2024 m. kovo 4 d.

 

Konkurso imitacija susilaukė didelio pasisekimo

Paskelbta: 2010-05-28 06:29 Autorius: ekspertai.eu

FNTTŽiniasklaida paskelbė, kad dėl Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktoriaus pareigų varžosi bent 10 kandidatų - tiek jų iki ketvirtadienio vakaro pristatė konkursui reikalingus dokumentus. Tikslus skaičius paaiškės šiek tiek vėliau - dokumentus buvo galima atsiųsti ir paštu, todėl kandidatų gali daugėti.

Tai labai iškalbingi skaičiai: užimti Generalinio prokuroro postą norinčių beveik neatsiranda mėnesių mėnesiais, o štai konkursas į Lietuvos vagysčių schemų viršininko postą turi ne mažesnį pasisekimą, nei stojamieji į Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Įvertinus liberalų vadovaujamos Vidaus reikalų ministerijos konkurso sąlygas aiškiai matosi, kad jos paruoštos taip, jog pasitraukus susikompromitavusiam FNTT generolui Romualdui Boreikai iš užimamų pareigų į FNTT direktoriaus vietą atsisėstų kuris nors vienas iš skandalingo generolo pavaduotojų ir viskas šioje korumpuotoje sistemoje liktų taip, kaip buvo daugelį metų ir toliau tęstusi nebaudžiamas valstybės pinigų grobstymas pasitelkiant šią instituciją. "ekspertai.eu" praėjusį penktadienį kreipėsi į Vyriausybės vadovą Andrių Kubilių su skundu dėl konkurso į FNTT direktoriaus pareigas. Ministro pirmininko prašoma sustabdyti konkursą ir peržiūrėti bei supaprastinti specialiuosius reikalavimus kurie akivaizdžiai paruošti tam tikram žmogui, o visas konkursas tėra tik jo imitacija.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras