2024 m. gegužės 18 d.

 

VSD toliau mala … šį bei tą

Paskelbta: 2011-04-09 12:40 Autorius: ekspertai.eu
PrezidentėTikrai ar tariamai ištyręs savo darbuotojų žygdarbius dar nuo paauglystės "dorojant" Eglę Kusaitę Valstybės saugumo departamentas (VSD), kaip buvo galima iš anksto numatyti, iškošė: "vsio zakonno". Kas gi abejoja?Visi veiksmai teisėti – teisingai apiforminti, sunumeruoti ir susegti į bylas popieriukai, viskam gautos sankcijos, nes jas gauti atitinkamai sukurpus bylą  seniai išmokta, o ir teisėjai, kaip žinome, yra kartais atsirenkami. Tiesa, burbtelėta paukščių kalba apie "nedidelius trūkumus", kurie reiškia neaišku ką: "pripažinta, jog šis tyrimas atskleidė "VSD vidinės kontrolės mechanizmo trūkumus, iškėlė sankcionuojančio instituto kontrolės efektyvumo klausimą". Kad ir ką reikštų šitas kanceliarinio atsirašinėjimo (liaudiškai tariant "šūdmalystės") sakinėlis, labiausiai erzina toliau sekantis proto įžeidinėjimas. "VSD informacijos pateikimą visuomenei apie atliktų vidinių tyrimų rezultatus riboja tai, kad žvalgybos ir saugumo institucija privalo saugoti informaciją apie žvalgybos tarnautojus, turimus pajėgumus, taikomus metodus ir priemones bei domėjimosi sritis, kad tokia informacija nepatektų priešiškų interesų turinčioms kitų šalių tarnyboms. Be to, šiuo metu vyksta teisminis procesas", – teigiama penktadienį išplatintame departamento pranešime." O kurios čia tos valstybės dabar priešiškos, kai prezidentė Dalia Grybauskaitė jau lyg ir išvadavo iš "Amerikos įkaitų" statuso, o pats VSD apie visa tai, ką stropiai slepia nuo visuomenės, ištisai raštu raportavo Rusijos Federalinei saugumo tarnybai ir net gavo rašytines padėkas už bendradarbiavimą?  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras