2024 m. kovo 1 d. 

Justinas Marcinkevičius: "Nežinau kaip jums, bet man senai aišku, kad mūsų valstybėje šeimininkai yra tie, kas turi pinigų. Taip yra visame pasaulyje" (video)

Paskelbta: 2011-02-16 18:18 Autorius: ekspertai.eu
Justinas Marcinkevičius"Keista, piliečiai nebijo savo teismo, teismas nebijo savo piliečių. Tereikia tiktai kultūros, kultūringai pakišti ir kultūringai be piktumo, be triukšmo paimti. TAIGI, KULTŪROS REIKIA PONAI..." Justinas Marcinkevičius (1930 - 2011)Simboliška, kad J. Marcinkevičius savo kūryba aptvėręs siena tautos vertybes - kalbą, tėvynę ir tarnystę humanizmo tradicijoms, mirė vasario 16. Bet ar nemirs tautoje taip sunkiai ir skausmingai jo puoselėjami idealai, tai jau priklauso nuo mūsų visų valios. Čia siūlome pasiklausyti jo bene paskutinę, pilną skausmo ir blėstančios vilties kalbą, pasakytą Visuomeniniame Diskusijų Forume 2010 lapkričio 23 d.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras