2023 m. spalio 1 d.

 

Džiaugsmas už 28 milijonus

Paskelbta: 2010-05-31 09:50 Autorius: ekspertai.eu

Donatas JankauskasSocmin.lt tinklapis skelbia, kad  Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas pasirašė įsakymą, kuriuo kompiuterinio raštingumo projektams įgyvendinti skirta 27,8 mln. litų iš Europos socialinio fondo (ESF). Šiomis lėšomis bus finansuojami 13 projektų, kuriuose dalyvaudami savo kompiuterinį raštingumą ugdyti galės 48 tūkst. žmonių. Matosi, kad tai prašmatnus projektas, per kurį į kiekvieną besimokantį kompiuterinio raštingumo bus  investuota po beveik 600 litų.

Tačiau ne paslaptis, kad per begalę įvairių internetinių ir taip vadinamų naujųjų technologijų projektų iki šiol iš valstybės biudžeto nestabdomai, saugiai ir nebaudžiamai pasisavinamos milžiniškos mokesčių mokėtojų pinigų sumos. Socmin.lt svetainėje pasirodžiusi informacija apie šiuos projektus, už beveik 28 milijonus litų, yra daugiau negu skurdi ir nieko nesakanti, jau nekalbant apie tai, kad neaišku kas pateks į šį 48 tūkstančių laimingųjų sąrašą ir taps "kompiuterizuotai" raštingi. Kaip skelbiama, ministras džiaugiasi, kad įgyvendinant šiuos projektus didelis dėmesys bus teikiamas vyresnio amžiaus, virš 45 metų, asmenims, kuriems stinga žinių naudojantis kompiuteriu, internetu. Piliečiai irgi galės džiaugtis kartu, jei šis projektas galiausiai nepateks į Generalinės prokuratūros akiratį dėl ištaškytų įspūdingų sumų, kas šiais laikais nėra toks jau retas reiškinys. Todėl "ekspertai.eu" D. Jankausko prašo suteikti visą išsamiausią informaciją su detaliomis išklotinėmis ir aprašymais iki smulkmenų apie šiuos "kompiuterinio raštingumo projektus", kuriems įgyvendinti pasiryžta skirti tokią solidžią sumą. Laukiamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išsamus, greitas atsakymas ir konkrečios informacijos pateikimas panaikins bet kokias abejones, kad tai gali būti dar vienas legalus, valdžios įteisintas pinigų pasisavinimo projektas, kokių jau buvo ne vienas ir ne dešimt.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras