Brangūs japoniški klozetai visais laikais skyrėsi nuo savo užsienio analogų. Be geros kokybės sėdynių ir bendros komfortiškos konstrukcijos (kuri sąlygiškai yra gana aukšta), japoniškuose klozetuose yra visa galybė papildomų funkcijų. Tačiau būtent tai gali būti blogos reputacijos priežastis – iš esmės kiekvienas norintis gali valdyti tokios įrangos funkcijas, pasitelkdamas Android išmanųjį telefoną.
Leidinys The Atlantic praneša, kad visi japoniški Inax Satis Bluetooth klozetai turi pažeidžiamumą, kuris leidžia programišiams jį kontroliuoti nuotoliniu būdu. Problemų priežastis, pasirodo, labai primityvi: visi šie santechnikos stebuklai rinką pasiekia turėdami PIN kodą 0000. Jei jis nepakeičiamas (o tai daro retas unitazų savininkas), prie jo prieigą gali gauti tretieji (ir visiškai nepageidaujami) asmenys.
Ką gi galima padaryti su atitinkama aplikacija? Daug ką. Be vandens nuleidimo aktyvinimo, galima įjungti nusausinimo arba bidė režimą. Jei ant klozeto niekas nesėdi, o dangtis neuždarytas, vandens fontanas gali lengvai paskandinti visą tualetą. Kompanijos Trustwave specialistai ne kartą bandė pranešti gamintojui Inax apie šią saugumo problemą, tačiau teigiama, kad japonai į tai nesureagavo.