2024 m. kovo 1 d. 

Norvegiškų įvykių moralai pagal VSD (video)

Paskelbta: 2011-07-31 21:15 Autorius: ekspertai.eu
VSD kadras E. MotiekaPo tragedijos Norvegijoje, apie norvegiškų breivikų atsiradimo aplinkybes ir galimybes Lietuvoje, apie kurias pirmiausia labai garsiai, intensyviai ir nuolatos kalba ir kalbės Valstybės saugumo departameno (VSD) veikėjai ir jų satelitai, rašėme prieš kelias dienas.Ir iš tiesų, patikimas VSD kadras, garsiosios, tačiau valstybės paslaptimi netikėtai tapusios Lietuvos Didžiosios (Bendrosios) Strategijos kūrėjas, buvęs VSD valdybos viršininkas, buvęs Strateginių studijų centro vadovas, M. Romerio universiteto docentas Egidijus Motieka apsilankė LTV studijoje ir toliau pratino prie minties apie galimas terorizmo grėsmes, kurios gali kilti ne iš išorės, o būtent šalies viduje. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad VSD profesionalas, valstybės strategas, gerbiamas docentas E. Motieka svarbiausias propagandines detales šiame interviu tiesiog skaitė iš lapuko. Savitas toks saugumietis. Žiūrint ir klausant šio saugumiečio supranti, kad koks lietuviškasis breivikas išguldytu pusę Panevežio ir sustotų tik trečią dieną užsikirtus kulkosvaidžiui. Juk daugumai saugumiečių rūpi tik siauri jų finansinių grupuočių ir firmelių interesai, dėl kurių jie paguldo net saviškius, kaip buvo karininko Vytauto Pociūno atveju. Lietuvos piliečių saugumas ir stambiausių valstybinių aferų dangstymas šiems saugumiečiams nesuderinami dalykai. Bet kokiu atveju, į šį VSD keliamą vajų, dėl galimo terorizmo propliūpsnio Lietuvoje, būtų klaida neatkreipti dėmesio. Todėl lieka su įtampa ir susidomėjimu laukti, kuris kitas Lietuvos moksleivis bus padarytas valstybės priešu Nr. 1, kaip tai VSD, pavyzdžiui, graudžiai juokingai darė ir daro Eglės Kusaitės atveju. Iš tikrųjų apgailėtina, kai Lietuvos "saugumas" kovoti su realiu priešu nemoka ir negali, todėl tenkinasi susirėmimais su pačių sukurtais priešais. Sena tiesa - jei priešo nėra, jį reikia sukurti ir kovojant su juo gauti solidžius atlyginimus, premijas bei apdovanojimus.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras