2024 m. vasario 24 d.

 

„Liaudies balsas“ (2014 lapkričio 8-17 d.)

Paskelbta: 2014-11-18 11:27 Autorius: ekspertai.eu
Valdžia ir liaudis. Nuotr. lsdp.lt


Ukrainos prezidentas P. Porošenka: jie nieko nemoka daryti, o jų vaikai sėdės rūsiuose

Pagalvokim.:
Jei Janukovičius būtų pasirašęs Vilniuje tą sutartį, būtų visiems, ir ES ir Grybaitei, ir amerikonams buvęs geras prezidentas. Būtų ir toliau valdęs Ukrainą, vogęs ir krovęsis sau turtus, ir visi būtų ploję „katučių“. Dabar jis baisiausias nusikaltėlis, kurį reikia teisti, įkišti į cypę, o gal dar geriau būtų, jei jo iš vis neliktų. Kodėl?? Kodėl anksčiau niekam nerūpėjo, kad tai nuo jaunystės vagis? Ką, niekas nežinojo, ar niekas, jam prezidentaujant nematė, kad jis ir toliau vagia? Kodėl tik tada, kai nepaklusti JAV ir ES diktatui, tampi blogas vadovas, kodėl tik tada daromi (įdomu, už kieno pinigus) įvairios violetinės revoliucijos, įvairūs Maidanai? Bet man baisiausia, pasikeitė valdžia ir žūsta tūkstančiai žmonių. Nesvarbu, kas ten ko nori, kam kas nepatinka, bet liejasi kraujas laisvai, moterų ir vaikų kraujas. Netikiu, kad negalima to nesutarimo išspręsti be karo, be žmonių aukų. Ir čia negalima vien šaukti „rusai kalti“. Galvoju, tiek JAV, tiek ES, tiek Putinui, o juo labiau Porošenkai tie žūvantys kareivukai ir civiliai, tik patrankų mėsa. O ko mes, Lietuva, kišamės? Koks mums skirtumas, ar Ukraina taps ES šalimi, ar draugaus su rusais. Tai Ukrainos tautos reikalas.Reikėjo daryti referendumą ir būtų aišku.
 

Lietuva dar kartą griežtai įspėjo pasaulį

Anfisa:
Pažiurėjau Vikipedijoj biografiją mūsų atstovės prie JTO. Įdomu. Baigus Vilniaus universitetą 1982 m., 1992 m. pradejo studijas Amerikoje. 10 metu tarpas nežinia ką veikė. Žiūrint į dabartinę karjerą, manau, kiekvienas gali sukurti savo „sąmokslo teorija“..
 



Užsienio reikalų ministerija skyrė lėšų humanitarinei pagalbai rytų Ukrainos gyventojams

O tai kur:
„Maisto bankas“ su pagrindine reklamuotoja? Nupirksim gi makaronų iš paskutinių ir Ukrainai – svarbu tik gerai „nušviesti“ svarbą...
 


 

Užsienio reikalų ministerija skyrė lėšų humanitarinei pagalbai rytų Ukrainos gyventojams


Dzūkija:
Pasaulio pabaiga... Lietuva turinti apie 2 mln. gyventojų remia 46 mln. turinčią valstybę, kurioje 23 metus visi valdžioje ir šalia jos vogė ir tik vogė... Kiek Ukrainoje oligarchų? Lai papurto kišenes... Už ką jie ten kovoja? Tikrai ne už mus ir ne už Europą... Už riebų ir dar riebesnį kąsnį pasiruošę žudyti savo tautiečius ir nedreba ranka nei prieš moteris, nei prieš vaikus, nei prieš senelius... Jei kam ir padėti – tai padėti reikia rytų Ukrainos piliečiams, nes Kijevo patriotai labdarą, mūsų močiučių surinktą, pardavinėja turguose... Jei Ukraina tikrai valstybė – nežudytų savo žmonių, vieni kitiems ištiestų pagalbos ranką, o oligarchai padengtų šalies skolas... Ar galima save vadinti nacija – kada esi su ištiesta ranka, tai į rytus, tai į vakarus... Vakarai jau pradeda praregėti... Lenkai apako, kai sužinojo, kad Jaceniukas sutinka pirkti jų anglį, tik, kad mokėti nereikėtų... Atsibuskit...




„Ekspertai.eu“ šią dainą dedikuoja konservatoriams ir jų prezidentei

Akvile:
Šiandien žemina Prezidentę, ryt lauk rusų tankų. Nato ir Europos sajunga turi ruoštis karui. Skaitykime ženklus, matykime tendencijas. Rusija nenori sustoti Ukrainoje, trauks į Pabaltyjį.
 

„Ekspertai.eu“ šią dainą dedikuoja konservatoriams ir jų prezidentei

ekspertai putino satelitas:
E​kspertai ​šiepiate konservatorius? ​Bet ar pagalvojote nors truput​ėli, jei ne konservatoriai​, tai iki ​šios dienos gyventum​ėt ​Rusijoj? ​Ar jau smegenys j​ūsų to neišnesa? Tarp kitko, kai tyčiojates taip iš prezidentės, tik aiškiai parodote, kad tarnaujate komunistiniam Kremliui.



Kitąmet dujos Lietuvoje nebrangs, tačiau kilus klausimams piliečiai kviečiami kreiptis į Loretą Kimutytę

Zulusas:
Pažiūrekit, kaip gražiai skaičiukais manipuliuojama: kitų metų importo kaina planuojama beveik lygiai tiek pat mažesne, kiek prisideda „saugumo dedamosios“.



Sukilimas prieš hidraulinį skaldymą Teksase

klausimėlis:
Ar ši informacija bus pateikta Lietuvos visuomenei per LTV, spaudoje ir lryto, delfi ir 15min portaluose?



V. Putino spaudos konferencija po G20 susitikimo

Info:
Ką Amerika išvaduoja – gaunasi VFR ir gamina BMW, Mercedes, Audi, Porsche. Ką Rusija „išvaduoja“ – gaunasi VDR ir gamina Trabant. Ką JAV išvaduoja – gaunasi Pietų Korėja ir gamina Hyundai, Kia, Daewoo automobilius, Samsung elektroniką, stato didžiausius pasaulio laivus. Ką Rusija išvaduoja, gaunasi Š(ūdų) Korėja, kuri gamina……ką gamina?

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras