2024 m. balandžio 16 d.

 

Švietimo ir mokslo ministerija "suteikė informaciją" apie strateginį internetinį žaidimą ir jo kainą (video)

Paskelbta: 2010-07-16 11:10 Autorius: ekspertai.eu
Žinių slėnisŠalies valdžios pastoviai investuoja pinigus į įvairius internetinius tinklapius, negaili apvalių sumų šiems projektams. Vien ko vertos VEKS internetinės svetainės, dėl kurių prokurorai jau trečius metus iš eilės nesugeba pabaigti ikiteisminio tyrimo dėl lėšų pasisavinimo stambiu mastu. Dažnai tokių interneto svetainių kūrimai, įvairūs kompiuterinių raštingumų kursai ir panašiai, tai patogi, saugi ir svarbiausia legali galimybė pasipelnyti iš valstybės ar ES kišenės (kas yra vienas ir tas pats). Tik jų iniciatoriai dažniausiai niekada negali atsakyti į paprasčiausią klausimą - kiek visa tai kainavo?Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) internetiniame tinklapyje publikuojamas reklaminis baneris, kuris skelbia - "kurk ir valdyk savo mokyklą, kolegiją, universitetą. Įsteik sėkmigiausią ir pažangiausią "Žinių slėnį". "Žinių slėnis", tai strateginis internetinis žaidimas. Patekus į strateginio žaidimo internetinį puslapį pasitinka šūkis - "Europos sąjungos struktūrinė parama - mokslo proveržiui Lietuvoje. "ekspertai.eu" pasidomėjo, kiek konkrečiai kainavo šis strateginis žaidimas "Žinių slėnis" bei visas projektas. ŠMM nedelsiant pateikė atsakymą, kurį ir publikuojame: "Internetinis strateginis žaidimas „Žinių slėnis“ finansuotas iš projekto "Centralizuotas informavimo apie 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinę paramą ir Europos Sąjungos struktūrinės paramos viešinimo priemonių įgyvendinimas", kurį administruoja Finansų ministerija. Žaidimas kurtas pagal viešinimo paslaugų sutartį su jungtinės veiklos pagrindu veikiančia ūkio subjektų grupe. Su ŠMM buvo derinamos idėjos ir duomenų panaudojimas. Žaidimo “Žinių slėnis” tikslas – susieti ES struktūrinės paramos naudą Lietuvai su strateginėmis švietimo ir mokslo kryptimis – parodyti, kaip ES struktūrinė parama padeda efektyviai vykdyti pokyčius šiose srityse". Štai toks "atsakymas". Kviečiame registruotis ir žaisti. P.S. Kadangi strateginio internetinio žaidimo kainos, gamintojo ir dar daug ko iki galo iš šio ŠMM atsakymo nustatyti nepavyko, šia temą tęsime. P.P.S. Studijų programų tarptautiškumui skatinti - 70 mln. litų ES lėšų:  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras