2023 m. vasario 4 d.
 

 

Kaip ir kiek pasaulio mato valstybinis transliuotojas (spalio 17 d. VT žinių iš užsienio santrauka)

4
Paskelbta: 2019-10-17 21:41 Autorius: ekspertai.eu

Valstybino transliuotojo (VT) laida „Panorama“ – tai firminis ne tik valstybinės, bet ir visos Lietuvos nepriklausomos žiniasklaidos ženklas.

Būtent ilgaamžiškiausioje laidoje „Panoramoje“ galima sužinoti ne tik svarbiausias naujienas iš Lietuvos, bet ir tai, kas tą dieną atsitiko pasaulyje.

„Svarbiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio – ne tik iš sostinių, bet ir atokiausių kampelių, informacija tiesiogiai iš įvykių epicentro, argumentų kaktomuša“, - apie laidą „Panorama“ skelbiama internetiniame VT portale.

Ekspertai.eu atkreipia dėmesį būtent į žinias iš užsienio, kurias skelbia VT, vadovaujamas Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės, savo pačioje svarbiausioje žinių laidoje.

Jūsų dėmesiui spalio 17 d. visų naujienų iš pasaulio santrauka, iš viso jų buvo dvi su puse:Visą spalio 16 d. laidą „Panorama“ tie, kas neturi ką veikti, gali žiūrėti ČIA.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
4. LRT
(2019-10-18 17:06:34)
(185.220.101.7) Parašė:

yra lietuviškos kolonijos valdytojų informacinis ruporas. Kaip kažkada tarybų laikais buvo "Vriemia". Žinoma tai nestebina, nes ir tada ir dabar, valdžioje yra tie patys komunistai-kgbistai, atsiskiedę vaikais, švogeriais ir anūkais. Jie susirado sau naują sąjungą ir dar papildomus valdytojus iš už Atlanto. Visa tai reikalinga kažkaip apsaugoti nuo nykstančios ir faktiškai badaujančios tautos išvogtus ir toliau vagiamus turtus. Juk vieša paslaptis, kad didžioji ES paramos dalis tiesiog išvagiama per giminių "projektus", o didesnė dalis biudžeto lėšų per "viešuosius pirkimus".3. yel“l“ow submarine
(2019-10-18 04:42:34)
(88.119.234.132) Parašė:

o ką ?! - puikios pornoramos žinios :) - litchūanijos veršiams tokio “informatyvumo“ net per daug :)))))2. Piksius
(2019-10-17 22:05:32)
(78.58.239.209) Parašė:

Viskas dar būtų kiek logiška palaikyti tokią "informacijos" tėkmę jai šalis būtų kažkieno priespaudoj...Matyt taip ir yra. Nes tik priespaudoje viešai kalbama apie nieką. Daugelį pagyvenusiu migdančiai ramina kalbėtojas, kaip protėvių lopšinės ar niuniavimai. Laikykit jį, nes jai kitas praneš tą patį....visai kitaip gali suprasti tie kurie klauso lopšinių šio skaitovo.1. Romas
(2019-10-17 21:59:07)
(77.111.247.54) Parašė:

Buves skandinavu buhalteris susireiksmino ir pabande atkreipti i save demesi. Nieks sposo nesuprato, bet LRT atkreipe demesi. Tokie laikai, tokia ir diplomatija. Siandien Turkija ir JAV sutare del paliaubu 5 dienoms su kurdais.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras