Google Glass akiniai turi labai daug klonų, kurie dar tik ruošiami debiutui mažmeninėje prekyboje. Japonų mobiliojo ryšio operatorius DoCoMo neseniai pristatė vieno tokio nešiojamojo įrenginio prototipą.
Daugelis iš tokių įrenginių sukurti bendradarbiaujant su Vuzix – kompanija, jau seniai užsiimančia ekranų, skirtų tokiems akiniams, gamyba. Panašu, kad DoCoMo daugiausia užsiima programinės įrangos kūrimu, o aparatinę dalį gamina kitos kompanijos.
Space Interface demonstracijoje vartotojas su tokiais akiniais, turinčiais kamerą ir infraraudonųjų spindulių jutiklių, galėjo manipuliuoti ekrane esančiais objektais. Minėta įranga reikalinga tam, kad būtų galima atpažinti žmogaus rankas.
DoCoMo taip pat darbuojasi veidų ir balso atpažinimo technologijų srityje. Pavyzdžiui, akiniai gali parodyti vartotojui informaciją apie žmogų, į kurį jis žiūri. Ji atsiranda nedideliame ekrane, panašiame į tą, kurį mes matėme Google Glass.
Demonstracijoje „Anything is an interface“ buvo naudojami akiniai ir specialūs akiniai, kurie leidžia iš bet kurio paviršiaus padaryti jutiklinį ekraną. Kompanija taip pat pristatė laisvų rankų įrangą, kuri leidžia matyti ir valdyti išmaniojo telefono ekraną, kol mobilusis įrenginys guli drabužių kišenėje.