Japonų robotas Asimo, kuris prieš dešimt metų buvo minimas visų žiniasklaidos priemonių naujienose, po truputį užmirštamas. Vis dėlto jo tobulinimo procesas nestovi vietoje: dabar jis yra Tokijo mokslo ir inovacijų plėtros nacionaliniame muziejuje (Japonija), ten pat publikai rodo savo sugebėjimus. Neseniai šiam robotui (teisingiau, jo dirbtiniam intelektui) teko patirti tikrą „smegenų šturmą“.
Asimo „pamatė“, kad publika pakėlė rankas su išmaniaisiais telefonais į viršų, kad galėtų jį įamžinti. Iš karto reikia priminti, kad robotas įvertina rankos pakėlimą kaip norą užduoti jam klausimą. Davikliai, kurie leidžia jam atpažinti gestus, buvo įtaisyti muziejaus lubose, o duomenys Asimo pasiekdavo per bevielį ryšį. Robotas turėjo pastebėti pirmą iškeltą ranką ir paprašyti tą žmogų užduoti klausimą.
Deja, žmogus negali užduoti klausimo balsu: jam reikia pasirinkti vieną iš keturių variantų jutikliniame ekrane, o paskui gauti iš roboto iš anksto paruoštą atsakymą. Kai tik į viršų pakilo miškas rankų, Asimo dirbtinis intelektas taip sutriko, kad nuolat kartojo: „Kas norėtų užduoti Asimo klausimą?“