2024 m. liepos 25 d.

 

Dėl draudimo vergams reikšti pasipiktinimą atsakant į ponų Nusikaltėlių patyčias (atviras laiškas)

Paskelbta: 2012-04-04 02:42 Autorius: ekspertai.eu
ATVIRAS LAIŠKAS LIETUVOS PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI, AUKŠČIAUSIOJO TEISMO PIRMININKUI GINTARUI KRYŽEVIČIUI, VILNIUAS MIESTO II APYLINKĖS TEISMUI
Dėl draudimo vergams reikšti pasipiktinimą atsakant į ponų Nusikaltėlių patyčias

Būdamas be galo sužavėtas turtus perdalijusios demokratinės ponijos teisėtu noru apsidrausti nuo minios bei apiplėštų patvorinių nepasitenkinimo bei nepagrįstų pretenzijų, kai pirma buvo sugriežtintas įstatymas dėl pareigūnų skriaudimo žodžiu ir darbu, o po to pasipylė ir megalitai (MGL) sūnaus netekusiai Laimutei Kedienei bei nuo 14 metų terorizmo bylai ruoštai Eglei Kusaitei, pagaliau sužinojau, kad prokuratūra reikalauja pastarąją patalpinti 50 parų į garsųjį demokratinį Kosciuškos gatvės izoliatorių už teisme pareikštą pasipiktinimą, kad jai gyvenimą ir sveikatą iš nieko sukurpta „byla“ (e-mailinė „teroristinė grupė“ iš vienos narės) gadino prokurorai nusikaltėliai.

Džiugiai primenu, kad būtent sužinojęs apie tokią jos nuomonę, dar pernai paskelbiau spaudoje, kad tai nuomonei pritariu, o nesulaukęs reakcijos, turėjau tą nuomonę pakartoti išvardydamas „nukentėjusius“ ir vardais.

Laimei, kadangi esu patvorinis, į šią publikaciją buvo laiku sureaguota ir dabar didžiuojuosi gavęs jau ir nuosprenduką su 390,- Lt bauda! Ačiū laisvei ir demokratijai kartu su nepriklausomybe nuo VSD / FSB !

Kadangi perredagavusiam gynybos argumentus nuosprendukui nepritariu (apeliacinis jau paduotas),

– o tai ir nenuostabu, nes kaip mano paskleistoji informacija galėjo būti melaginga? jeigu

A. Eglės byloje iš tikrųjų nutylimas visas sudėtingas parengiamasis „terorizmui“ darbas, kurį VSD šauniai atliko nuo 2004 iki 2009 m., o toks nutylėjimas turi nusikalstamos veikos požymį, bet prokurorai to nepaneigė nei viešai, kad atsakytų miniai su patvoriniais, nei mano teisme, vadinas, neturi ką atsakyti ir yra būtent nusikaltėliai, tepatvirtina tai Teismas žlugus VSD–prokuratūros–teismų tandemui!

B. jie lygiai taip nepaneigė, kad nusikalstamai kėsinosi į Eglės teisę pagal tarptautines konvencijas dalyvauti Rusijoje vykstančiame kare (sprogdinti karines bazes, bet ne terorą prieš civilius vykdyti) tarp islamiško Kaukazo išsivadavimo sąjūdžio pajėgų bei RF gynybinių pajėgų Kaukazo pusėje (kaip tai darė Lietuvos pagerbtas kombatantas Linas Vėlavičius iš Lauksargių), bei tuos savo kėsinimus jie grindė Rusijos, bet ne Lietuvos teisiniu požiūriu, t.y. išdavė savo pilietę svetimos valstybės interesams Lietuvos nenaudai (BK 118 st.), vadinas, vėlgi ir yra būtent nusikaltėliai, tepatvirtina tai Teismas žlugus VSD–prokuratūros–teismų tandemui!

– turiu garbę paliudyti, kad mano žodžiai dėl Generalinės prokuratūros, kaip kriminalinės organizacijos, su kaupu pasitvirtino pareikalavus demokratijos vergei 50 parų už pasipiktinimą klasta, melu ir prievarta,

ir nuolankiai prašau leisti man, kaip nepataisomam recidyvistui, atsėdėti tas 50 parų už Eglę Kusaitę, nes ar Ponams ne tas pats, kas sėdės, jei tik ne tamsiaplaukis Aidis Meželis ir ne šviesiaplaukis Aidis Mieželis? Juk svarbu, kad sėdėtų kas nors kitas!

Mielai sėdėsiu ir už Kusaitę, ir už save, ir už Tiesą! AL AKBAR! DV-AS YRA AUKŠČIAUSIAS!

Letas Palmaitis, Kaunas, Donelaičio 70, bt. 7

Susiję:

Generalinis prokuroras delsia su atsakymu apie mulkius

Kaltinamojo Leto Palmaičio baigiamoji kalba

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras