Lenkai jau trijose Europos valstybėse – Norvegijoje, Islandijoje ir Vokietijoje – yra didžiausia mažuma, tas pats pasakytina apie britus, kurie yra didžiausia imigrantų dalis Airijos Respublikoje.
Čekų lingvisto, matematiko Jakubo Mariano (Jakub Marian) žemėlapiai, sudaryti pagal 2015 m. Jungtinių Tautų tarptautinės migracijos studiją, rodo, kad daugiausia užsieniečių yra Liuksemburge (45,9 proc.), Šveicarijoje (29,6 proc.), Švedijoje (18,5 proc.), Austrijoje (17,4 proc.), Estijoje (15,8 proc.), Vokietijoje (14,5 proc.) ir Jungtinėje Karalystėje (13,4 proc.).
Daugiausia prašymų priimti Europoje pabėgėliai prašo Austrijoje, Švedijoje ir Vokietijoje.
Daugelis migrantų atvyksta iš Indijos (į Jungtinę Karalystę), Lenkijos (Norvegijoje, Islandijoje, Vokietijoje), Vokietijos (į Austriją ir Šveicariją), Jungtinės Karalystės (į Airiją).
Prancūzijoje, Ispanijoje ir Portugalijoje daugiausia pabėgėlių iš Alžyro, Kubos, Maroko ir Angolos, Graikijoje ir Makedonijoje – iš Albanijos, Lenkijoje ir Čekijoje – iš Ukrainos, daugelyje Rytų Europos valstybių – iš Rusijos, Švedijoje – iš Sirijos, Baltarusijoje – iš Lietuvos.
Šaltinis: weforum.org
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]