2024 m. kovo 1 d. 

VSD ruošia dirvą naujiems "projektams" (susidorojimams) (papildyta)

Paskelbta: 2011-07-26 08:39 Autorius: ekspertai.eu
Valstybės saugumo departamentas (VSD) nesnaudžia ir aktyviai ruošia dirvą naujiems susidorojimams su ateities kusaitėmis, gatajevais, kedžiais, pociūnais ir pan. Jei priešo nėra, juk jį reikia susikurti, ar ne taip?G. GrinaGarsiosios Lietuvos Didžiosios (Bendrosios) Strategijos kūrėjas Egidijus Motieka, komentuodamas kruvinus įvykius Norvegijoje, portalui DELFI tvirtina, kad teroro aktą Norvegijoje įvykdęs pamišėlis Andersas Behringas Breivikas "vargu ar vienas, be stiprios organizacijos paramos būtų gebėjęs suplanuoti, parengti ir įgyvendinti tokio masto masines žudynes". "Kyla klausimas: kodėl šis žmogus apskritai nebuvo nušautas?", - stebisi žymusis strategas E. Motieka, turbūt turėdamas galvoje mūsų šalį, kada paprasčiausia viską baigti pašalinant visus liudininkus, o tada jau kurti sau reikalingas versijas. Tam pačiame portalui VSD komentuodamas išpuolį Norvegijoje, teigia pastebintis, kad pavieniai Lietuvos radikalai plečia ryšius su ekstremistais Europoje. Tuo labai aiškiai norima pasakyti, kad VSD užgriuvo nelengvos dienos, jos veikla intensyvės, aiškinantis apie galimus "teroristus" Lietuvoje, ar juos tiesiog sukuriant, kaip Eglės Kusaitės atveju. Visiems šiems reikalams, be abejonės reikės ir kur kas didesnio finansavimo iš šalies biudžeto. Vakar dienos dienraščių lyderis, (tas kuris, kaip informavo VSD, nebendradarbiauja su VSD) publikavo rašinį "D.Kedžio, ir A.B.Breiviko žudynės iš principo nesiskiria". Joje nedviprasmiškai klausiama ar  Lietuvoje "dar nekvepia A.B.Breiviko pavyzdžio žudynių generaline repeticija?". Teigiama, kad "masinių žudynių generalinės repeticijos ženklų - nors vežimu vežk". Ir t.t. ir t.t. Taigi aiškiai matosi, kad VSD griebsis ne labai konkrečių korumpuotų prokurorų, FNTT veikėjų, puikiai žinomų politinių prostitučių, kurie realiai griauna valstybę iš vidaus. VSD griebsis kitaip manančių ir galvojančių ir, matyt, labai trukdančių vešinčiai iškrypusiai sistemai. Papildyta 2011 07 27 Taikliai šią situaciją portalui Balsas.lt pakomentavo politikos apžvalgininkas, buvęs Valstybės saugumo departamento darbuotojas (VSD),  Giedrius Kiaulakis. Pasak jo, stebėti visus ekstremistus, ezoterikus ir sektantus yra reikalinga, nors, jam dirbant VSD, kitų padalinių pareigūnai į jo ir kolegų darbą žiūrėjo, kaip į antrarūšį. "Blogiausia, kad dabar kils vajus. A. A. Breivikas buvo užėjęs į dešiniųjų radikalų forumus? Bingo. Viena grupuotė yra. Vienišas vyras? Stebėkime visus vienišus vyrus. Ginklą turėjo? Visus, kas turi ginklą. Dar ir ūkininkus, kurie perka salietrą", - dėl galimai absurdiškų kampanijų ir neva kilnius siekiu kažką užkardyti grįsto noro dar labiau visus stebėti, viską kontroliuoti, perspėjo buvęs saugumietis. Kartu pridurdamas, kad totalinio sekimo sistemoje jau esame gyvenę. "Dabar, kaip pavojų galima nurodyti Breiviką, o tada mus gąsdino pasauliniu kapitalizmu", - šaipėsi jis.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras