Įmonė „Pilietinio atsparumo iniciatyva“ (Civic Resilience Initiative (CRI), kurios misija atskleisti viešojoje erdvėje skleidžiamą dezinformaciją ir melą, paskelbė, kad negalima pasitikėti Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesoriumi dr. Vytautu Kasiulevičiumi.
Paaiškėjo, kad profesosius skleidžia visiškai nepatikimą informaciją, galimai melagienas.
„Kuomet autorius neturi patikimų šaltinių, tai dažnai remiasi abstrakčiomis frazėmis“, - V. Kasiulečiaus įžvalgas įvertino CRI atstovas.
Ekspertai.eu primena, kad V. Kasilevičius yra valstybinio bei nepriklausomų užsakomujų žiniasklaidos kanalų nuolatinis komentuotojas apie pasaulinę koronaviruso pandemiją ir visais su tuo susijusiais klausimais.
Įmonė „Pilietinio atsparumo iniciatyva“ (Civic Resilience Initiative (CRI), savo veiklą pradėjo 2018 m. Jos partneriai yra ne tik NATO, bet ir Lietuvos užsienio reikalų ministerija, Lietuvos krašto apsaugos ministerija, Lietuvos elfai bei kitos garsios šalies ir užsienio organizacijos.
Įmonės direktorius Tomas Kazulėnas.
Plačiau apie profesoriaus V. Kasiulevičiaus demaskavimą žiūrėkite gruodžio 31 d. „PressJazz TV“ laidoje „2K+“:
O dabar susipažinkime, kaip įmonė „Pilietinio atsparumo iniciatyva“ (Civic Resilience Initiative (CRI) pristato savo internetiniame portale cri.lt, kuris tėra tik anglų kalba.
Žemiau pateikiamas įmonės „Pilietinio atsparumo iniciatyva“ (Civic Resilience Initiative (CRI) veiklos pristatymas verstas su naujausia Vilniaus universiteto „Anglų–lietuvių–anglų ir prancūzų–lietuvių–prancūzų“ kalbų mašininio vertimo, paremto statistiniais metodais, sukurta sistema.
Ši sistema leidžia mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis versti tekstus ir užtikrina didesnį nei dabar esančių sistemų vertimo tikslumą, informuoja sistemos kūrėjai.
Sistemos sukūrimas mokesčių mokėtojams kainavo 2 milijonus 144 tūkstančius 835,6 eurus (beveik 7,5 milijono litų).
Ši sistema, pradėta kurti Žmonių partijos valdymo laikais 2012 m. balandžio 1 d., o Lietuvos žmonių labui veikia nuo 2015 m. kovo 31 d.
Pilietinę iniciatyvą (CRI) Resilience» (The Civic Resilience iniciatyva (CRI) yra Lietuvos nevyriausybinės organizacijos ne pelno organizacija, įkurta 2018 Vilniuje, Lietuvos ekspertų grupė, pagal visoje Europoje.
CRI nukreipia savo veiklą, padidinti Lietuvos ir regiono visuomenių santykius švietimo priemonėmis.
Ši organizacija siekia padidinti saugumo srityse, media-literacy, dezinformacijos, kibernetinės, pilietinės ir mėgėjų veiklą, suteikti pilietines visuomenes, aktyviai įsitraukti į švietėjišką veiklą themselves.
CRI ekspertų pranoksta įvairių atsparumą temas, teikti įžvalgas į ugdymo procesą, įvairių amžiaus grupių, kur oficialios vyriausybinės institucijos negali užpildyti spragas.
CRI pranašesnis už organizuoti seminarus, konferencijas ir mokymus su geriausiais savo srities ekspertai.
Iniciatyvą rodo švietimo sistemos spragas ir naujoviški sprendimai duoda geriausius rezultatus ilgainiui demokratinių procesų skatinimo.
Jos ilgalaikį bendradarbiavimo partneriai yra NATO Viešosios diplomatijos skyrius, Konrad Adenauer Stiftung, Wilfried Martens Europos studijų centras, Lietuvos, Lietuvos užsienio reikalų ministerija, Lietuvos krašto apsaugos ministerijos ir kiti.
CRI nukreipia savo veiklą, padidinti Lietuvos ir regiono visuomenių santykius švietimo priemonėmis.
Susiję:
Paviešintas universalių patarimų sąrašas, kurį įgyvendinus koronavirusas būtų sunaikintas