2024 m. gegužės 25 d.

 

Iš aukštų politikų visuomenė kantriai laukia tikrojo ryžto ir drąsos (video)

Paskelbta: 2010-09-07 08:24 Autorius: ekspertai.eu
A. MerkelSeimo pirmininkė Irena Degutienė 2010 m. rugsėjo 6 d. LNK žinių laidoje jau ne pirmą kartą atkakliai tvirtino, kad ji nepasitiki Seimo antikorupcijos komisijos pirmininku Kęstu Komskiu. Ir nepasitiki todėl, kad juo nepasitiki visuomenė ir apie K. Komskį blogai rašo žiniasklaida, ypač rajoninė.Be abejo, džiugu, kai aukšti politikai reaguoja į žiniasklaidos pranešimus, imasi ryžtingų priemonių prieš galimai prastai dirbančius asmenis ir reikalauja jų atsistatydinimo iš svarbių postų, kaip yra šiuo atveju. Tačiau kyla klausimas, kodėl aukšti politikai reaguoja tik į tam tikrus žiniasklaidos pranešimus, o į kai kuriuos absoliučiai nereaguoja? Ar gali Seimo pirmininkė viešai išsakyti savo nuomonę ne tik dėl valtelėmis plukdomos kontrabandos Nemunu, bet ir dėl milžiniško valstybinio masto pinigų plovyklų, tokių kaip: milijardiniai viešieji pirkimai, milijardiniai ES pinigai, metų metais teisėsaugos nesėkmingai tiriami tūkstantmečio VEKSai, nacionaliniai stadionai ar, galiausiai, atvirai kriminalinės prokuratūros veikos pedofilijos ir žudymų, Eglės Kusaitės bylose, apie ką žiniasklaida kiekvieną dieną rašo, rodo ir kalba be sustojimo? Ar Seimo pirmininkė gali pasisakyti ir dėl ilgametės, nuoseklios ir atvirai antivalstybinės VSD veikos, ko pasekoje Lietuva energetiškai yra visiškai priklausoma nuo Rusijos, ką vakar viešėdama Vilniuje pabrėžė ir pati Vokietijos kanclerė Angela Merkel, sakydama, kad "tai nėra gerai"? Ar gali Seimo pirmininkė ir šiais minėtais klausimais ryžtingai pasisakyti, taip kaip ji daro konkrečiu atveju dėl K. Komskio, ir pareikalauti, arba tiksliau - kiekvieną dieną reikalauti pirmiausia susitepusių prokurorų ir saugumiečių atsakomybės, dėl kurių nusikaltamos veikos kiekvieną dieną šalis stumiama į vis gilesnį akligatvį? Akivaizdu, jeigu Seimo pirmininkė, rodydama puikų pavyzdį, drįstų tokius žingsnius žengti ir kalbėtų apie tai kiekvieną dieną kuo garsiau, galima neabejoti, kad pasitikėjimo atkūrimas valstybe ir jos institucijomis pradėtų įgauti realų pavidalą, ko taip trokšta ir Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras