti. Taip pat nesvarbu, ar politikos, pinigų ar pinigų, šie politikai: tie, kurių pasiūlymai kreiptis į purse-holders bus lengviau pritraukti lėšų.
Kartais atrodo, kad santykiai turi būti nedelsiant. Prieš pastaruosius visuotinius rinkimus, 27 iš 59 turtingiausių rizikos draudimo fondų valdytojams, Didžioji Britanija remia konservatoriai.
Galbūt šių aukų neturėjo nieko bendra su atleidimu nuo žyminio mokesčio, akcijų rinkos sandorius, kancleris, rizikos draudimo fondų, atimant iš viešojo sektoriaus apie £145m per metus.
Tačiau atrodo, kad likely. The istorijas reikia skaityti, viena ranka el. pašto skaitymo more At konservatoriai metinių Black and White Ball, galite naudotis mokate: £5,000 jums perka įmonės jaunesnysis ministras; £15,000, kabineto ministro pavardę.
Politikai tvirtina, kad nėra jokio ryšio tarp aukos ir susitikimai su Lordų rūmuose, bet tyrimas, Oksfordo universiteto nustatė, kad tikimybė, kad tai tiesa „maždaug lygiaverčiai dalyvauti loterijoje ir laimėti aukso puodą penkis kartus iš eilės”.
We gali būti, pasakyčiau, ką pasirinkti naujuoju ministru pirmininku, bet galiu lažintis, kad buvo linksmas pokalbis tarp konservatorių ir jų pagrindinių funders.
Among daugelį krizės priežasčių, Darbo partija yra pabėgimas, privačių rėmėjų. Vienas iš jų, korporacijos teisininkas Ianas Rosenblatt, skundžiasi: „Nemanau, kad Jeremy Corbyn, ar kas nors apie jį yra nuotoliniu būdu, ar žmonės, kaip mane remti šalis, ar ne. ”Kodėl Darbo partija turi rūpintis, kad vienas asmuo, prieš balsų milijonus?
Buvęs leiboristų patarėjas Aiša Hazarika Corbyn ragino už nuslopintus sąžinės priekaištus: „Meeting turtingi žmonės ir prašo pinigų, nėra prekės ženklo dalis, kuri buvo tokia sėkminga, tarp savo šalies tikintiesiems. Bet. kartais tiesiog užknisa, ir tai, ko jums nepatinka.“
Pagal mūsų dabartinę sistemą, ji gali būti teisūs, nes konservatoriai sumažino darbo „ir kitų finansavimo šaltinių: profesinių sąjungų ir valstybės pinigų. Bet koks kaltinimas, kad yra. Per penkerius metus iki rinkimų, 41% privačios aukos politinėms partijoms atėjo tik 76 žmonių. Tai, ką plutokratijos atrodo like.Stand atgal nuo šios sistemos ir stebėjosi, ką pasiekėme. Jei matydavome jį kur nors kitur, mes nedelsiant pripažinti ją kaip korupcija. Kodėl šalis turi palaižūnas, pažadėjo laimėti rinkimus? Arba, kad profesinės sąjungos? Politinė sistema turėtų priklausyti visiems, ne pagal antrinį.
Tačiau korupcija jos širdyje tapo neigiama, kad mes nematau it.Two-fifths britų politinių aukų, tik 76 žmonių moreHere Skaityti yra vienas būdas, kaip galėtume reformuoti savo politiką.
Kiekviena šalis turėtų būti leista tą narystės mokestį – nedidelė suma, galbūt £20. Valstybės pinigai, ir atitinka nustatytą santykį. Ir tai būtų. Nebus jokių kitų politinių partijų finansavimą. Sistema bus paprasta, skaidri ir visiškai priklausomi nuo politikų entuziazmą. Jie yra galinga paskata iš burbulų ir skatinti žmonių santykių atnaujinimo su politika.
Finansavimo referendumai būtų dar paprasčiau: valstybės suteiktų lygias sumas kiekvienam side.
The paplitusi argumentas prieš tokias priemones, kad negalime sau to leisti. Iš tikrųjų? Mes negalime sau leisti, tarkime, £50m dėl visuotinių rinkimų, bet mes galime sau leisti krizes sukelia korupcija politikoje?
Mes galime sau leisti finansų krizei, kuri kilo iš politikų“, nenoras reglamentuoti jų užsakovų vardai. Mes galime sau leisti Brexit išlaidas, kurios gali būti saują millionaires. Those, kurie ragino palikti ES pažadėjo, kad mes norėtume perimti valdymą. Na, tai kur jis turi begin.
A visiškai susietas su šio straipsnio versiją galima rasti Monbiot.com.
Šaltinis: theguardian.com
Keli susiję:
Konservatorius V. Landsbergis neabejoja, kad „praregės ir tie 40%“ neteisingai balsavusiųjų referendume JK
Žaliųjų valstiečių lyderis po referendumo JK: tai labai nenaudinga Lietuvai
Valstybinis transliuotojas paviešino prezidentės „Brexit“ vertinimą
Konservatorius kviečia: būtina susitelkti istorinės Atlanto civilizacijos išlikimui
Badaujantis liberalas po referendumo Didžiojoje Britanijoje visus kviečia išlikti ramiais ir išgelbėti Europą
A. Kubilius po referendumo JK: Lietuvai reikia stiprios, intelektualios, pajėgios veikti Vyriausybės
Konservatorė sumalė į miltus populistą Britanijos premjerą po Europos Sąjungą ištikusios katastrofos
G. Landsbergis: Europos Sąjunga bus kur kas mažiau atspari Rusijos įtakai ir sunkiai pakels politinį skydą ginti Ukrainą
Konservatorius po referendumo Jungtinėje Karalystėje perspėjo Lietuvos valdančiuosius: jeigu nesupras – turės trauktis
Lietuvos valdžiai išaušo „liūdnas rytas“
Jungtinė Karalystė – pirmoji šalis, kuri palieka ES
Jei britai balsuotų už „Brexit“ – Baltijos šalių nepriklausomybė pakibtų ant plauko
M. Garbačiauskaitė-Budrienė: na ir pati dama, neslėpkim, baisoka
Badaujantis liberalas: kodėl kovoti prieš tai, kas skanu?
Badaujantis liberalas P. Auštrevičius: mus bando prikalti
Badaujantis liberalas P. Auštrevičius įgėlė partneriams
Badaujantis liberalas: mes esame su jumis, mes ką sakėme, mes tą ir darysime
Odesos tragedijos aukų veidai
Badaujančio liberalo P. Auštrevičiaus iniciatyva grupė EP narių pasirašė laišką V. Putinui
Dėl „Savčenkos sąrašo“ Lietuvai nereikia toliau sėdėti sudėjus rankų, o kalbėti su partneriais
Tryliktą mėnesį iš eilės badaujantis liberalas: Krymo totorių savivalda – Putino režimo taikinyje
Badaujantis liberalas: buvome proaktyvūs ir nesiblaškėme taip, kaip kai kurios Vidurio Europos valstybės
Badaujantis liberalas P. Auštrevičius: tai Lietuvos pralaimėjimas
P. Auštrevičius: šiandien aš raginu elitas Moldova, pabusk!
Badaujantis liberalas atliko drąsų pilietiškumo aktą Europos Parlamento plenariniame posėdyje
P. Auštrevičius: ES turėtų sutelkti dėl išminavimo
Badaujantis liberalas P. Auštrevičius perspėjo: Gruzija praranda budrumą kurdama demokratiją
Badaujantis europarlamentaras P. Auštrevičius kreipėsi į tautą
P. Auštrevičiaus paskelbta bado akcija teroristinę Rusiją privertė susimąstyti
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]