2024 m. liepos 23 d.

 

DEMASKUOTA, esą dėl prakeikto koronaviruso Vakarai tiesiog spjovė tiek į „Rusijos grėsmę“, tiek į Baltijos šalis“

53
Paskelbta: 2020-04-04 12:36 Autorius: ekspertai.euPropagandinis Kremliaus portalas sputniknews.lt surengė dar vieną hibridinę ataką – skelbia, esą „JAV atstovė NATO būstinėje teigė, kad Aljansas turėtų susivienyti su Rusija kovoje su koronavirusu“.

„Kay Bailey Hutchinson pakomentavo Rusijos kariuomenės veiksmus Italijoje ir Rusijos humanitarinę pagalbą JAV. Po šių žodžių Baltijos šalys nusiminė, nes narystė NATO be bendro priešo — Rusijos — akivaizdu, kad neturi jokios naudos“, - rašoma straipsnyje „Smūgis į nugarą Baltijos šalims: JAV ragina NATO vienytis su Rusija“.

Pasak amerikietės, neva „dabar yra humanitarinės krizės, krizės sveikatos apsaugos srityje laikas“.

„Mes turime suteikti bet kokią pagalbą, kurią galime suteikti vieni kitiems. Jei galime, turime galimybę padėti vieni kitiems, turime ir padėsime"", - telefonu iš Briuselio telefonu esą sakė JAV nuolatinė atstovė NATO būstinėje Kay Bailey Hutchinson, teigia Kremliaus propagandistai.Rašoma, neva „taip amerikiečių diplomatė atsakė į klausimą, ar jos netrikdo tai, kad Rusijos radiacijos, cheminės ir biologinės gynybos pajėgos vykdo humanitarinę operaciją NATO valstybėje narėje — Italijoje?“.

Pasak propagandinio straipsnio autoriaus, „Vašingtoną tai, galbūt, trikdo, tačiau JAV atstovė negali tam paprieštarauti po to, kai JAV prezidentas Donaldas Trampas paprašė Vladimiro Putino pagalbos. Kenedžio oro uoste jau nusileido Rusijos karinis lėktuvas su humanitarine pagalba, o Rusijos kariuomenės gelbėjimo misija Niujorko gatvėse kiekvieną dieną tampa tokia pat aktuali kaip ir Bergame“.

„Juk negali Amerika tokiomis aplinkybėmis nepareikalauti iš NATO sąjungininkų pamiršti „Rusijos grėsmę“ dėl pandemijos“, - rašo Putino propagandistai.

Pasak Kremliaus ruporo, „JAV mano, kad NATO ir Rusija turėtų susivienyti prieš koronavirusą“.

Teigiama, esą „pastarieji Valstybės departamento pareiškimai dėl Rusijos pagarsėjo tokiomis prorusiškoms nuotaikomis, kokių nebuvo visą 10 dešimtmetį“.

Taip pat Rusijos dezinformacijos šaltinis teigia, neva JAV „Valstybės departamentas pabrėžia, kad Rusija mažina savo branduolinį potencialą, ir greičiau nei JAV“.

Pasak Kremliaus melo metraštininkų „yra viena suinteresuota dalis, kuriai Rusijos ir NATO susivienijimas atrodo labai nenaudingas – tai yra Baltijos šalys“.

Rusijos ruporas pabėžia, esą „pačios Baltijos šalys keletą metų vykdė „karinio Šengeno“rr programą Briuselyje“.

„Tikslas tas pats – transporto tinklo modernizavimas NATO karių judėjimui. Finansavimas — iš Europos Sąjungos fondų. Dar prieš koronoviruso epą Vakarų Europa Baltijos šalių paraiškai parodė špygą: septynerių metų ES biudžeto projekte "karinio Šengeno" programos finansavimas buvo sumažintas iki nulio", - rašoma propagandiniame straipsnyje.

Peigiama, neva „dabar JAV taip pat sudavė Baltijos šalims smūgį į nugarą, ragindamos NATO susivienyti su Rusija kovoje su koronavirusu“.

Propagandinio rašinėlio-atakos pabaigoje Putino rašytojai pabando kirsti iš peties.

„Ką galima pasakyti apie ilgalaikę perspektyvą. Baltijos šalys Vakarams, atsiribojus nuo „Rusijos grėsmės“, tiesiog neegzistuoja. Ir dėl šio prakeikto koronaviruso Vakarai tiesiog spjovė tiek į „Rusijos grėsmę“, tiek į Baltijos šalis“, - baigia savo propagandinę ataką Kremliaus ruporas.

DEMASKUOTA.

Plačiau apie demaskavimo iniciatyvą DEMASKUOK skaitykite ČIA.

Susiję:

Net ir siaučiant koronovirusui Rusija nesibodi atakuoti Lietuvos – tai Putino agonija   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
53. Pikasas*
(2020-04-06 15:59:41)
(78.63.47.198) Parašė:

Labai tikėtina, kad virusinės gyvybės formos yra vienos iš seniausių Žemėje. Žmonės per palyginti trumpą laikotarpį sugebėjo sukaupti reikalingą imunitetą kovoti ar prisitaikyti prie įvairių užkratų. Tame tarpe ir virusinių. Didžiausią pavojų kelia naujų genetinių formų virusų kūrimas. Ypač tokių, kurios gali būti panaudotos kaip masinio žmonijos naikinimo ginklas. Bakteriologinis ginklas nėra vienišas šia prasme. Jis tik papildo branduolinių ir cheminių masinio naikinimo ginklų arsenalą. Visuomenė dabar susidūrė jau ne su SARS-CoV-2 virusu , o COVID-19, kurio genetiniai pasikeitimai galėjo įvykti visaip, nes ir mokslininkų nuomonės iš esmės skiriasi. Tiems medikams ir specialistams , kurie domisi 2019 metų koronoviruso kilme, vertėtų paklausyti ką kalba vienas iš Rusijos virusologų , besidarbuojančių Italijos Bergamo mieste, Aleksandr Semionov. (TV RBK ČEZ balandžio 05d. 07:40 val.) Apart visokių jo aiškinimų apie situaciją tame labai infekuotame mieste, prasitarta ką kiniečiai mokslininkai išdarinėjo su koronoviruso genetika.. Rusijos mokslininkas - virusologas Aleksandr Semionov aiškina, kad jis moksliniuose straipsniuose sužinojo apie tai, jog grupė Kinijos mokslininkų analizavo ankstesnes koronavirusų (rytietiško sindromo) formas nuo 2003 m ir dirbtinai kūrė naujas. Virusas, mokslininko V.Semionov nuomone, NUĖJO VIRUSOLOGŲ NUMATYTU KELIU. Anot Rusijos specialisto, labai gabių virusologų grupė rekonstravo naują virusą, kuris mokslininkų spėliones apie viruso patogeniškumą ŽMOGUI patvirtino. Ir tai mokslininkai pamatė praktiškai. (Beje, visas pasaulis pamatė -P.) Moksliniai žurnalai bet kokių rašliavų nespausdina. Tai ne tas populistinis lygis, kuris valdo tą žiniasklaidą, kuri bando užčiaupti kai kam nepalankias mokslininkų nuomones. . Minėtas A.Semionov aiškina, kad jam labai liūdna, kad eksperimentai pavyko ir naujas koronavirusas pereina iš žmogaus žmogui, tai yra pasiekė naują etapą. Mokslininkas aiškina, kad, jo nuomone, karo tikslams ta forma netinka ir kad jis nebuvo kurtas karui. Tikėti tuo ar netikėti? - kiekvienas galim spręsti pagal savo supratingumą. Galima suprasti , kad Rusija nenori atsakyti už Kinijos kolegų "rankdarbius". Ar tie tyrimai buvo derinami ir su kitų valstybių virusologais? - kol kas informacijos neteko pastebėti. Visaip gali būti.52. Anfisa
(2020-04-06 14:34:43)
(88.118.163.49) Parašė:

51-m. "mes su ruskiu padraugausim.ot taip" ...))) Klausimas, ar nores tie ruskiai su jumis draugauti? Ir del ko? Ka gali pasiulyti?51. propeleris
(2020-04-06 14:13:46)
(84.15.191.91) Parašė:

Nu ka xebryte,ka sakiau,esant ,,gresmems,,jankiai padus pustys.kas jiems tos baltijos valstybes,geriau su ruskiu draugaut.cia pavyzdys kad su kaimynu nesipykt gereuse.man nereike rusu,nusibode kvailiai,bet siuo atveju gereu nesipykt,o susitaikyt .aisku arti neprisileist,bet draugaut reikia,kas mes toki ir kas mums valdo mes matom,tie patys persiverte komsomolcai tada buve.jie nesikeicia,atejus rusui situos grazuoliukus i kaliuze sukistu.jus matot patys paprastas zmogus paliktas likimo valiai.darykit isvadas patys.as nenoreciau,kad mano zeme tryptu rusu kareivei,nenoriu,kad ir jankiai cia butu.tegul jau gereu lietuviski batai trepsi,ir dainuoja lietuviskai zygiuodami,tai yra grazu,ir as tuo didziuojuosi,o sitie spalvotieji,ka veikia cia mes matom.dabar tepe slides,usikniskit tipo,mes su ruskiu padraugausim.ot taip50. Valter
(2020-04-06 11:47:01)
(78.57.141.104) Parašė:

Prie Tarybu valdzios nebuvo tokios korupcijos o ypac isnaudojimo kaip dabar49. Dalius. 47-tajam
(2020-04-06 10:12:00)
(78.56.37.190) Parašė:

Šiaip,man irgi nepatinka vatnykai,bet jei tu vatnykus laikai ir tuos,kurie nekenčia Grybauskaitės,šimonytės ,ir dabartinių konservatorių politikos,tai tu gal išsiplauk kojinės.48. Mastantis
(2020-04-06 10:00:45)
(81.7.79.165) Parašė:

Landsbergio klaida, pacioje pradzioje nepriklausomybes nesunaikino visu kgb ir kitokiu kolaborantu. Ka turime?Auksiniu grabu gerbejus, tai visiskai nusirite zmogeliai, kuriems svarbiausia uzdarbis, o ne tevyne. Ju smegenys is vatos, jie regi tik putina. Tai pavojinga, nes tokiu labai daug. O ka daro konservatoriai? Nors ir stengiasi, bet valdzios niekaip neatgauna iki galo. O tai pavojinga visai Lietuvai, nes galime prazuti. Todel zmones turi pabusti ir pradeti valstybeje konkretu valyma, nuo visu priesu.47. Vatnykams
(2020-04-06 09:53:59)
(94.244.91.224) Parašė:

Per 50 okupacijos metų Rusijai nepavyko praryti Baltijos valstybių kaip prarijo Baltarusiją, o čia kažkoks smirdintis, propagandos skleidėjas ale "ekspertai"bando kažką pakeisti:))) Nū kvaileliams čia rojus.46. Vytas
(2020-04-06 09:52:16)
(90.131.33.95) Parašė:

Kaip tai, rusai ne puola!!?? Reikia nusiust Grybovska, Šymonytė, anūka,URM, KAM ministrus, ir vada Nausėda į žvalgyba prie rusijos sienos, matyt rusai kažka rezgia!!!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras