2024 m. vasario 29 d. 

Kodėl byla už nusikaltėlių "įžeidimą" iškelta vien tik Eglei Kusaitei?

Paskelbta: 2011-09-27 07:43 Autorius: ekspertai.eu

Lietuvos pseudojusticijos kankinamajai Eglei Kusaitei trečioji baudžiamoji byla yra iškelta už tai, kad baigiantis eilinei teismo parodijai, ji sušuko „Manau, kad prokurorai yra nusikaltėliai! Pažiūrėkite, ką jie daro su mano mama ir teta - jie jas nužudo!“

Po to įvykio katalikų laikraštyje „XXI Amžius“ viešai pareiškiau, kad palaikau E. Kusaitės nuomonę. Deja, baudžiamoji byla man nėra iškelta.   Tai kas gi tuomet teisūs: Eglė Kusaitė, aš ir vadinamų „prokurorų“ darbelius atskleidę politikai ir žurnalistai, ar "prokurorai"? Jei teisūs "prokurorai", kodėl baudžiamoji byla iškelta tik vienai Eglei Kusaitei? Jei teisūs mes, kodėl baudžiamoji byla neiškelta "prokurorams"?

Apie visus mūsų valstybės ir jos tvarkos "gynėjus" nuolat buvo informuojama mūsų prezidentė, pradedant nuo pasityčiojimo iš čečėnų Chadižat ir Maliko Gatajevų (dabar Suomijos valstybės globojamų) atvejo. Prezidentė nesureagavo nė į vieną laišką. Nebuvo jos indėlio ir į pedofilijos skandalo kaltininkų atskleidimą tuo parodant, kad ir jos nuomone, teisėjas J. Furmanavičius tapo D. Kėdžio auka, bet ne abudu, kartu su liudininkais, buvo kriminaliniu būdu pašalinti gelbstint susikompromitavusių institucijų "garbę". Prezidentė puikiai žinojo ir situaciją VSD, kurią tvarkė pakeisdama vadovybėje apsišvietusį Rusijos interesų gynėją dar neapsišvietusiu, o pirmajam leisdama užimti kitą pelningą poziciją vietoj pozicijos teisiamųjų suole.

Apie rusų FSB (KGB) veiklą Lietuvoje prezidentė, jei neturėjo kitos informacijos (o tai neįmanoma), turėjo žinoti bent iš jai adresuoto 2010 m. liepos 22 d. politinių kalinių pareiškimo. Bet kaip sako "vyresnieji broliai", "nulis dėmesio", viskas sukasi po senovei, tik pademonstruojant, kad tiek Lietuvos prezidentė, tiek pati valstybė tėra tik fikcijos tarptautiniame globaliniame teatre. Pagaliau š.m. birželio 1 d. prezidentei ir seimo pirmininkei parašytas kolektyvinis laiškas, kuris teisės pagrindu profesionaliai įrodė VSD generalinio direktoriaus G. Grinos kriminalinę atsakomybę E. Kusaitės byloje (žr. priedą GRYB-DEGU 2011-06-02 B.pdf).

Šioje situacijoje reikalingas "kvailys", kuris išdrįstų pavadinti nusikaltėlius nusikaltėliais tiesiai į akis, sutikdamas, kad už tokį jų "įžeidimą" bus prievarta atimtas jo ir jo šeimos paskutinis "turtas" įžeistai "garbei" atlyginti (plg. naujausią atvejį, kai žurnalistas Gintaras Visockas bando apsiginti nuo apiplėšimo paskelbęs tyrimo duomenis apie gen. Č. Ježerską).

Tad norėdamas atskleisti ir tą "garbę", viešai pareiškiu ir kviečiu kitus pasielgti taip pat: Justinas Laucius, pravarde "prokuroras“, yra nusikaltėlis, Vytauto Pociūno nužudymo juridinis bendrininkas ir Lietuvos išdavikas; Mindaugas Dūda, pravarde "prokuroras", "dirba Rusijos valstybei" (E. Kusaitė) ir yra nusikaltėlis, Lietuvos išdavikas; Algimantas Kliunka, pravarde "buvęs prokuroras", gynęs leidimą Rusijos FSB (KGB) gaujai kankinti E. Kusaitę, yra nusikaltėlis Lietuvos išdavikas; VSD ir vad. "generalinė prokuratūra" yra kriminalinės antilietuviškos organizacijos. Manau, kad bent tikintiesiems nedera bijoti nusikaltėlių ateistų, pasitikinčių smurtu ir pinigais, manančių, kad su šiuo gyvenimu viskas ir baigiasi. Ne mums bijoti jų "teismų", "garbės" gynimo, "avarijų", "nelaimingų atsitikimų", "šokimo iš penktojo aukšto" ar "paspringimo skrandžio turiniu"! Priešingai, mes tikime, kad bet kuri iš šių "avarijų" gali būti Aukščiausiojo malonė, po laikino ir trumpo išbandymo žemėje atverianti kelią į laimingą Amžinybę.  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras