2023 m. gruodžio 11 d.

 

Aukščiausiojo Teismo pirmininkas G. Kryževičius: "Tiesiog palikim šitas temas, pamirškim jas" (video)

Paskelbta: 2012-01-09 08:14 Autorius: ekspertai.eu
Iš sausio 8 d. Lietuvos televizijos laidos "Savaitė":Vedėja: "Jūs neatmetat to, kad boteliai bus įteisinti ir nebus nugriauti?" Aukščiausiojo Teismo pirmininkas ir Teisėjų tarybos pirmininkas Gintaras Kryževičius: "Neatmetu. Na tai nesėkime jokios panikos, nieko čia tokio neįvyko, tai tiesiog nesusipratimų virtinė <<...>> tai tiesiog palikim šitas temas, pamirškim jas." Vedėja: "Kitaip sakant, dėl teisėsaugos vietos ir jos santykių su pačia valstybe šiandien Lietuvoje, jūs esate visiškai ramus?" G. Kryževičius: "Visiškai ramus. Yra padėti pamatiniai pagrindai. Iš tiesų Konstitucinis teismas yra labai daug šioje vietoje pasakęs svarbių dalykų, kurie suteikia mums tvirtą stuburą. Ir bent jau teismų sistema turi tuos teisinius pamatus į kuriuos labai tvirtai galima atsiremti. Ir aš, tiesą pasakius, netikiu, kad galėtų įvykti taip, kaip štai visai neseniai įvyko Vengrijoje, kur praktiškai partinių interesų dominantė prieš teismų sistemą akivaizdi." Vedėja: "Ačiū." G. Kryževičius: "Prašau." {youtube width="560" height="385"}Xj2fEcHDacs{/youtube} Visą sausio 8 d. pokalbį su G. Kryževičiumi galima pamatyti ČIA. EKSPERTAI.EU komentaras Ne koks nors rėksmingas politikas ar šiaip atsitiktinis praeivis, o pats Lietuvos Aukščiausiojo Teismo ir Teisėjų tarybos pirmininkas, kalbėdamas apie Preilos botelius, kurie Aukščiausiojo teismo sprendimu turėjo būti nugriauti dar 2010 metais, tačiau kurie stovi iki šiol, mini "nesusipratimų virtinę". Taigi ta "teisėsaugos nesusipratimų virtinė" labai jau visur tendencinga ir darosi lengvai atspėjama. G. Kryževičius siūlo pamirši botelius... O ko jis jau Neringos Venckienės negali pamiršti? Kad kolegė? Kad iš Garliavos kaimo? Kad ne pagal tokią sistemą dirba, kaip ne kai kurie teisėjai ar kai kurie Lietuvos verslininkai, kurie turi pinigų, ryšių ir t..t.? Ir su tais pinigai ir ryšiais viską gauna ko tik nori? Dar didesnį Aukščiausiojo teismo pirmininkas padarė įspūdį, kai užsiminė apie Vengriją. Vengriją, kuri nori eiti laisvu keliu, be globalizacijos antrankių. Dar prieš naujuosius savo laiške Vengrijos premjerą pliekė Europos Sąjunga ir JAV valstybės sekretorė. Pasaulio galingųjų rūstybę vengrai užsitraukė, kai pakeitė teismų sistemą, uždėdami teisėjams apynasrį ir nutraukdami jiems ryšį, per kurį tarptautinė mafija su vengrų teisėjų pagalba, galėjo kontroliuoti vyriausybę ir procesus Vengrijoje. Panašiai yra ir Lietuvoje, todėl tokie įvairūs teisės "guru" taip laisvai gali baksnoti visų rinktiems Seimo nariams ir net Prezidentei. Čia galima prisiminti ir prieš dešimtmetį padarytus baudžiamojo proceso kodekso pakeitimus, kurie, esą, buvo priderinti prie Europos sąjungos standartų. Viskas buvo taip kaip reikiant "priderinta", kad realiai šie pakeitimai atrišo rankas didžiuosius valstybinius nusikaltimus vykdyti turint visas nebaudžiamumo garantijas, ką akivaizdžiai matome šiandieninėje Lietuvoje.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
Na va, pagaliau
IP 78.56.75.110 | 20:29:17 "gerovės valstybė" pajudėjo....
kosmodromas
IP 78.62.252.216 | 20:24:04 bus,kai ruSSkiai pastatys komuniZZmą DDD...
arthur
IP 88.222.107.223 | 19:54:16 O kada statys kosmodromą...?...