2023 m. birželio 11 d.

 

NSGK narys: Lietuvoje perinami kolaborantai gali paimti valdžią tik su Rusijos ginkluota palyda prie rinkimų urnų

48
Paskelbta: 2016-01-26 17:38 Autorius: ekspertai.eu
Seimo NSGK narys, konservatorius A. Anušauskas (pirmas iš dešinės). Nuotr. facebook.com
Seimo NSGK narys, konservatorius A. Anušauskas (pirmas iš dešinės). Nuotr. facebook.com

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Arvydas Anušauskas aštriai sureagavo į nepriklausomame konservatorių portale delfi.lt publikuotą tekstą, parengtą pagal LRT laidą „Savaitė“. Minėtoje laidoje buvo paviešinti interneto tinklalapiai bei asmenys, kurie įvardyjami kaip prorusiški ir tarnaujantis Vladimiro Putino režimui.

Savo asmeninėje facebook paskyroje konservatorius pateikė dar daugiau informacijos.

Pasak politiko, „pirmiausia, tai jokia žiniasklaida“.

„Vadinčiau – potencialių putino kolaborantų peryklomis. Valdžią jie gali gauti tik su Rusijos ginkluota palyda prie rinkimų urnų“, - prorusiškų judėjimų ir veikėjų planus atskleidė A. Anušauskas.

Konservatorius pabrėžė, kad nors priešiškų Lietuvos valstybei dariniai dosniai finansuojami, tačiau lankomumas jų labai mažas.

„Sakot per dieną būna 17000 lankytojų šitose „interneto svetainėse su kvapeliu“? Nelabai įspūdingas skaičius, žinant skiriamus resursus“, - nurodė gerai informuotas A. Anušauskas.

Ekspertai.eu žiniomis, pats konservatorius dėl savo paskelbtų duomenų į prokuratūrą nesikreipė. Tačiau į prokurorus kreipiasi ekspertai.eu.

Teisėsaugininkų prašoma pradėti ikiteisminį tyrimą dėl asmenų ir grupuočių, kurios yra potencialios Rusijos režimo kolaborantų peryklos. Prokurorų prašoma užkardyti antivalstybinių jėgų veiksmus, kai per ateinančius rinkimus bus siekiama į valdžią patekti su Rusijos ginkluota palyda prie rinkimų urnų.

Tai pat prokurorų prašoma nustatyti ir paskelbti kanalus ir sumas pinigų, kuriuos priešiška Rusijos valstybė skiria antivalstybinei veiklai Lietuvoje ar net galimam kariniam perversmui, kaip kad skelbia Seimo narys A. Anušauskas.P. S. Google analytics duomenimis, valstybės papirkimą (politinę korupciją) viešinantis tinkalapis ekspertai.eu turi nedidelę, tačiau labai branginamą nuolatinių skaitytojų auditoriją, kuri po truputį didėja. Šių metų sausio mėnesį iki šios dienos portale apsilankė apie 94 tūkstančius unikalių skaitytojų.

Paskutiniu metu labiausiai skaitomos temos, be naujienų apie valstybės papirkimą (politinę korupciją – skiltyje „Antimafija“), yra straipsniai apie prezidentės Dalios Grybauskaitės melavimus, visame pasaulyje vykstančias, tačiau Lietuvoje menkai viešinamas protesto akcijas prieš Norvegijos tarnybos „Barnevernet“ veiklą. Taip pat didelio skaitytojų susidomėjimo sulaukia įvairios žinios iš užsienio, kurios Lietuvos valstybinėje žiniasklaidoje kartais nutylimos arba tiesiog iškraipomos.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)


 
Komentarai

 
48. Širdžiai neįsakysi
(2016-01-27 16:42:13)
(5.20.115.102) Parašė:

Myliu Putiną,su jo prtretu guliuos, su jo portretu keliuos-nejaugi aš kaloborantė.Tai propagandistų kaltė,kad taip dažnai rodė jo nuostabų veidelį,todėl neatsilaikiau.47. Ne rusų reikia bijoti,
(2016-01-27 10:24:51)
(5.20.115.102) Parašė:

o migrantų-jaunajai žmonai bus grėsmė.46. Skalvis
(2016-01-27 10:24:24)
(195.182.92.18) Parašė:

O Anušauskui nerūpi pas konservatorius plintantis monarchizmas? Uzurpavo savo laiku Sąjūdį, po to partiją ir perdavė valdymą anūkui. Kas būtų jei taip nutiktų Rusijoje? O Lietuvoje konservatorių partijoje tai norma. Man kartais gaila konservatorių, nes jie yra diktatūros vergai, jų mąstymas labai ribotas.45. Antanas
(2016-01-27 10:19:44)
(86.38.182.137) Parašė:

Žinoma, kad šnipai, sukčiai, naudojasi tik jiems žinomais bendravimo kodais, perduodant informaciją. Tad kai tokį akibrokštą -mėlyną masonų ženklą pamačiau ant politinių kalinių, Arkivyskupo švarko, Seimo narių nesupratau šio ankstyvo skaudaus "Užgavėnių karnavalo". Bet kai per Sausio 13 minėjimą net Lukiškių aikštė "pasipuošė" masonų ženklais, tai sau įsitikinau, kad tikrai gal jau vyksta tas hibridinis karas, parodant priešams kodais ir ženklais - žibuokle kiek per 25 Nepriklausomybės metus išugdytų abejingų piliečių, Valstybinei Nepriklausomos Lietuvos simbolikai už kurią Šauliai, Savanoriai, ano meto kovų už Laisvę dienomis grūmėsi piliečiai, jaunimas, net Vilniaus moksleiviai bėgo iš pamokų mosuodami trispalvėmis vėliavėlėmis ginti Lietuvos. Turi NSG komitetas rimtai atkreipti į šio manau hibridinio karo mėlynų žibuoklių platinimo, klaidinant jaunimą (net bažnyčiose )kiršinimo. Pagarbiai Sausio 13 gynėjas Antanas.44. Paprastas
(2016-01-27 10:14:27)
(88.118.179.138) Parašė:

Jeigu komentuoti teisingai, tai tiesos yra. Manau visi pripažins, kad „(...)skaitytojų susidomėjimo sulaukia įvairios žinios iš užsienio, kurios Lietuvos valstybinėje žiniasklaidoje kartais nutylimos arba tiesiog iškraipomos.“, yra TIESA. Noriu pastebėti, kad tvirtinimas; „Google analytics duomenimis, valstybės papirkimą (politinę korupciją) viešinantis tinkalapis ekspertai.eu.(...)“ yra idiotizmo išraiška. Korupcija yra viena: tai VISŲ piliečių konstitucinių teisių ir laisvių naikinimas. Šitą nusikaltimą gali vykdyti tik visa valdžia, išleidžiant įstatymus, priimant sprendimus ir t.t. O ypač KT(jo „paskutinis“ žodis). Tačiau, kada Konstitucija sunaikinta, o piliečių konstitucinių teisių ir laisvių nėra, t.y. atsiranda tik įsipareigojimai ir „pareigos“(pakeičiama jų tapatybę), nėra ir būti negali Korupcijos(jog yra įteisinta Diktatūra). Todėl nuo 2004.07.13, Korupcija reikia pamiršti. Piktnaudžiavimas, kyšiai, sukčiavimai ir t.t., nėra korupcija. Jie buvo visais laikais( net bolševizmo, tarybiniais ir sovietmečio laikais). Kas liečia Anušausko pasakymo: „Valdžią jie gali gauti tik su Rusijos ginkluota palyda prie rinkimų urnų“ – tai yra labai gudrus politinis MELAS. Jo tikslas yra nubaidyti piliečius nuo palaikymo, bei dalyvavimo naujose judėjimuose, nes tai yra „putino kolaborantų perykla“. Manau tai jie (Tapatybės vasalai) pastoviai naudos savo rinkiminės kompanijos metu. Todėl reikia rimtai ruoštis tokiam puolimui.43. anusinį anallytiką
(2016-01-27 10:12:10)
(158.69.201.128) Parašė:

rusai puola be perstojo.42. trumpai
(2016-01-27 10:00:27)
(78.61.53.31) Parašė:

Kas yra valstybės isdavystė -youtube.com/watch?v=UZ5-rOCfEGA41. trumpai
(2016-01-27 08:51:42)
(78.61.53.31) Parašė:

Teisingai sako anušauskas kas prieš ji tas kremliui dirba o koncervatoriai atejo i seima visiems laikams o ne taip kaip brežnevas trumpam.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras