2024 m. kovo 1 d. 

Savivaldybių tarybų rinkimai 2011: policijos prašoma įvertinti įvykį Kauno "Varpo" gimnazijoje (papildyta video)

Paskelbta: 2011-02-24 05:30 Autorius: ekspertai.eu
PlakatasLietuvos Mokinių Parlamentas kreipėsi į LR prezidentę Dalią Grybauskaitę, Švietimo ir mokslo ministrą Gintarą Steponavičių, Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininką Valentiną Stundį ir Kauno miesto merą Andrių Kupčinską dėl prievartinės rinkiminės agitacijos mokyklose pamokų metu. Su visu moksleiviu kreipimusi galima susipažinti ČIA. Kaip informavo patys moksleiviai, jie jau kreipėsi ir į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), prašydami įvertinti nesąžiningų politikų elgesį, tačiau VRK imsis veiksmų tik tokiu atveju, jei policijai bus įteiktas raštiškas kreipimasis. Tačiau patys mokiniai kol kas nedrįsta kreiptis į teisėsaugos institucijas. Todėl į l. e.p. Policijos generalinį komisarą Vizgirdą Telyčėną šiuo klausimu kreipiasi EKSPERTAI.EU prašydami išsiaiškinti susidariusią situaciją ir esant reikalui pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimai neteisėtos prievartos prieš Kauno "Varpo" gimnazijos moksleivius. Ne paslaptis, rinkiminės kampanijos metu, bei pačiu rinkimų metų neretai pasitaiko įvairių nesklandumų, bandomi pirkti rinkėjų balsai ar susiduriama su dar įvairiausiais kitais pažeidimais. Atsitinka ir taip, kad kokios nors partijos lyderis paklaustas apie savo bendrapartietį, ilgiems mėnesiams tarsi prarandą žadą ir negali pasakyti nė žodžio, tarsi tylėjimas išspręstų visas nemalonias problemas. Būtent taip atsitiko ir su vienos didžiausių partijų, kurios tikslas šiuose rinkimuose labai taurus - "gerovės visiems valstybė". Nuo lapkričio mėnesio šios partijos pirmininkas niekaip neranda atsakymų į kelis elementarius klausimus apie savo kolegą. Apie tai daugiau ČIA. Žinoma, į tokius minėtus kalbos dovanos ir rašto žinojimo praradimus galima žiūrėti su humoru ar tiesiog nekreipti dėmesio. Tačiau jeigu politikai savo neaiškiems tikslams bando išnaudoti mūsų vaikus, tai keičia reikalo esmę. Todėl tikimės, kad policija operatyviai ir deramai įvertins įvykį Kauno "Varpo" gimnazijoje. Dėl ko ateityje politiniai spekuliantai turėtų elgsis atsakingiau, nevengdami elementaraus padorumo elgesio taisyklių.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras