2024 m. liepos 14 d.

 

Filosofo V. Radžvilo partija pasirengusi kovai: paskelbė pertvarkos pradžią Lietuvoje bei atskleidė veiksmų planą

86
Paskelbta: 2021-03-13 15:46 Autorius: ekspertai.eu
Partijos „Nacionalinis susivienijimas“ lyderis Vytautas Radžvilas. Nuotr. facebook.com


Filosofo Vytauto Radžvilo vadovaujama politinė partija „Nacionalinis susivienijimas“ paskelbė pareiškimą dėl būtinybės pradėti esminę šalies visuomeninio ir politinio gyvenimo pertvarką.

Pareiškime atkreipiamas dėmesys, kad stiprėja prasidėjęs tiesioginis, didelio masto hibridinio karo prieš Lietuvą pobūdį įgyjantis atviras valstybės idėjinių ir vertybinių pagrindų griovimas.

„Siekiama sugrąžinti ir valstybei primesti SSRS ir Rusijos skleidžiamą Antrojo pasaulinio karo ir Lietuvos pasipriešinimo bei Laisvė kovų istorijos interpretaciją“, - rašoma pareiškime.

Pasak pareiškimo autorių, siekiant išvengti tokios atomazgos ir išsaugoti Tautą bei valstybę būtina pradėti esminę visų svarbiausių Lietuvos gyvenimo sričių pertvarką.

„Pagrindinis jos tikslas – išlaisvinti moraliai ir politiškai bankrutavusios nomenklatūrinės oligarchinės santvarkos sukaustytas tautos ir visuomenės iniciatyvą, energiją ir kūrybines galias. „Sugrąžinti Kovo 11-osios Respubliką Tautai!“ – toks yra moralinis ir politinis vis didesnio skaičiaus bundančių ir trokštančių esminių pokyčių Lietuvos piliečių reikalavimas valdžiai“, - skelbiama partijos pareiškime.

Jame taip pat išvardijama, kokių parengiamųjų veiksmų nedelsiant ir ryžtingai reikia imtis įgyvendinant tokią pertvarką:

• Atsisakyti ideologinės „globalios Lietuvos“ vizijos ir inicijuoti tautai bei valstybei savižudiškos Lietuvos pažangos strategijos „Lietuva 2030“ atšaukimą.

• Pakviesti visuomenę parengti nacionalinius interesus atitinkančią, tautos ir valstybės išlikimą laiduosiančią šalies ilgalaikės plėtros strategiją.

• Kuriant strategiją kaip lygaverčiai ir lygiateisiai šio svarbaus Lietuvos ateičiai darbo dalyviai turi būti pasitelkti tautines ir valstybines nuostatas nuosekliai ir tvirtai ginantys ir todėl iki šiol valdžios ignoruojami kvalifikuoti ir patriotiški piliečiai.

• Užkirsti kelią tiesioginiam ir atviram nacionalinio valstybingumo pagrindų griovimui ir neleisti LR Seimui priimti tautinių mažumų ir kitų įstatymų, kuriais siekiama de facto įtvirtinti administracinę-politinę kai kurių regionų autonomiją ir paneigiamas konstitucinis lietuvių tautos kaip valstybės steigėjos statusas atkuriant okupuotos LSSR laikų tvarką, kai tauta buvo laikoma tik viena iš daugelio „internacionalinės Lietuvos darbo liaudies“ etnokultūrinių kalbinių bendrijų.

• Atkurti realią visuomeninę ir parlamentinę specialiųjų tarnybų veiklos priežiūrą ir kontrolę.

• Nutraukti viešąją inkviziciją – stabdyti dažnėjančias ir vis aršesnes piliečių moralinio, politinio ir psichologinio persekiojimo ir terorizavimo dėl ,,neteisingų pažiūrų“ kampanijas.

• Uždrausti piliečių diskriminavimą ir susidorojimus su jais pažiūrų ir įsitikinimų pagrindu,  ištirti visus žinomus tokio susidorojimo atvejus ir atskleisti jų organizatorius bei vykdytojus.

• Nedelsiant stabdyti Lietuvoje įsigalėjusią visuotinę ir nuolatinę, mastais ir griežtumu prilygstančią veikusiai sovietmečiu, nuomonių ir pažiūrų cenzūra ir imtis politinių bei teisinių  priemonių jai nutraukti.

• Iš pagrindų pertvarkyti globalistinės ideologijos propagandos ir antivalstybinės ardomosios veiklos židiniu tapusią LRT ir grąžinti iš mokesčių mokėtojų pinigų išlaikomą nacionalinį transliuotoją visuomenei.

• Neteikti LR Seimui ratifikuoti prigimtinę šeimą griaunančios Stambulo konvencijos ir neleisti, kad būtų priimti totalitarinę genderizmo ideologiją Lietuvoje įtvirtinantys antidemokratiniai įstatymai.

• Nutraukti antilietuviškos ir antivalstybinės ideologijos ir propagandos sklaidos visose akademinio ir viešojo gyvenimo srityse ir šią ideologiją formuojančių bei skleidžiančių asmenų ir institucijų finansavimą valstybės ir savivaldybių biudžetų lėšomis.

• Pradėti valingai formuoti aiškią ir nuoseklią valstybinę istorijos ir istorinės atminties politiką, užkardyti Lietuvos valstybei priešiškų politinių jėgų kišimąsi į Lietuvos Gyventojų Genocido ir Rezistecijos Tyrimų Centro veiklą, bandymus pakeisti jo vadovybę ir panaudoti Centrą Lietuvos laisvės kovotojų bei rezistentų juodinimui ir šmeižtui.

• Nedelsiant naikinti iš sovietmečio perimtas ir dar labiau išplėtotas nomenklatūrines privilegijas įvedant viešą, skaidrią ir aiškią atlyginimų viešajame sektoriuje sistemą, atsisakant privilegijuotų pensininkų kategorijų ir atšaukiant padidintas pensijas buvusiems okupacinio režimo represinių struktūrų darbuotojams.

• Pandemijos sukelto ekonominio sunkmečio sąlygomis imtis realių žingsnių visų lygių biurokratiniam aparatui mažinti, naikinti mokesčių mokėtojų pinigais parazituojančių viešųjų įstaigų, valdžią aptarnaujančių tariamai nevyriausybinių organizacijų tinklą, sutaupytas lėšas skiriant nuo įvestų veiklos apribojimų nukentėjusių piliečių ir smulkiojo bei vidutinio verslo poreikiams tenkinti.

Partija taip pat kreipėsi į valstybės lyderį Gitaną Nausėdą.

„Kreipiamės į Jus ir raginame Lietuvoje pradėti demokratiją, viešumą ir piliečių teises turinčią atkurti esminę šalies politinio gyvenimo pertvarką. Kviečiame Jus tapti tokios pertvarkos iniciatoriumi ir aptarti jos įgyvendinimo kryptis ir būdus su Lietuvos pilietinės visuomenės ir politinės tautos atstovais“, - rašoma pareiškime.

Šalies vadovas taip pat informuotas, kad pareiškimo autoriai tikisi būti išklausyti ir išgirsti.

„Viliamės būti išklausyti ir išgirsti. <...> Sąjūdis parodė ir įrodė, kad kovoti galime ir mokame. Prireikus šiai kovai esame pasiruošę ir šiandien. Bet trokštame ir tikimės lygiateisio ir pagarbaus valdžios ir piliečių dialogo, kuris būtų tvirčiausias ir patikimiausias seniai pribrendusių pokyčių Lietuvoje taikaus ir sklandaus įgyvendinimo laidas“, - tokiais žodžiais baigiamas pareiškimas.

Kovo 11 d. mitinge prie Prezidentūros partijos vadovas V. Radžvilas plačiau pakomentavo pareiškimo turinį:P. S. Ekspertai.eu primena, kad dar prieš sukuriant politinę partiją „Nacionalinis susivienijimas“ V. Radžvilas su bendraminčiais yra paskelbęs, kad „dalyvavimas NATO ir Europos Sąjungoje Lietuvai padeda atsispirti prieš vis agresyvesnę putiniškos Rusijos politiką regione bei mėginimus įtakoti mūsų šalies politinį, ekonominį gyvenimą“.

„Partnerystė su euroatlantinės bendrijos šalimis yra esminis mūsų valstybės saugumo, gerovės ir klestėjimo ramstis“, - po tokiais žodžiais su keliais Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio pirmeiviais pasirašė filosofas, 2018 m. minint šio Sąjūdžio trisdešimtmetį.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad vietos Seime siekianti partija „Nacionalinis susivienijimas“ savo programoje yra įsipareigojusi „priešintis ES kariuomenės kūrimui, dubliuojančiam NATO veiklą Europoje ir pavojingai skaldančiam euroatlantinę vienybę, didinančiam įtampą su svarbiausia Lietuvos užsienio politikos partnere ir saugumo garantu – JAV“.

„Priklausomybė euroatlantinei bendrijai yra kertinis Lietuvos civilizacinio ir geopolitinio tapatumo dėmuo. Ji lemia ir nekintantį Lietuvos interesą būti NATO ir Europos Sąjungos nare“, - rašoma partijos programoje.

Ši partija siekia, kad energetinio saugumo srityje būtų atšauktas ES pritarimas „Nord Stream 2“ projektui, o ES mastu turi būti aiškiai įtvirtintas ir principingai bei nuosekliai taikomas lygus nacių ir sovietų režimų nusikaltimų vertinimas.

P. S.Keli susiję:

„Nacionalinis susivienijimas“ skiriasi nuo visų šalyje esančių partijų – tai Lietuvos atsinaujinimo ir pertvarkos partija

Priklausomybė euroatlantinei bendrijai yra kertinis Lietuvos civilizacinio ir geopolitinio tapatumo dėmuo

Dalyvavimas NATO ir Europos Sąjungoje Lietuvai padeda atsispirti prieš vis agresyvesnę putiniškos Rusijos politiką

Besiburianti nauja partija „Nacionalinis susivienijimas“ siūlo Lietuvos atsinaujinimą ir atgimimą

Vytautas Radžvilas dešifruoja Kremlių

Lietuvoje su 5-ąja Rusijos kolona ranka rankon dirba ir 6-oji Rusijos kolona

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
86. Pasiskaitykit
(2021-04-29 18:47:44)
(94.211.106.73) Parašė:

Ka raso Izraelio advokate Gal Gur, kuri ziurejo teigiamai i vakcinas ir buvo uz vakcinas. Jinai perspeja pasauli, jog tiketis, kad po vakcinavimo zmones tures laisve, tai taip nebus. Ji kalba, kad pazeidinejami Konstitucijos istatymai, sako, kad skiepuu pasai(kuriuos jie jau turi), tai diskriminacija visuomeneje, kalba apie nedemokratisku ribojimu ivedinejima. Jinai sako, kad Izraelyje nebera demokratijos, kad Izraelyje diktatura. Twitter - Gal Gur85. Ekspertai
(2021-04-29 12:06:37)
(78.58.225.231) Parašė:

Tautos patrijotai trina jiems ne tinkamas asmenines nuomones.Matyt kaip apie nabašniką tik gerai84. Čebano ploščius
(2021-04-29 10:59:09)
(78.58.225.231) Parašė:

Sovietmečiu,vykdant kooperaciją dažnai lankydavau Uzbekiją,Kazakiją.Tokius ploščius nešioją minėtų šalių čebanai.Čiabanas tai vyr. piemuo gaunantis avys.Klausdavau kodel ploščius pas juos iki žemės ,atsakydavo ,kad kalnuose ganant buna didele rytmečio rasele ilgi skvernai neduoda sušlapti .Ex pilosopas būdamas pensininkas panaudos ploščių rudeniop ,grybaujant .Tauta samdys darbui Vyriausybėje,seime talentingus,jaunus ,išradingus ,greitos reakcijos ,orentacijos mūsų seses ir brolius kurių yra labai daug,suteikdami daug laiko sinjorams auginant anūkus.83. Mano nuomone
(2021-04-27 23:23:22)
(188.123.231.106) Parašė:

Amerika pavertė Lietuvą jos "kękštule". Visiškai šalis neturinti savarankiškumo ir jei apklaustų gyventojus, tai 90% nepritartų tokiai landsbergio vienasmenei politikai. Vienos šeimos įkalinta šalis.82. S
(2021-04-27 21:39:55)
(37.228.213.33) Parašė:

Labai primakaluota....o galima labai trumpai ir aiskiai...SUSODINTI VISUS VAGIS IR MELAGIUS! TUOS KURIE PAMYNE LIETUVOS KONSTITUCIJA....suemimams atlikti pasikviesti Lietuvos kariuomene, nes policija ir teismai giminiu krastas, todel yra neveiksminga....tik va kas tam patafui vadovaus ??? Gal vel Dinastija?:)) tada tai jau anegdotas !!! :)))81. S
(2021-04-27 21:30:20)
(37.228.213.33) Parašė:

Klasika....//youtu.be/4Gn-Y8L09Gw80. Eikit Radžvilai kakoti
(2021-04-27 20:58:37)
(78.60.84.45) Parašė:

Sorošo utelė ant Tautos kūno. Ožio karingoji versija. Vėl kovosi su Rusija. Tokių prietrankų pilna Ukraina. Ką su beržais darysime? Ukrainos oatriotė Farion sako, reikia pjauti, nes tai rusiškas medis. Eikit pirma beržus išpjaukime ir tai bus Didžios Kovos pradžia79. nenustebęs
(2021-04-27 19:31:14)
(78.62.252.216) Parašė:

Bet valdžia nepamaišytų? Tai,kad ...kiekvienas,kur ten veržiasi,valdžios troškimo stoka nesiskundžia DDD Kaip ir visų apazycionierų atstovai,maršininkai ar kiti ."laisvės šaukliai"Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi