2024 m. birželio 14 d.

 

Piliečiui sukėlė įtarimų EKSPERTAI.EU veikla

Paskelbta: 2011-05-20 15:23 Autorius: ekspertai.eu
M. KuprevičiusProkurorai sulaukė pranešimo dėl neva galimai nusikalstamos EKSPERTAI.EU veikos. Skunde sakoma, kad 2011 m. gegužės 18 d. LNK žinių viename iš reportažų pasisakė vienas iš šio internetinio portalo įkūrėjų."Jis nedviprasmiškai įvardijo, kad Lietuvos prokuratūra vietoje to, kad gintų ir saugotų teisingumą, bendradarbiauja su nusikalstamas veikas vykdančiais asmenimis, o tai reiškia, kad yra tokie pat nusikaltėliai", - sakoma kreipimesi. Prokurorams taip pat nurodoma, kad "internetinėje svetainėje www.ekspertai.eu  šių metų kovo 29 d. įkeltas straipsnis pavadinimu "Nusikaltėlių bendrininkai prokurorai - banditai", nedviprasmiškai pasisakoma, kad prokurorai yra nusikaltelių bendrininkai ir įvardijama konkreti Generalinės prokuratūros prokurore Sigutė Malinauskienė, kaip prokurorė vykdanti nusikalstamas veikas". "Tokie iš piršto laužti teiginiai žemina ir prokuratūros ir kiekvieno prokuroro vardą, visuomenėje sąmoningai, neturint jokių faktų formuojama neigiama nuomonė apie teisėsaugą", - teigiama skunde. Atsižvelgiant į anksčiau išvardintas aplinkybes skundo autorius prokurorų prašo ginant viešąjį interesą, nurodyto asmens atžvilgiu "pradėti ikiteisminį tyrimą už Lietuvos Respublikos prokuratūros viešą šmeižimą ir jos diskreditavimą Lietuvos Respublikos piliečių akyse". Taip pat ikiteisminį prašoma pradėti dėl portale EKSPERTAI.EU "nuolatos skleidžiamos dezinformacijos ir šmeižto prokuratūros atžvilgiu". Šį kreipimasį prokurorams parašė nevienareikšmiškai vertinamas pilietis Marius Kuprevičius. Jis išgarsėjo Garliavos įvykiu metu, kai susirinkusi minia neleido teismo antstoliui atiduoti kovotojo su pedofilija Drąsiaus Keždžio dukrelės. Tąkart aktyvistas garsiai šaukė, švilpė, gestikuliavo, vartojo necenzūrinius žodžius taip sutrikdydamas viešąją rimtį. Pačiam ne kartą su teisėsauga reikalų turėjusiam sostinės gyventojui M. Kuprevičiui už šį nedidelį chuliganizmą buvo skirta 300 litų bauda.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras