„Begalė žmonių nekęs Naujosios Pasaulio Tvarkos ir mirs, bandydami pasipriešinti jai.“ H. G. Wells „The New World Order“, 1939 m.
ES ir JAV globalistų rengiama laisvos prekybos sutartis, be jokių abejonių, palies ir Lietuvą. Kol kas Lietuvoje (ir ES) galioja draudimas importuoti genetiškai modifikuotus maisto produktus. Įsigalėjus laisvos prekybos sutarčiai tarp JAV ir ES, transatlantinės korporacijos be kliūčių įžengs į Lietuvos rinką. Įžengs ir garsioji genetiškai modifikuotų produktų korporacija Monsanto su savo privačia sukarinta apsaugos kompanija „Blackwater“, kurią ne per seniausiai jie nusisamdė.
„Blackwater“ kompanija turėjo kontraktą su Pentagonu ir prisidėjo prie demokratijos „skleidimo“ Irake ir Afganistane. Labiausiai „Blackwater“ smogikai pasižymėjo, kai 2007 m. Bagdade nužudė 17 taikių gyventojų. Tai oficialūs skaičiai, nors pati Irako vyriausybė teigė, kad žuvo daugiau žmonių. Įdomu tai, kad JAV vyko ir teisminis procesas keliems „Blackwater“ smogikams, bet visiems pavyko išlipti sausiems iš vandens. Vėliau kompanija, norėdama pagerinti savo reputaciją, pakeitė pavadinimą. Dažnai Vakarų spaudoje pasirodydavo pranešimų apie kompanijos slaptas operacijas, susijusias su politinių grupuočių lyderių žmogžudystėmis. Kodėl tokia kompanija kaip Monsanto nusisamdė, galima sakyti, žudikus profesionalus?
Žurnalistui Jeremy Scahillui, kuris parašė knygą apie „Blackwater“, pavyko gauti dokumentus, atskleidžiančius kompanijos verslo operacijų mastą. Firmos, glaudžiai susijusios su privačia sukarinta korporacija „Blackwater“, teikė žvalgybos, mokymo ir saugumo paslaugas JAV ir užsienio vyriausybėms, tokioms tarptautinėms korporacijoms kaip Monsanto, Chevron, Walt Disney Company, Royal Caribbean Cruise Lines ir stambiems bankams.
Iki šiol visame pasaulyje buvo gana sėkmingai kovojama su Monsanto politika. Dažniausiai aktyvistai taikydavo laukų ir pasėlių sudeginimo taktiką, nes laimėti teisminius procesus prieš juos beveik neįmanoma. Pirmieji Europoje buvo airiai, kai 1997 m. aktyvistai sudegino genetiškai modifikuotų cukrinių runkelių laukus.
Monsanto vienas garsiausių mirtinų produktų buvo „Agent Orange“. JAV pajėgos Vietnamo kare naudojo šį cheminį ginklą – stiprų herbicidą, išpurkšdami jį ant miškingų vietovių, kuriose slėpėsi kovotojai. „Agent Orange” buvo tikras cheminis ginklas, kurio sudėtyje buvo dioksino. Jis sukėlė išsigimimus ir vėžines ligas ne vienai kartai.
Ko gero, korporacija, nusisamdydama privačių buvusių CŽV darbuotojų smogikų armiją, parodo, kad ji yra rimtai nusiteikusi saugoti savo mirtinus produktus ir sekti visus pasaulio aktyvistus, nusiteikusius rimtai kovai ir pasipriešinimui.
Kol kas aktyvistai kovoja su pasekmėmis – ne priežastimi. Priežastis – globalizmas, rengiantis mus „adaptacijai“. Naujoji pasaulio tvarka netruks ateiti.