2024 m. liepos 16 d.

 

D. Grybauskaitė: grąžos nereikia

Paskelbta: 2011-11-04 20:29 Autorius: ekspertai.eu
Apie pragmatiškus santykius, gerą kaimynystę ir visokeriopas ekonominių naudų paieškas daug pasakojusi prezidentė Dalia Grybauskaitė pakeitė kursą: už dujas mokės nesiderėdama (kieno pinigais?), o ir „į tarptautinių organizacijų į glėbį nepuls“ – skolinsis brangiai, kad būtų kietesnė. Grąžinti reikės ne jai.Daugiau informacijos čia. Ir čia. Dėl dujų kainos, reikia manyti, matome beviltišką mėginimą apginti beviltiškai prisižadėjusį ir apsikvailinusį energetikos ministrą Arvydą Sekmoką, kurį prezidentė visada gynė savo plačia reitingų krūtine. Vardan šio švento tikslo galima elgtis kaip sovietmečio anekdotų gruzinui, kuris tėškia palto pardavėjui pinigus ant stalo ir sako: grąžos nereikia, palto irgi. Labai narsu ir džigitiška. Automobilių stabdžius sugalvojo bailai, tad visa Europa ir net JAV, kurios dėl kainų derasi, yra mulkiai ir ne džigitai. Iš kur panelei tiek drąsos…. Ir išvis – kokia ta politika? Vieną dieną „turime būti pragmatikais“ ir nedraugauti su kokiais gruzinais, kad nesupyktų rusai. O dabar su rusais nesiderėsime, kad nepagalvotų, jog prašome „saulės“, nors velionis „mokytojas“ Algirdas Mykolas Brazauskas (pati sakė, jos mokytojas jis) nė nebūtų pagalvojęs taip pasakyti. Galbūt tai nusivylusios ir ne kartą nuo tos pačios Rusijos pareigūnų lyg skuduru per veidą gavusios šalies vadovės blaškymasis? Ar čia tikrai toks pragmatizmas – leisti, kad kažkas tau parinktų draugus, bet dėl pasiūlytos prekės kainos – nesiderėti? O gal čia toks ūmai prabudęs patriotizmas.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras