2024 m. balandžio 20 d.

 

Nausėda su generaline prokurore ir aptarė Ukrainos dėmenį

3
Paskelbta: 2024-01-30 07:39 Autorius: ekspertai.euGerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda sausio 29 d. susitiko su Lietuvos Respublikos generaline prokurore Nida Grunskiene ir aptarė Prokuratūros veiklos rezultatus, problemas, su kuriomis prokurorai susiduria vykdydami Konstitucijoje įtvirtintas funkcijas, tarptautinį bendradarbiavimą ir ateities planus tobulinant ir efektyvinant prokurorų veiklą.

Generalinė prokurorė valstybės lyderiui pristatė Lietuvos Generalinės prokuratūros bendradarbiavimą su Ukrainos prokurorais, aktyvų Lietuvos dalyvavimą Jungtinėje tyrimo grupėje, tiriančioje karo nusikaltimus ir nusikaltimus žmoniškumui Ukrainos teritorijoje.

G. Nausėda susitikime atkreipė dėmesį į per menko prokuroro profesijos patrauklumo problemą, pasireiškiančią prokurorų amžiaus vidurkio augimu, nepakankamu naujai priimamų prokurorų skaičiumi.

Šalies vadovas palinkėjo generalinei prokurorei toliau stiprinti visuomenės pasitikėjimą Prokuratūros sistema, ir toliau principingai telkti prokurorus bendram tikslui – ginti asmens, visuomenės ir valstybės teises bei teisėtus interesus, organizuoti ikiteisminį tyrimą, jam vadovauti bei palaikyti valstybinį kaltinimą baudžiamosiose bylose.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. Labai smalsu
(2024-01-30 14:39:40)
(78.56.75.110) Parašė:

, kokiais aspektais buvo paliesti gerovės valstybės, tvarumo, ir žalumo plėtojimo klausimai.2. Vulkanas
(2024-01-30 12:07:58)
(46.36.80.18) Parašė:

o, tai pralostu pensiju fondu milijonu neaptare??? Cia tipo viskas normaliai???1. Transhumanizmas
(2024-01-30 09:45:23)
(88.119.254.212) Parašė:

JAV verslininko Elono Musko neurotechnologijų kompanija "Neuralink" sausio 28 dieną pirmą kartą įsodino neuročipą į žmogaus smegenis. Bandymų metu pacientams implantuojamas neuro interfeisas - mikroschema, skirta valdyti išorinius įrenginius. Pacientai galės valdyti pelės žymeklį arba kompiuterio klaviatūrą minties jėga. Bandymo procesas užtruks apie šešerius metus. Iki tol mikroschema buvo tiriama su gyvūnais.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras