2023 m. vasario 3 d.
 

 

Kas dirbs Baltarusijos (Astravo) AE?

3
Paskelbta: 2020-07-01 13:09 Autorius: ekspertai.eu

Specialistai, dirbsiantys Baltarusijos (Astravo) AE, valstybės užsakymu pagal atskirą programą Baltarusijoje ruošiami nuo 2008 m. Šiemet pagal valstybės programą branduolinės energetikos specialistais tapo 125 žmonės. Ankstesnė laida – 2013-ųjų – sudarė apie 850 jaunų specialistų.

Pranešama, kad trečdalis jų dirbs naujojoje AE, kiti Energetikos ministerijoje ir giminingose sferose.

Kita branduolinės energetikos specialistų laida Baltarusijoje diplomus gaus po penkerių metų.

Planuojama, kad Baltarusijos (Astravo) AE gyvuos ne mažiau 60 metų, taigi jai nuolat reikės papildyti savo kadrus.

Studijuojantieji branduolinę energetiką Baltarusijoje, turi gerai mokėti anglų kalbą, atlieka praktiką užsienyje: Bulgarijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Rusijoje.

Šaltinis: belta.by

Susiję:

Lietuvos vasalų skleidžiamas melas ir idiotiški poelgiai nebeįtikina net artimiausių kaimynų – latvių su estais

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
3. Jonas
(2020-10-22 13:53:16)
(90.131.45.103) Parašė:

Kodēlskelbiami anoniminiai komentarai? Kam reikalingi tokie "ekspertai",kurie bijo viešai reikšti savo nuomonę2. Faktas
(2020-07-02 10:51:14)
(185.220.101.2) Parašė:

Tai,kad Astravo niekas negriaus ir elektra bus tiekiama BRELL tinklui,aišku net ir garsiai klykiantiems „NEPIRKSIM ASTRAVO ELEKTROS“. Lietuvai savos energijos neužtenka todėl klausimėlis būtų toks: IŠ KO IR UŽ KIEK pirksim? Pasitikėti Lenkija neverta: EU verčia uždaryti anglimi kūrenamas elektrines ne tik Vokietijoje,bet ir Lenkijoje.Latvija irgi energijos pertekliumi nesigiria,o besiplečianti Kauno LEZ pareikalaus bent jau dvigubai daugiau elektros energijos.Švedija bei Norvegija turi elektros perteklių tik vasarą.Kitu metų laiku,neretai,per Suomiją perka rusišką. Taigis,klausimėlis Nausėdai bei konservantų ideologams: IŠ KO PIRKSIM ir po kiek mokėsim ?!!! Alternatyvos tik dvi: sudarom tiesioginę sutartį su Baltarusija arba perkam tą pačią elektrą iš įvairaus plauko spekuliantų,kraudami jiems solidžius turtus.Jei NEPIRKĖJAI tiki,kad antrasis variantas daug patriotiškesnis,tai siūlau tokį patriotiškumą susikišti giliai į su...inę ir užsičiaupti,nes jis kenks tik Lietuvai,o ne Baltarusijai - pastaroji bet kuriuo atvėju parduos energiją iki paskutinės kilovatvalandės.1. V. Ladas
(2020-07-01 22:17:03)
(188.69.207.37) Parašė:

Ten turėtų dirbti ir keletas Ignalinos specialistų, netekusių darbo pas mus...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras