2024 m. balandžio 23 d.

 

Šveicarų istorikas atskleidžia barbariškus JAV ir teroristinės organizacijos CŽV metodus

15
Paskelbta: 2020-07-01 17:27 Autorius: ekspertai.eu

Šveicarų istorikas dr. Danielis Ganzeris (Daniele Ganser) – žymus mokslininkas, nagrinėjantis CŽV, kurią, kaip ir lingvistas, mąstytojas Noamas Chomskis (Noam Chomsky), vadina teroristine organizacija, veiksmus.

Pirmojoje, 2005 m. pasirodžiusioje knygoje „NATO slaptosios armijos: Operacija GLADIO ir terorizmas Vakarų Europoje“ jis aprašo CŽV ir britų slaptųjų tarnybų bendradarbiavimą su NATO bei Europos šalių slaptosiomis tarnybomis, dėmesį kreipiant į bendro slapto tinklo sukūrimą. Jis vadinamas GLADIO (lot. „kardas“). Šio tinklo slaptieji kariai apmokyti tolimose Viduržemio jūros salose, Anglijoje, JAV. Pirmąsyk apie GLADIO prabilo italų politikai prieš trisdešimt metų. Vėliau paaiškėjo, kad jų esama iš esmės visos Europos valstybėse. Slaptuosius būrius koordinuoja Pentagonas ir NATO.

D. Ganzeris taip pat kritiškai vertina 9/11 įvykius. Jo teigimu, tai viena iš GLADIO operacijų. Šios operacijos tikslas buvo priversti patikėti, kad musulmonai skleidžia terorizmą, tam, kad žmonės nematytų, jog iš tikro vyksta karas dėl energijos resursų kontrolės. 

Šiais metais pasirodžiusioje, naujausioje knygoje „JAV imperija: nesąžininga pasaulio galia“ D. Ganzeris tęsia savo tyrinėjimus.

Šiame video D. Ganzeris aiškina, jog CŽV, kaip teroristinė organizacija, dėl savo tikslų žudo įvairius žmones. Istorikas prisiminė „Deutsche Bank“ vadovo Alfredo Herhauzeno (Alfred Herrhausen (1930–1989), priklausiusio Bilderbergo grupei, žmogžudystę. Šis bankininkas garsėjo tuo, kad reikalavo nurašyti skolas besivystančioms šalims. Tai nepatiko tiems, kas iš tų skolų gyveno. Šią žmogžudystę D. Ganzeris sulygino su prieš metus CŽV įvykdytą Irano generolo Kasemo Soleimani (Qassem Soleimani) žmogžudystę.

Savo pasakojime istorikas mini Fidelį Kastro (Fidel Castro), Džoną Kenedį (John F. Kennedy) ir kitus žinomus žmones, atsidūrusius JAV užsienio (ir vidaus) politikos buldozerio kelyje.

CŽV, kaip teroristinė organizacija, pasak D. Ganzerio, niekada neklausė Jungtinių Tautų ir šalino visus, kas buvo nenaudingi Amerikai.

Kaip vieną pagrindinių pavyzdžių D. Ganzeris pateikia pirmo nepriklausomo itin turtingos naudingomis iškasenomis Kongo Demokratinės Respublikos premjero Patriso Lumumbos (Patrice Lumumba, 1925–1961) nužudymą. Jį nužudžius (kūnas buvo ištirpintas rūgštyje), JAV į jo vietą pastatė diktatorių, apvogusį šalį.

Taigi, daro išvadą D. Ganzeris, politinės žmogžudystės, kurias įvykdė CŽV, keičia dabartinį pasaulį ir yra vienas pagrindinių JAV užsienio politikos svertų.

Be to, pažymi istorikas, CŽV žudo ne tik užsienyje, bet ir pačiose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Galiausiai, teigia D. Ganzeris, šiuo metu JAV nuteikinėja Rusiją ir Vokietiją vieną prieš kitą. Tad visi turime suprasti, teigia istorikas, kad turime saugoti Berlyno ir Maskvos santykius, nes tik tuomet suvoksime, kokia svarbi kova už taiką.

Dažniausiai Lietuvoje nepageidaujama ar, neretai, tiesiog draudžiama publicistika ir dokumentika – kiekvieną dieną rodoma „PressJazz TV“ kanale.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
15. K To 14 K
(2020-07-03 20:44:19)
(84.15.183.93) Parašė:

Pas lenkus paieškos žodis "Krol Mendlog". Pasidomekite.14. K
(2020-07-03 20:33:56)
(84.15.183.93) Parašė:

Karalius Mindaugas skaitė, kad priėmus kitą Tikėjimą, viskas Savaime išsispręs ir prarado pusę Teritorijų, galiausiai pietų sąjungininkai jį nužudė. Deja, panašų atvejį turime šiandien.13. Darijus
(2020-07-02 13:36:54)
(90.138.6.66) Parašė:

Viskas dzin. Svarbiausia Lietuva nepriklausoma. Nuo jos niekas nepriklauso.12. Proletaras
(2020-07-02 11:07:20)
(78.58.185.179) Parašė:

Mačiau. Golos germanii yra video vertimas į rusų kalba. Čia kas nežino kitu kalbu. Rekomenduoju pažiūrėti. Yra ir daugiau video su juo. Idomu.11. TIESA
(2020-07-01 23:41:11)
(212.117.26.183) Parašė:

100%10. NATO okupantų padlaižiams
(2020-07-01 23:15:27)
(37.120.209.155) Parašė:

liaudiesmenas taškas livejournal taškas com9. T0mui J.
(2020-07-01 22:53:46)
(86.100.239.138) Parašė:

Pritariu, Perkinso labai gera knyga. Aš tai rekomenduočiau nepamiršt Vatikano. Yra tokia knyga Operation Gladio: The Unholy Alliance between the Vatican, the CIA, and the Mafia (parašė Paul L. Williams). Pridedu aprašymą angliškai, lietuviškai vargu ar kada knyga pasirodys. Originalas pasirodė prieš penkis metus. This disturbing exposé describes a secret alliance forged at the close of World War II by the CIA, the Sicilian and US mafias, and the Vatican to thwart the possibility of a Communist invasion of Europe. Journalist Paul L. Williams presents evidence suggesting the existence of “stay-behind” units in many European countries consisting of five thousand to fifteen thousand military operatives. According to the author’s research, the initial funding for these guerilla armies came from the sale of large stocks of SS morphine that had been smuggled out of Germany and Italy and of bogus British bank notes that had been produced in concentration camps by skilled counterfeiters. As the Cold War intensified, the units were used not only to ward off possible invaders, but also to thwart the rise of left-wing movements in South America and NATO-based countries by terror attacks. Williams argues that Operation Gladio soon gave rise to the toppling of governments, wholesale genocide, the formation of death squads, financial scandals on a grand scale, the creation of the mujahideen, an international narcotics network, and, most recently, the ascendancy of Jorge Mario Bergoglio, a Jesuit cleric with strong ties to Operation Condor (an outgrowth of Gladio in Argentina) as Pope Francis I.8. T0mas J.
(2020-07-01 22:33:56)
(85.206.112.194) Parašė:

Nieko nauja neišgirdau.. Esu seniai priėjęs išvados, kad agresija ir terorizmas yra JAV užsienio politikos pagrindinis bruožas. Malonu išgirsti, kad protingi žmonės apie tai rašo knygas. Šia proga noriu pareklamuoti kitą knygą: John Perkins - Ekonomikos smogiko išpažintis, 2011 m. išleista Lietuvoje. 2004 m. JAV pasirodžiusi Johno Perkinso knyga „Ekonomikos smogiko išpažintis“ („Confessions of an Economic Hitman”) – pirmasis pasaulyje autobiografinis pasakojimas, kuriame autorius atskleidžia itin slaptos „ekonomikos smogikų“ grupės gyvenimą ir veiklos metodus. Šioje knygoje J. Perkinsas išviešina slaptus JAV imperinės politikos siekius ir kitaip nei žiniasklaida nušviečia politinį ir ekonominį pasaulio žemėlapį pakeitusius įvykius: islamistinio perversmo Irane organizavimą, JAV invaziją į Panamą ir Iraką, bandymą nuversti Venesuelos prezidentą H. Chavezą, kišimąsi į Indonezijos, Ekvadoro, Kolumbijos vidaus reikalus.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras