2024 m. birželio 25 d.

 

Jie neatsako į jokius klausimus niekada - jie formuoja visuomenės nuomonę (video)

Paskelbta: 2012-01-05 11:02 Autorius: ekspertai.eu
Vadinantys save teisės profesionalais apie pedofilijos ir žudymų istoriją kalba tik tokia kalba, kurią patys tesupranta. O į bet kokius elementarius keliamus klausimus, niekaip nesugeba atsakyti.Tas puikiai pasimatė ir sausio 4 d. LTV laidoje "Teisė žinoti", kurioje pats Aukščiausiojo teismo ir teisėjų tarybos pirmininkas išsakė kartais neįtikėtinų dalykų. Nenorom kyla jausmas, kad gal jau atėjo laikas giliau pasidomėti "Teisė žinoti" etatiniais svečiais ir vedėja, kurie tarsi dirbdami privačiai kompanijai, pastoviai ir tendencingai gina ir pateisina jėgos struktūrų (tokių kaip Generalinė prokuratūra) nusikalstamas veikas, ar aptakiomis frazėmis "išaiškina" akivaizdžiai neteisėtus teismų sprendimus. Visoje šioje skambiu pavadinimu "Teisė žinoti" laidoje, visais būdais stengiamasi, kad klausytojas - Lietuvos pilietis neišgirstų ir nesuprastų jokios informacijos ir jos reikšmės. Tokie kūriai, kryževičiai, šedbarai, miliūtės, nekrošiai ir dar keletas nuolatinių "teisių žinoti" šou personažai, neatsako nei į vieną konkretų opų klausimą ne tik apie jau kelerius metus valstybę krečiančią pedofilijos ir žudymų bylą. Jie neatsako į jokius klausimus niekada. Tik aptakia savo teisinių išvedžiojimų forma tendencingai hipnotizuoja visuomenę būdami barikadomis, per kurias visuomenė turi prasibrauti, norėdama išgirsti, būti išgirsta, pasakyti tiesą, išaiškinti. Darosi ne tik liūdna, bet tiesiog bjauru matyti tokius bejėgiškai besispardančius veikėjus, ginančius ne valstybės, o kažkokios siauros, atvirai prieš valstybę ir jos piliečius veikiančios grupės interesus. Pagrindinė pedofilijos bylos liudininkė raštu įamžino savo valią. Ši mažos mergaitės valia į šipulius sumala visų, taip vadinamų teisės profesionalų paistalus apie teisinę valstybę, neteisėtų teismų sprendimų teisėtumą ir kitus demagoginius kliedesius. O gal šie "teisės ekspertai" kartu su "vaikų psichologais" ir "vaikų teisių gynėjais" susitelkę įrodys, kad ir šie mergaitės laiškai tėra tik nereikšmingi pramanai, kuriuos mergaitę privertė parašyti negeros jos tetos, globėjos ir seneliai? Visą sausio 4 d. TV3 laidą "Akistata" galite žiūrėti ČIA.
 
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai