2024 m. rugsėjo 10 d.

 

Kaip žarnyno sveikata veikia smegenų sveikatą? Kuo skiriasi išminčius nuo mokslininko?

3
Paskelbta: 2024-08-04 06:00 Autorius: ekspertai.eu



Emeranas Antonas Mayeris – gastroenterologas, lektorius, rašytojas, redaktorius, neurologas, dokumentinių filmų kūrėjas, Kalifornijos universiteto Deivido Gefeno medicinos mokyklos Medicinos, fiziologijos ir psichiatrijos skyrių profesorius. Jis yra smegenų ir žarnyno sąveikos medicininių tyrimų pradininkas.

Jūsų dėmesiui E. A. Mayerio pokalbis su Sadhguru, jogu ir mistiku, Indijoje pripažintu vienu iš 50-ies žmonių, darančių didžiausią įtaką visai visuomenei.



Dažniausiai Lietuvoje nepageidaujama ar, neretai, tiesiog draudžiama publicistika ir dokumentika – kiekvieną dieną rodoma „ekspertai.LIVE“ kanale.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. Nuomonė
(2024-08-04 17:50:51)
(185.252.222.170) Parašė:

Video tai pasakos pasitelkus mokslininkų neįrodytas teorijas. Toks fantastinio siužeto pilstymas iš turščio į kiaurą. Tarkim kalbama apie tai, kad reiktų grįžti prie žemdirbystės būdų kokie buvo prieš šimtą ar daugiau metų. Kad tai buvo žymiai gersnis būdas. Afrikoje nėra gi naudojama tokių technologijų kokias naudoja ir dalis tos pačios indijos žemdirbių, bet Afrikoje gyventojų vidutinis gyvenimo amžius manoma, kad yra apie penkiasdešimt metų. Taip sakant miršta sveiki, maitindamiesi sveikai viskuo iš gamtos. Gydytojų pagalbos natūraliai negali gauti, nes neturi išvystytos tokio lygio civilizacijos kokia yra ten kur visi praktiškai nuodijasi kiekvieną dieną. Vieni savo pasakojimais perlenkia į vieną pusę, o šiame video perlenkia į kitą. Mokslininkai tik teorijų lygyje žino, kad bakterijos turi įtaką žmogui, nes jos gyvena žmonių organizmuose. Kenksmingos bakterijos jeigu jų skaičius viršija normas žmogų pražudo ir jokie pasakojimai apie sveiko maisto valgymą ar atvirkščiai badavimą nepadės. Daugelis Civilizuotuose kraštuose apskritai išgyvena ar gyvena daug ilgiau tik dėl tos niekam tikusios medicinos ir mokslo atradimų kurie žaloja žmones, o ne juos gydo kaip svarsto video herojai.



2. tai
(2024-08-04 16:40:00)
(90.140.221.35) Parašė:

Gal čia jokia naujiena. Natūropatai seniai sako, kad žmogaus sveikata slypi žarnyne. Nuo to, ką kišame į skrandį, priklauso mūsų savijauta.



1. Už lango 21amž.
(2024-08-04 08:26:23)
(78.58.63.158) Parašė:

Ačiü už įdomu pasisakymà.”D.Gefenas yra medicinos mokyklos Kalifornijoje universiteto profesorius.” “Jis yra smegenu ir žarnyno sveikatos medicininiu tyrimu pradininkas.” Žmogaus smegenis,žarnynas dar tyrimu pradžioje,bet skerdynems pagamintos raketos žmoniu žüdymui skriejà tyksliai tusktančius kilometru.



Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras