2024 m. liepos 25 d.

 

Generalinis prokuroras delsia su atsakymu apie mulkius

Paskelbta: 2012-03-30 05:20 Autorius: ekspertai.eu
Šią savaitę filologijos mokslų daktaro Leto Palmaičio bylą nagrinėjusi Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Birutė Drozdienė paskelbė nuosprendį, kuriame akcentuojama, kad L. Palmaitis įžeidė ir apšmeižė valstybės tarnautojus. Teismas nusprendė, jog taip elgdamasis L. Palmaitis galėjo pakirsti visuomenės pasitikėjimą prokuratūra.Primename, kad L. Palmaitis teisėsaugininkus išvadino tėvynės išdavikais ir nusikaltėliais. Vytauto Pociūno žūties aplinkybes tyrusį prokurorą Justą Laucių pavadino nužudymo juridiniu bendrininku, o Eglės Kusaitės bylą nagrinėjusį Mindaugą Dūdą apkaltino pakenkus Lietuvos pilietei, talkinus svetimos valstybės, Rusijos, interesams. Teismas už šią nusikalstamą veiką L. Palmaičiui paskyrė 390 litų bausmę. Tiesa, nuteistasis šį sprendimą planuoja apskųsti aukštesnei teismo institucijai. Deja ne visi už tokius ir panašius žodžius susilaukia prokurorų dėmesio ir teisiamųjų suolo. Dėl šios problemos EKSPERTAI.EU eilinį kartą kreipėsi į patį Generalinį prokurorą. Prokurorų vadovui Dariui Valiui buvo primenama, kad nors iš EKSPERTAI.EU pusės prokurorų atžvilgiu, nurodant konkrečias teisėsaugininkų pavardes, nuolatos skamba ir skamba tokie žodžiai kaip nusikaltėliai, banditai ir kiti panašūs išsireiškimai, reikiamos reakcijos piliečiai niekaip nesulaukia. Apie tai skelbėme publikacijoje "Kiek dar ilgai apsimetinėsite proto negalią turinčiais mulkiais?". Tačiau iki šios dienos, pažeisdamas galiojančius įstatymus, į klausimų bloką apie mulkius ir apie tai, ar EKSPERTAI.EU nesiliaujančios publikacijos galimai galėjo pakirsti visuomenės pasitikėjimą prokuratūra, Generalinis prokuroras atsakymo vis dar nepateikė.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras