2024 m. liepos 16 d.

 

VSD ir Generalinė prokuratūra naikina informaciją Eglės Kusaitės byloje

Paskelbta: 2011-03-10 08:24 Autorius: ekspertai.eu
KadrasSena tiesa, kad tokios visiškai nekontroliuojamos ir iš esmės niekam neatskaitingos organizacijos kaip Valstybės saugumo departamentas (VSD) ir Generalinė prokuratūra yra tarsi valstybė valstybėje. Jei kam iškyla abejonių dėl galimai nusikalstamų šių organizacijų veikų, niekas šalyje, net patys aukščiausi politikai, kaip kad ir patys mėgsta teigti, nieko negali padaryti ir kaip nors įtakoti įvykių eigą. Tai jie yra viešai pripažinę.Tuo pačiu, minėtos organizacijos jausdamos ir matydamos absoliutų visų piliečių rinktos valdžios bejėgiškumą, vis labiau įgauna pagreitį savo juoduose darbuose. Visos iki vienos nesėkmingai "tiriamos" milijoninių aferų rezonansinės bylos, nutraukta pedofilijos ir žudymų byla, nerangiai, dabar jau slepiantis nuo žmonių akių fabrikuojama Eglės Kusaitės "terorizmo" byla ir t.t. - visa tai labai aiškiai parodo kas yra šioje valstybėje tikrieji šeimininkai.Nesunku suprasti, kad būtent su tiesiogine VSD pagalba Lietuva, švenčianti jau 21-as atkurtos nepriklausomybės metines, yra visiška energetinė provincija, didžiąja dalimi priklausanti nuo Rusijos. Aukščiausi politikai turėtų prisiminti, kad jie vis tik išrinkti atstovauti ne kokios nors prieš valstybę ir jos piliečius dirbančios VSD ar nevaldomos prokuratūros interesams. Juos rinko piliečiai, kurių tik labai mažą dalį (nors kas žino?) sudaro VSD pareigūnai ir slapti agentai. Tačiau mes ne apie tai. Norime supažindinti su dokumentais, kurie kalba patys už save. Generalinė prokuratūra, garsaus prokuroro Justo Lauciaus nutarimu skubiai sunaikino telefoninių pokalbių įrašus bei kitą elektroninių ryšių tinklais perduodama informaciją taip vadinamoje "terorizmo" byloje. Pasak, J. Lauciaus, tai buvo neturinti reikšmės bylos tyrimui informacija. Tačiau turbūt jau net mažiau išprusęs Lietuvos gyventojas gerai supranta, kad toks skubus informacijos naikinimas daromas ne be priežasčių. Būtent ši informacija, kuri neabejotinai būtų buvus reikšminga byloje, galėjo pakenkti ją fabrikuojantiems scenaristams. Visiškai nesuprantama, kam reikalingas toks skubus informacijos naikinimas. Jei tie įrašai būtų naikinami nuosprendžiui galutinai įsigalėjus, tai dar suprantama, bet dabar,  bylos eigoje? Tai kelia daugiau negu rimtus įtarimus ir toliau stiprina nuostatą, kad taip dirbanti prokuratūra (su jos padaliniu VSD) yra žalinga ir pavojinga Lietuvos piliečių saugumui ir yra Lietuvos valstybės priešas, dirbantis svetimos valstybės naudai. Ar ilgai santūriai dar tylėsite Prezidente, Seimo pirmininke, Vyriausybės vadove? Dokumentas 01 Dokumentas 02 Dokumentas 03 P.S. Valstybė dabinasi tokiom spalvom, kokias puoselėja ir brandina jos žmonės. Šis muzikos ir video šedevras puikiausiai atspindi nueitą 21 metų atkurtos valstybės kelią ir ją dabinančias spalvas. Su Kovo 11!  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras