2024 m. gegužės 26 d.

 

Prokuroras Mindaugas Bliuvas dengė nusikaltėlius. Kas jį vertė tai daryti?

Paskelbta: 2012-03-07 06:43 Autorius: ekspertai.eu

Teismas nušalino nuo baudžiamosios bylos nagrinėjimo prokurorą Mindaugą Bliuvą, kuris sunaikino svarbius, tyrimui reikšmingus dokumentus ir artimai bendravo su įtariamuoju.Prokuroras Mindaugas BliuvasIšskirtinėje byloje, kuri yra etaloninis visos Lietuvos teisėsaugos veikimo pavyzdys, kada valstybė aukoja sąžiningai dirbančius pareigūnus, kovo 2 d. įvyko eilinis teismo posėdis. Primename, kad teisiama tyrėja,  FNTT majorė Lina Andriuškevičienė.

Į teismo posėdį atvyko visi likę asmenys, kuriems L. Andriuškevičienės tirtame ikiteisminiame tyrime dėl UAB "Vilniaus sadutė" veikloje iššvaistytų didelės vertės šios įmonės lėšų buvo pareikšti įtarimai. Kaip žinoma, minėti įtarimai šiems asmenims nėra panaikinti iki šiol.

Apie savo nusikalstamą veiką UAB "Vilniaus sadutė" veikloje liudytoju pakviestas pasipasakoti Andrius Riabčiukas, anot valstybinį kaltinimą palaikančio prokuroro, turėjo teismui paliudyti, kad jam įtarimai pareikšti neteisėtai. Juk FNTT tyrėja kaltinama būtent neteisėto, nesant įstatyminio pagrindo įtarimo pareiškimo šiam piliečiui.

Deja, valstybinį kaltinimą šioje byloje palaikęs prokuroras Mindaugas Bliuvas, kuris ir konstatavo tokį L. Andriuškevičienės nusikaltimą, nuslėpė, kad su įtariamuoju Andriumi Riabčiuku, iš kurio prokuroras padarė liudytoją, yra pažįstamas, su pastaruoju artimai bendrauja. Šias aplinkybes teismui netikėtai papasakojo pats A. Riabčiukas. Valstybinį kaltinimą palaikantis prokuroras bendravimo su pastaruoju nebepaneigė.

Įdomu pažymėti, kad būtent prokuroras Mindaugas Bliuvas pasirašė reikiamus dokumentus, kuriais buvo sunaikinti visi tyrimui reikšmingi, bet tyrėjos L. Andriuškevičienės kaltinimui palaikyti netinkami duomenys.

Todėl jau sekančiame, kovo 5 d. vykusiame teismo posėdyje teismas prokurorą Mindaugą Bliuvą nuo šios baudžiamosios bylos nušalino.

EKSPERTAI.EU gali tik trumpai anonsuoti, kad svarbi ir labai įdomi akimirka, kai sužinosime, koks labai aukštas Generalinės prokuratūros pareigūnas, vertęs prokurorą Mindaugą Bliuvą dengti nusikaltėlius šioje rezonansinėje byloje, jau ne už kalnų.

Susiję:

FNTT Kauno apygardos skyriaus vadovas Alvydas Packevičius "prarado" atmintį

Valanda, kada STT ir prokuratūros vyrukai sės į teisiamųjų suolus, artėja

Parodymai, kuriuos davė nukentėjusieji, šokiravo ir teismą, ir proceso dalyvius

Teismas išsiaiškino, kad primygtinai žiniasklaidos linksniuojamas M. Klabinas byloje yra niekas

Vilniaus Versačės padėka STT

Įtariamasis tyrėjui: "Man paprasčiau tave nušauti, nei gintis nuo tokių įtarimų" (interviu)

Vietoj galimų nusikaltėlių į teisiamųjų suolą sėda FNTT majorė

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras