2023 m. gruodžio 6 d.

 

Seimo narys A. Nakas: „Valstybė apsiverstų, jei būtų paviešinta nerangiai slepiama tiesa pedofilijos ir žudymų istorijoje“

57
Paskelbta: 2016-04-07 14:01 Autorius: Juozas Ivanauskas | laisvaslaikrastis.lt
A. Nakas. Nuotr. E.eu
A. Nakas. Nuotr. E.eu

Lietuvos politikoje net po 26 atkurtos nepriklausomybės metų vis tenka priminti apie elementarią logiką. Apie tai, kad Lietuvoje yra daugiapartinė sistema, Lietuva yra parlamentinė respublika, o šalies Vyriausybė formuojama pagal gyventojų pasitikėjimo politinėms partijoms Seimo rinkimuose gautų mandatų kiekį.

Panašu, kad ne iš nežinojimo, bet tyčia bandoma sukurti intrigą ir supainioti akivaizdžius dalykus dėl Vidaus reikalų ministro at(si)statydinimo. Vyriausybės Lietuvoje formuojamos į ministrus partijoms deleguojant savo atstovus. Taip buvo ne tik formuojant dabartinę, šešioliktąją po 1990 metų Vyriausybę, bet ir visas kitas penkiolika. Jei ministras dėl vienų ar kitų priežasčių praranda partijos pasitikėjimą, partiją jį atšaukia ir pakeičia kitu. Taip ne kartą būta ne vienoje Vyriausybėje. Ir taip yra ne tik Lietuvoje. Toks yra vykdomosios valdžios valstybėje formavimo instrumentas. Tačiau tik Lietuvoje gali būti bandoma tą instrumentą perderinti, stygas pakeisti klavišais, perrašyti partitūrą ir bandyti suteikti naujo skambėjimo. Šiuo atveju dėl Vidaus reikalų ministro S. Skvernelio bandoma užgauti jautrias visuomenės stygas. Neva, tokį gerą ministrą „tvarkiečiai“ iš Vyriausybės veja...

Artimiausiomis dienomis pasimatys, kokie žaidimai bus žaidžiami: kas imsis solo partijos, kas dainuos pritariančiaisiais, kokia žodžių choreografijos grupė ar atskiri jos šokėjai suksis visuomenės informavimo priemonių arenoje? Būčiau linkęs spėti, kad bandymų kelti destrukciją bus. Telieka tai ją planuojančių ir kelsiančių sąžinei. Jau ne kartą ir ne du Lietuvoje buvo keliamos audros pustuštėse vandens stiklinėse. Šįkart tokių kėlėjų laukia dar sunkesnis uždavinys: sukelti audrą tuščioje. Bėda, kad po tokių „audrų“ kėlimo kai kurios valstybės institucijos ir kai kuri teisėsauga lieka su ilga nosimi, pati valstybė – dar vieną kartą pažeminta, o jos žmonės – nuvilti. Kad energija skiriama ne visuomenės gerovės kūrybai, bet tuščiai politinei karybai. Gal nuo šių metų jau galėtų būti kitaip?“, -
retoriškai klausia „tvarkiečių“ lyderis, prezidentas Rolandas PAKSAS poleminiame straipsnyje „Dėl ministro - tuščioje stiklinėje keliama audra“.

Vos tiktai sužinojęs apie „tvarkiečių“ teikiamą Povilo Gylio kandidatūrą į vidaus reikalų ministrus premjeras negailėjo komplimentų didelę darbo patirtį turinčiam politikui: „Mano nuomonė tokia – politikas yra patyręs, turintis didžiulę patirtį dirbdamas ir užsienio reikalų ministru, ir teko man su juo dirbti Seime anksčiau vienoje frakcijoje, o po to žiūrėsim, bus pateikta ši kandidatūra teisėsaugos tarnyboms, kad atliktų tyrimą, ir po to kalbėsime su prezidente, nes šiuo metu pateikta viena kandidatūra“, – žurnalistams penktadienį Seime sakė A.Butkevičius. 

Tačiau netrukus paaiškėjo, kad Socialdemokratų partijos valdyba sekmadienį vieningai nepritarė šiai kandidatūrai į vidaus reikalų ministrus. Partijos vicepirmininkas Gediminas Kirkilas žiniasklaidos atstovams pareiškė: „Valdyba galvoja, kad tai nėra tinkamas kandidatas dėl įvairių priežasčių – dėl to, kaip jis į politiką atėjo, visi aspektai buvo išvardyti, dėl to, kad vidaus reikalų sistema turbūt prieštarautų“, – pridūrė jis, čia pat patikindamas, kad socialdemokratai vertina P.Gylį „kaip politiką, kaip žmogų, kaip profesorių“, tačiau, anot jo, Seimo narys netinka vadovauti būtent Vidaus reikalų ministerijai.

Prezidentas Rolandas PAKSAS: „Jau tapo įprasta, kad nebe rinkėjai sprendžia, kas jiems yra tinkama, o politikai. Ir  mano atveju taip buvo, rinkėjams neduota galimybė pasitikėti manimi arba nepasitikėti. O kalbant apie Povilą Gylį, premjerui ši kandidatūra tiko. Ir socialdemokratų valdyba nieko prieš profesorių, kaip žmogų, neturėjo. Tik esą jam skiriama ministerija ne ta, atseit bus įtampos, piketai ir panašiai...“.


„Tvarkiečių“ lyderis sekmadienį pareiškė lauksiąs premjero argumentų dėl socdemų valdybos sprendimo nepritarti P.Gylio kandidatūrai: „Aš nežinau to sprendimo, manęs niekas neinformavo. Kai premjeras informuos ir išdėstys argumentus kodėl nepritarė, tada kažką ir galėčiau pasakyti. Pirmas dalykas, socialdemokratų valdyba gali svarstyti visus klausimus, kokius mato tinkamus svarstyti, bet būtų keista, kad, sakykim, Tvarkos ir teisingumo partijos valdyba svarstytų konkrečiu atveju finansų ministro kandidatūrą. Keistokai atrodytų. Arba visiškai neseniai pasikeitusio sveikatos apsaugos ministro. Man kažkaip atrodytų, kad premjeras turėtų nuspręsti, ar jam tinka, tuomet teikia prezidentei, arba netinka ir iškart pasako“, – sekmadienį vakare BNS kalbėjo prezidentas R. Paksas.

Seimo narys Povilas GYLYS neslėpė, kad jam apskritai keista, jog socialdemokratai svarsto jo kandidatūrą. „Tarsi manęs nepažinotų. Ar aš keliu grėsmę nacionaliniam saugumui, ar nekeliu... Nežinau kokiu pagrindu socialdemokratų frakcija turėtų svarstyti. Yra koalicinė sutartis, yra kvota Tvarkai ir teisingumui – dvi vietos. Tai čia galima būtų svarstyti tik tokį variantą, kad jei premjeras nori pasilikti poną Skvernelį kaip vidaus reikalų ministrą, tai tada tegul siūlo kitą ministeriją Tvarkai ir teisingumui“, – televizijos laidai „Alfa“ savaitė“ teigė P. Gylys.

Taigi, premjerui Algirdui Butkevičiui beliko argumentuotai paaiškinti P.Gylio kandidatūros atmetimo priežastis:

Kaip ir žadėjau praėjusią savaitę, Tvarkos ir teisingumo lyderio pateiktą Povilo Gylio kandidatūrą į vidaus reikalų ministro pareigas apsvarsčiau. Turėjau įvertinti keletą svarbių dalykų, kurie kėlė prieštaringas mintis. Pirma - su kokia politine jėga ponas P. Gylys buvo išrinktas į Seimą, ir antra - jo neigiami vieši pasisakymai, niekinantys teisėsaugos sistemą. Dėl šių prieštaringų klausimų pasitarti sekmadienį skubiai sukviečiau ir LSDP valdybą, kuri pritarė mano abejonėms. Šiandien apsisprendžiau atsisakyti Tvarkos ir teisingumo pasiūlytos pono P. Gylio kandidatūros...
Kai partijos Tvarka ir teisingumas lyderis pateikė Povilo Gylio kandidatūrą, mes su kai kuriais patarėjais kartu susitikome su prezidentu Rolandu Paksu ir iš karto išsakėme dėl jos mums kilusias abejones ir konkrečiai dėl to, kaip P.Gylys vertino teisėsaugos sistemą, bet Tvarkos ir teisingumo lyderis aiškiai pabrėžė, jog tai yra jo prezidiumo posėdyje priimtas sprendimas“, – LRT radijui antradienį sakė premjeras A. Butkevičius. Jo teigimu, socialdemokratų valdyba sprendimą atmesti P.Gylio kandidatūrą priėmė po visuomenininkų ir „kitų institucijų“ pateiktos informacijos, tačiau kokia ji, nesukonkretino. „Mes negalime neatsižvelgti į tam tikrus gautus pranešimus ir iš visuomeninių organizacijų, ir iš kitų institucijų“, – teigė premjeras.

Anot A.Butkevičiaus, jam iš pradžių buvo pasakyta, kad „tvarkiečiai“ turi šešis kandidatus į ministrus ir jis norėjo išgirsti visas pavardes. „Tuo metu jau buvo perspėta, kad jei iškils tam tikrų prieštaravimų dėl pono Gylio kandidatūros ir jeigu man reikės šitą kandidatūrą derinti su Prezidentūra, tai gali įvykti tam tikri pasikeitimai“, – paaiškino premjeras, pridurdamas, jog naujai pasiūlytų trijų kandidatų į ministrus pavardžių neatskleis, kol pareigas oficialiai eis „tvarkiečių“ deleguotas vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, nusprendęs dalyvauti Seimo rinkimuose su Valstiečių ir žaliųjų partija.

Garliavos patvorio veikėjai. Nuotr.  V.Dobrovolskio


Išskirtiniame interviu „Laisvam laikraščiui“ Seimo narys Audrius NAKAS mielai sutiko pakomentuoti naujojo vidaus reikalų ministro skyrimo peripetijas.

- Ar nemanote, stebime išties kuriozišką situaciją: kokį kandidatą į vidaus reikalų ministrus bepasiūlytų „tvarkiečių“ lyderis, prezidentas Rolandas Paksas, vis tiek netiks SISTEMAI? Patyrusio politiko, buvusio užsienio reikalų ministro Povilo Gylio kandidatūra buvo atmesta tik todėl, kad Seimo nariu jis tapo remiamas sistemai netinkamos „Drąsos kelio“ partijos?

- Kiekviena partija su kažkuo ateina, laimi rinkimus, ir tai yra tiktai tos partijos reikalas – ar ji išlindo iš bačkos, ar nusileido nuo medžio, jeigu laimėjo rinkimus nepažeisdama jokių įstatymų, jei sutelkusi savo gretose pakankamų narių skaičių buvo teisiškai įforminta. Galime paimti bet kurią Lietuvoje įregistruotą partiją ir jos atžvilgiu sukurti vos ne kriminalinę istoriją, kaip kas atėjo, kokių pažiūrų laikėsi, ką kritikavo. Tačiau teisinėje, demokratinėje valstybėje tokie argumentai iš principo yra nesąmonė.

Pats faktas, kad kandidatui į vidaus reikalų ministrus Povilui Gyliui buvo reiškiamos pretenzijos dėl kritiškų pastabų teisėsaugos ir teisminės sistemos atžvilgiu, dėl jo pareikštos nuomonės apie Garliavos įvykius bei apie taip vadinamą Kauno pedofilijos ir žudymų bylą, manau, tiesiog apgailėtinas, neatlaikantis jokios kritikos.

P.Gylys puolamas tik todėl, kad į Seimą atėjo su „Drąsos kelio“ partija, tarytum tai būtų kažkokia baisi nuodėmė. Man kur kas didesnė nuodėmė būtų, jeigu jis būtų atėjęs su liberalais ar konservatoriais, bet tai skonio dalykas. Kai aš išgirstu panašias kalbas apie Garliavoje kilusį „violetinį judėjimą“, iškart visiems tiems kalbėtojams turiu tik vieną klausimą: kas nušovė Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių? Ar jau yra nustatyta, ar paskelbtas teismo nuosprendis? O jeigu NĖRA, norėčiau violetinės spalvos besibaiminantiems užduoti dar vieną klausimą: ar jų nepurto, kai pasaulyje visa Lietuva vadinama „violetine vieta“, leidusia įkurti nelegalų CŽV kalėjimą? Dėl to, kad Lietuva visame pasaulyje pagarsėjo savo violetine spalva, dėl to gėdos ar bent jau nedidelio diskomforto apsukruoliai nejaučia?..

- Kaip žinote, priverstas trauktis iš pareigų Saulius Skverelis „tvarkiečių“ siūlomą, teisėsaugos darbą principingai kritikavusio Povilo Gylio kandidatūrą į vidaus reikalų ministrus pavadino balandžio pirmosios pokštu, o pareigūnų profsąjungos lyderiai pagrasino streikais?

- Geriausiu atveju tai kelių patrulio lygio kalbos, bet tikrai ne Vidaus reikalų sistemai vadovaujančio asmens. Net nejauku pasidaro, kad toks žmogus gali vadovauti tokiai svarbiai institucijai!..

LRT laidoje „Savaitė“ Povilas Gylys buvo pristatytas kaip „Drąsos kelio“ partijos atstovas, buvęs LDDP narys ir buvęs komunistas. „Vidaus reikalų ministru pretenduoja tapti parlamentaras, į Seimą patekęs su „Drąsos kelio“ partija, bet vėliau perbėgęs į „Tvarką ir teisingumą“, buvęs komunistas, LDDP partijos narys, nepartinio „Demokratinio judėjimo“ pirmininkas. Povilas Gylys, įtikėjęs pedofilų klano egzistavimu ir mergaitės prievartavimu violetinių laikų Garliavos istorijoje, gynęs Neringą Venckienę ne tik jos kovoje už dukterėčia, bet ir vėliau jai pabėgus iš Lietuvos, tikindamas, kad teisėsauga bijo pradėti realią ekstradicijos procedūrą, nes neturi rimtų teisinių įrodymų, ir viskas tik beletristika“, – informavo visuomenę laidos vedėja Nemira Pumprickaitė.

Tačiau ar kas nors kada nors girdėjo, kad, pavyzdžiui, Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę mūsų nacionalinis transliuotojas pristatytų kaip buvusią komunistę, nepriklausomybės priešininkę, drauge su Mykolu Burokevičiumi petys petin dirbusią net ir po 1990 m. kovo 11-tos nepriklausomybės paskelbimo?.. Visiems gerai žinoma, jog dauguma socialdemokratų ar konservatorių – ekskomunistai.

Atmetęs tokias absurdiškas kalbas, aš tikrai visomis išgalėmis palaikyčiau Povilo Gylio kandidatūrą į vidaus reikalų ministrus. Girdėjau, kaip liberalų sąjūdžio vadovas E.Masiulis purkštavo prieš P. Gylį.

Bet ko gi jie bijo, kas galėtų įvykti per tą pusmetį? Matyt, kažkas toje ministerijoje labai svarbaus slepiama, jeigu jie taip bijo, kad vidaus reikalų ministru netaptų Povilas Gylys. Priešingu atveju, tikrai nebūtų keliamas toks didelis triukšmas!..

Liko tiktai pusmetis, per kurį naujasis vidaus reikalų ministras ne kažin ką tepakeis. Tačiau mes matome totalų pasipriešinimą, reiškiamą pačiu aukščiausiu lygiu, kuris tuojau pat nušviečiamas valstybinėje žiniasklaidoje, delfi.lt, 15min.lt, LRT. Ir visi varo į vienus vartus, deja, nepateikdami jokių rimtų argumentų!..

Niekas negalėtų pasakyti, jog buvęs užsienių reikalų ministras Povilas Gylys yra susikompromitavęs politikas, jis gerai pažįsta premjerą Algirdą Butkevičių, jiedu abu iš tos pačios politinės terpės. Sakyčiau, išties puikus „tvarkiečių“ pasirinkimas, tad ko gi jūs, brolyčiai, iškart sukilote, dėl ko šitaip pergyvenate?..

Turbūt daug kam įdomu, kuo pasibaigs vidaus reikalų ministro atleidimo ir skyrimo intriga. Man net sunku būtų įsivaizduoti, kokia pažyma, kokiais argumentais vadovaudamasi, prezidentė D.Grybauskaitė būtų galėjusi atmesti P.Gylio kandidatūrą.

Vienareikšmiškai galima pasakyti: Povilo Gylio išsigąsta ne dėl to, kad jis buvęs komunistas ar jo šukuosena kam nors nepatinka. Pedofilijos ir žudymų istorija – štai kur esmė. Būtent šioje istorijoje aktyviai gynęs Garliavos mergaitę pirmu smuiku viešojoje erdvėje griežė ponas Vytautas Landsbergis, o jam antrino šalies vadovė Dalia Grybauskaitė, viešai pareiškusi - „Neringa Venckienė vykdo teismų sprendimą“.

Vertėtų priminti, jog konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis apie pedofilijos ir žudymų bylą bene daugiausiai pasisakęs Lietuvos politikas. Jis dalyvavo daugybėje LRT, „Pūko“ televizijų ir radijo laidų, parašė šūsnis straipsnių apie tai. Tą lemiamą, mergaitės prievartinio „išlaisvinimo“ dieną prof. V.Landsbergis dalyvavo tiesioginėje TV3 laidoje ir gyvai komentavo dramatiškus įvykius Klonio gatvėje, Garliavoje. Taip pat archyvuose yra išlikęs istorinis konservatorių prezidentės Dalios Grybauskaitės 2012 m. ankstyvo gegužės 17 d. ryto kreipimasis į tautą...

Tad jeigu vidaus reikalų ministru būtų tapęs Povilas Gylys, jisai iškart galėtų pareikalauti ministerijoje saugomos VISOS informacijos. Iš archyvuose saugomų dokumentų paaiškėtų, kad policijos pareigūnai naudojo smurtą, kai buvo imama mergaitė, visuomenė sužinotų, kas konkrečiai davė įsakymus tokiai beprecedentei operacijai.

Būtent visiško aiškumo pedofilijos ir žudymų byloje veikianti SISTEMA dabar labiausiai ir bijo. Turbūt nieko daugiau įtakingi Lietuvos veikėjai taip nebijo, kaip būti susietais su PEDOFILIJA. Politikai gali būti viešai apsimelavę prisitaikėliai, vagys, politiniai aferistai, gali būti bet kas, ir Lietuvoje tai įprasta, nieko nestebinanti norma. Tačiau vienintelis dalykas dėl kurio kažkam tebėra labai gėda ir beprotiškai baisu – tai pedofilija.

Po skandalingų įvykių Garliavoje visiems gerai žinoma: tautiečiai labai kantrūs, bet nėra abejingi vaikų tvirkinimui, todėl jokie pareigūnai su buožėmis protestuojančios minios nesustabdys!..

Kadangi ant naujai paskirto vidaus reikalų ministro stalo atgultų VISI dokumentai, todėl dabar taip ypatingai buvo akcentuojamas „violetinis judėjimas“. Retoriškas klausimas: kaip gali būti paskirtas vidaus reikalu ministru žmogus, tampriai susijęs su „netinkama“ politine jėga ir pagrįstai kritikavęs teisėsaugos darbą dėl pareigūnų smurtinių veiksmų Garliavoje?!..

Manau, tai buvo labai puikus „tvarkiečių“ lyderio Rolando Pakso politinis ėjimas (ko gero, aš taip nebūčiau sugalvojęs), tačiau, deja, P.Gylio kandidatūra buvo atmesta net ne prezidentės D.Grybauskaitės, o koalicijos partnerių – socdemų partijos valdybos nutarimu – vienbalsiai?

Esu tikras, vadinamojoje pedofilijos ir žudymų byloje atskleidus visą labai nerangiai slepiamą TIESĄ – sprogtų beprecedentė bomba, kuri partijai Tvarka ir teisingumas padėtų sėkmingai sudalyvauti Seimo rinkimuose. Turėtų būti priimti atitinkami politiniai sprendimai. Dabar tereikia „mažmožio“ – kad naujasis vidaus reikalų ministras, pakeisiantis Saulių Skvernelį, išdrįstų paviešintų VRM saugomą ikiteisminio tyrimo medžiagą, tai yra 2012 m. gegužės 17 d. rytą Garliavos mergaitės smurtinio paėmimo metu filmuotą medžiagą. Juk audio įrašą, kas dėjosi Kedžių name, girdėjome visi, o taip pat matėme, kaip neturėjęs teisės net pirštu prisiliesti prie vaiko advokatas mergaitės „nenešė“, o rėkiančiam vaikui „nebuvo“ skausmingai sukryžiuotos kojos.

Taigi, mano nuomone, jokie kiti argumentai šiuo metu valstybę kontroliuojančiai grupuotei nėra tokie pavojingi. Čia viskas labai paprasta ir aišku. Totalus pasipriešinimas, patyrusio politiko, siejamo su „violetiniu judėjimu“, Povilo Gylio kandidatūros į vidaus reikalų ministrus atmetimas – dar kartą akivaizdžiai tai patvirtina.

Apie tai balandžio 4 d. nuotaikingoje valstybinio transliuotojo LRT laidoje „Teisė žinoti“ patys prisipažino sukviesti šios laidos dalyviai. Kas nematėte, būtinai pasižiūrėkite šios laidos įrašą. Tuos žmones aš gerai suprantu – kai kas patektų į komos būseną, o pati valstybė apsiverstų, jei būtų paviešinta slepiama tiesa pedofilijos ir žudymų istorijoje.

- Dėkoju už pokalbį.
 

Vertėtų priminti: mergaitės prievartinio „išlaisvinimo“ dieną prof. Vytautas Landsbergis dalyvavo tiesioginėje TV3 laidoje ir gyvai komentavo dramatiškus įvykius Klonio gatvėje, Garliavoje. Taip pat archyvuose yra išlikęs istorinis konservatorių prezidentės Dalios Grybauskaitės 2012 m. ankstyvo gegužės 17 d. ryto kreipimasis į tautą...


Istorinis konservatorių prezidentės Dalios Grybauskaitės 2012 m. ankstyvo gegužės 17 d. ryto kreipimasis į tautą:Keli susiję:

Politologai surinko citatas, kokias buvęs pretendentas į VRM vadovo postą buvo pasakęs apie žmonių žudymą

Pedofilijos ir žudymų istorijos žinovai remia pečius: P. Gyliui tapus vidaus reikalų ministru jiems grėstų katastrofa

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
57. eraw
(2016-04-20 00:20:18)
(78.63.227.181) Parašė:

Manau kad Nakas yra padaręs tik vieną gerą dalyka: išravėjęs šieną.56. yel“l“ow submarine to 55. Viktoras
(2016-04-17 13:45:57)
(78.63.212.238) Parašė:

gal par 20+ metų buvo galima pastebėti/atkreipti dėmesį, kad visi buvę prezai litchuanijoj oficialiai, pagal protokolus , bei masinėje pornosklaidoje ir žiniasklaidos likučiuose , vadinami būtent prezidentais - be jokio “eks“ ?? :) - kuo čia dėtas nakas ? :))))55. Viktoras
(2016-04-17 13:02:50)
(87.247.75.28) Parašė:

Paksius pagal Naka dar prezidentas...54. Nuomone
(2016-04-14 18:13:03)
(86.26.74.253) Parašė:

Dekojame Prezidentui R.Paksui del profesoriaus P.Gylio kandidaturos rekomendavimo i Vidaus reikalu ministerijos ministro posta.Dabar galutinai paaiskejo ko gi yra bijoma,pasirodo,kad labiausiai musu demokratiskoje valstybeje bijoma TIESOS.Taip ta baisi diena,kai maza mergaite prarado laisve,imama 250 iki ausu ginkluotu policaju,isliks visu musu atmintyje,kaip gedingiausia ir ziauriausia diena Lietuvos istorijoje.To pamirsti niekada nebus imanoma.O dar reikalas tame,kad jei pedofilijos nebuvo,kam reikejo islaptinti,psichiatru apdorota,vaikeli ilgiems gyvenimo metams ?53. as
(2016-04-12 10:19:14)
(78.56.252.5) Parašė:

IR KAS PER VELNS TA TIESA YR?NAKAI,SEKMES!52. Sundeikis
(2016-04-08 15:49:16)
(78.58.234.74) Parašė:

Dabar niekam nebesvarbu kas kokius lauzus kovoje del nepriklausomybes kureno,kaip ir nebesvarbu kas kur ka kam biski ikiso.Vienok,tapo archisvarbu kaip atejo i seima,nes dabar i seima yra ateinama.Jeigu dabar ateis i seima valstieciai ir policininkai,galime tureti policine-agrarine vyriausybe,atsiradusia is didziojo tautos susipratimo.Saugus paklusniu aveliu veisimas galetu buti gera iseitis ant Lietuvos.51. to 50. pedofilus naikinti reikia
(2016-04-08 15:48:33)
(5.20.138.189) Parašė:

O tu matyt kaip matyt iš rašliavos esi analistų viešųjų ryšių atstovas.50. pedofilus naikinti reikia
(2016-04-08 15:08:31)
(199.217.117.144) Parašė:

pedofilai sukure kedvencku gauja ir tikejosi uzimti seima. nepavyko, policija laiku sustabde. nors kai kuriu provokatoriu kaip nakas dar liko. lietuvos ryte buvo paskelbtas sarasas kuriais nusikaltimais itariami tie pedofilai, todel ir pabego visi i amerikasParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi