2024 m. balandžio 16 d.

 

Nusikaltimo atskleidimas Nacionalinėje filharmonijoje dar nenumarintas (papildyta audio)

Paskelbta: 2010-06-02 10:25 Autorius: ekspertai.eu

Teismo salėVilniaus apygardos teismas (VAT) birželio 1 d. nutarė panaikinti Vilniaus m. 1 apylinkės teismo 2010 balandžio 20 d. nutartį ir dėl ekspertai.eu skundo priimti naują sprendimą. Ekspertai.eu skundą, apie Nacionalinėje filharmonijoje vykdytas machinacijas ir dėl Vilniaus apygardos prokuratūros skyriaus prokurorės 2010 m. kovo 26 d. nutarimo atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą VAT nutarė perduoti ikiteisminio tyrimo teisėjui nagrinėti iš naujo. Nutartis galutinė ir neskundžiama.

Todėl išlieka viltis, kad buvusio Generalinio prokuroro pavaduotojo Gintaro Jasaičio kažkodėl nepanaikinta ir neįvertinta Vilniaus apygardos 3 skyriaus prokurorės Rasos Miltinytės 2010 m. kovo 26 d. nutartis, gaus deramą įvertinimą.

Piliečiai skundė Vilniaus apygardos 3 skyriaus prokurorę Rasą Miltinytę, kuri nepradėjo ikiteisminio tyrimo, pasielgė labai neatsakingai, o tiksliau, nusikalstamai neatliko savo darbo.

Ši byla, tai klasikinis pavyzdys, kaip prokurorai vilkina, "gelbėja" ir "gesina" bylas, apie ką pasisako aukšti valstybės pareigūnai ir dažnai skelbia žiniasklaida. Kelia susirūpinimą ir tas faktas, kad neužilgo sukanka šios bylos senaties terminas ir gerai žinomi asmenys vykdę šiuos nusikaltimus liks kaip visada švarūs.

Apie šią painią, o iš kitos pusės labai paprastą konkrečių pinigų pasisavinimo istoriją Nacionalinėje filharmonijoje, bei šio nusikaltimo dangstymą prokuratūroje ir FNTT, galima skaityti čia:

2010 gegužės 12 d. Skundas Vilniaus apygardos teismui
2010 balandžio 28 d. "ekspertai.eu": nebeliko tik dalies skundo dalyko
2010 balandžio 18 d. Nutarimas panaikinti nutarimą
2010 balandžio 12 d. Generalinė prokuratūra tirs įtartinus Vilniaus apygardos prokuratūros veiksmus, o piliečiai kreipiasi į teismą
2010 kovo 22 d. Greitai paaiškės
2010 kovo 14 d. Pranešimas prokurorams dėl nusikalstamų veikų Nacionalinėje filharmonijoje ir FNTT
2010 kovo 8 d. Piliečių siūlymai Generaliniam prokurorui pasirodė racionalūs

Audio iš teismo posėdžio galima klausyti čia:

http://www.ekspertai.eu/media/old/stories/2012/09/2010_06_01_teismas_del_miltinytes.mp3

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras