2024 m. balandžio 16 d.

 

Istorinis Šimonytės apsilankymas NATO Šiaurės Rytų vadavietėje Lenkijoje

Paskelbta: 2023-10-11 08:01 Autorius: ekspertai.eu

Premjerė Ingrida Šimonytė praėjusią savaitę kartu su Lietuvos kariuomenės vadu gen. Valdemaru Rupšiu lankėsi NATO Šiaurės Rytų daugianacionalinio korpuso štabe Ščecine, Lenkijoje.

Moteriai pristatyta Lietuvos ir viso regiono saugumo užtikrinimui ypač svarbios vadavietės veikla, atsakomybės ir įgyvendinamos užduotys.

„Džiaugiuosi turėdama galimybę būti čia ir padėkoti visiems, atliekantiems tarnybą mūsų bendro saugumo labui. Vieta, kur petys į petį kasdien dirba kariai ir civiliai iš 22 skirtingų valstybių, yra gyvas NATO stiprybės vienybėje pavyzdys. Mūsų pareiga – būti kuo geriau pasirengusiems ir turėti tokią atgrasymo strategiją bei pajėgumus, kad jokiam agresoriui šios vienybės ir ryžto niekuomet nekiltų noras išbandyti“, - su susirinkusiais prasmingais žodžiais pasidalino I. Šimonytė.

Vyriausybės vadovė šio vizito metu susitiko su šio NATO štabo vadu gen. ltn. Jürgenu-Joachimu von Sandrartu, aptarė šiemet NATO vadovų susitikime Vilniuje patvirtinto regioninio Aljanso gynybos plano įgyvendinimo procesą. Šis štabas yra atsakingas už taktinio gynybos plano parengimą ir įgyvendinimą atgrasant bei ginant nuo galimos priešo agresijos.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras