2024 m. gegužės 18 d.

 

Prašau suspenduoti mane sakramentinėje kunigystėje

Paskelbta: 2012-01-31 22:59 Autorius: ekspertai.eu
Romos katalikų bažnyčia rodo teisybės ir žmogiškumo pavyzdį Lietuvos žmonėms, kaip galima spręsti pagarbiai ir vienas kito nežeminant iškilusius prieštaravimus dėl žmogaus sąžinės, pareigų ir įsitikinimų.Kunigas Jonas Varkala palengvino Vilkaviškio vyskupijos vyskupo Jo ekscelencijos Rimanto Norvilos sprendimą, kad pagal kanonus jis turi suspenduoti besikuriančios politinės partijos "Drąsos kelias" pirmininką Joną Varkalą. Skelbiame J. Varkalos atsakymą Vilkaviškio vyskupijos vyskupui Jo ekscelencijai Rimantui Norvilai: "Ekscelencija sakė, kad mane pagal kanonus turi suspenduot, tai aš jam parašiau tokį prašymą. Vilkaviškio vyskupijos vyskupui Jo ekscelencijai Rimantui Norvilai Kunigas Jonas Varkala Prašymas Prašau suspenduoti mane sakramentinėje kunigystėje pagal R.K. CJC, kad galėčiau realiai gyvenime, polyje išlikti solidarus su Jėzumi būdamas solidarus su persekiojamais dėl tiesos ir pasiryžusiais drąsiai kurti teisingesnę, žmoniškesnę savo krašto ateitį. Man liūdna, kad hierarchiškai "valdomi" krikščionys buvo abejingi socialinei skirčiai ir atvėrė kelią kruvinoms revoliucijoms, kad krikščioniška-pilietiška pozicija neužkirto kelio gimstančiam fašizmui, kad šiandien krikščionys Europoje dažnai nedrįsta gyventi krikščioniškai ir išduoda Kristų savo praktikuojamu vartotojišku gyvenimu. Aš suprantu, kad besiartinančioje senatvėje aš išstatau save socialiniam skurdui, nes RK bažnyčia Lietuvoje nepasirūpino vyresnio amžiaus kunigų pakankamu pragyvenimui socialiniu draudimu, bet aš lieku ramus, kad "nestovėjau po medžiu, kai žudė žmogų" o ten buvo Jėzus žmoguje. Man, kaip ir daugeliui susipratusių europiečių, svarbu, kad 12 žvaigždžių simbolis neliktų paminklu žmogiškumo laužyne, kad tą darbą buvo pradėję krikščionys... Tai vyksta polyje, kuris man ne susitepimas, o veiklos laukas. Jonas Varkala"  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras