2024 m. birželio 23 d.

 

Antiislamiška isterija tęsiasi. Niujorkas

7
Paskelbta: 2012-09-25 18:00 Autorius: ekspertai.eu

Pasaulio jau nebestebina vis gausėjantys, atsinaujinantys išpuoliai prieš Islamo religiją ir musulmonus. Krikščionys radikalai degina Koraną, danai, prancūzai ir kitos šiaip jau lyg ir tolerantiškos tautos leidžia sau spausdinti karikatūras, įžeidžiančias 1,7 milijardo žmonių pasaulyje turinčią religiją, kurios išpažinėjų ir Lietuvoje esama keletas tūkstančių dar nuo XV amžiaus. Naujas epizodas: antiislamiška propaganda Niujorko metro.

Niujorko metro stotelėje pasirodė reklama, kuri vadina musulmonų kovą su beprotybe – džihadą (tai – ir vidinės pastangos, ir išorinė kova, ginant savo religiją) – „barbariška, laukine“.

Tai daryti Niujorke leido JAV teismai, nepaisant, kad tai yra neapykantą skatinanti kampanija.

Provokuojančiame stende metro stotelėje Niujorke galime perskaityti: „Bet kokiame kare tarp civilizuoto žmogaus ir laukinio, palaikykite civilizuotą žmogų“. Suprask: JAV – civilizuotų žmonių šalis, tuo tarpu musulmonai – laukiniai, barbarai, neišsilavinę.

Taip pat šiame plakate prašoma žmonių palaikyti Izraelio režimą kovoje prieš musulmonišką džihadą. Rugsėjo 24-ąją tokie skelbimai pasirodė dešimtyje Niujorko metro stočių. Tai buvo padaryta vyriausybiniu lygiu iš karto po per pasaulį nuvilnijusių protestų prieš šlykštų antiislamišką filmą, kuriame Pranašas Muhammadas vaizduojamas kaip iškrypėlis.

Tokią „reklamą“ sukūrė Pamela Geller, žydiškos organizacijos AFDI (American Freedom Defense Initiative) vadovė, blogo „Atlas Shrugs“ kūrėja.

Niujorko metro kalbinti žmonės (ir musulmonai, ir nemusulmonai) teigė esą nusivylę tokia reklama.

Niujorko valdžia atsisakė nukabinti šiuos plakatus, remdamasi liepos 20 d. Niujorko teisėjo Paulo Engelmayerio leidimu instaliuoti antiislamiškas reklamas, remiantis Pirmąja JAV konstitucijos pataisa, garantuojančia kalbos laisvę.

Įžeidžiantys užrašai, planuojama, kabės savaitę.

Organizacija AFDI pagarsėjo, kai ėmė protestuoti prieš Musulmonų centro įkūrimą šalia sunaikintų bokštų dvynių Niujorke.

P. Geller yra fondo „Stop Islamization of America“ viena iš steigėjų. Ekspertai šį fondą vadina „neapykantos grupe“ (hate group), prilygintina neonaciams.


„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
7. ...
(2012-09-27 20:08:30)
(87.75.4.7) Parašė:

Ar cia bandoma musulmoniskaji pasauli isprovokuoti, sukurti salygas ir pasiteisinima Amerikai ir Izraeliui i naujus karinius zygius eiti ir 'gintis'...Naudojant ziniasklaida ir tokius bukus sukius, bandoma pripratinti zmones prie minties, jog laikas 'apginti' zodzio laisve...Laukime Treciojo Pasaulinio6. be abejo
(2012-09-27 00:58:41)
(62.212.203.136) Parašė:

tegul islamistai reiskia savo pasipiktinima savo 'nuostabiose' valstybese. nepatinka vakarai? gyvenkit pas save, bet taigi ne, bega i vakarus ir megina primest savo pasaulejauta. islamo istatymai ju salyse, ir viskas, o visa kita - ne ju reikalas. neteko girdet, kad krikscionys rengtu protestus del kazko pas arabus. ka pasieke islamistai tai tik didejanti pasislykstejima jais5. BBD
(2012-09-26 22:01:12)
(89.117.110.89) Parašė:

Su tais islamistais jau reikia kovoti, nes kitaip apie laisva zodi ir religija galim pamirst, o musu anukams jau bus kapojamos galvos ir persekiojami jei tures kitokia nuomone. Labai gerai yra isdelioti faktai sitame trumpame filmuke: youtube.com/watch?v=YpM6QKaAgP0&feature=related4. BBD
(2012-09-26 22:00:39)
(89.117.110.89) Parašė:

Su tais islamistais jau reikia kovoti, nes kitaip apie laisva zodi ir religija galim pamirst, o musu anukams jau bus kapojamos galvos ir persekiojami jei tures kitokia nuomone. Labai gerai yra isdelioti faktai sitame trumpame filmuke: http://www.youtube.com/watch?v=YpM6QKaAgP0&feature=related3. manau
(2012-09-26 16:05:20)
(88.91.218.3) Parašė:

manau kad muslimai nugalabys ta isprotejusia zyde. ner ko loti.2. o? Tikras žydkrikščionis.
(2012-09-26 11:13:38)
(78.63.22.245) Parašė:

Tu lietuvis? O ką manai apie kryžiuočių, Vatikano samdinių, atneštą žydkerikščionybę? Dabar jau mūsų sielos išgelbėtos? (Ir kodėl jas reikia gelbėti, jei "Jėzus Kristus" tiek "atkentėjo" už visą žmoniją???) Kaip manai, ar arijų religija būtu leidusi žudyti ir kankinti senukus už 10 litų, ar būtu galėjisios motinos skandinti savo kūdikius išmatų duobėse, ar galėtu sužvėrėję jaunuoliai savo gentainius luošinti beisbolo lazdomis, ar galėtu prokurorai kurpti Kusaitei bylas, ar galėtu išduoti savo ištikimą pilietį V.Pociūną ir t.t. ir t.t.??? Ar musulmonų reakcija turi būti kitokia? Ką pats darytum, jei tas išgama danas nupieštų Jėzų čiulpianti Judo pimpalą? O jei laižanti Magdalenos vištą? Irgi sakytum - žodžio laisvė šventa? Nejaugi ant tiek jau esame žydkrikščionybės nuzombinti, kad nesugebame logiškai mąstyti?1. o?
(2012-09-26 07:48:09)
(84.15.178.168) Parašė:

o antivakrietiška isterija islamo šalyse nesitęsia? dėl kažkokio filmo eina gatves ir net žmones žudo - čia geriau? jei krikščionys kiekviną kartą taip siautėtų dėl Kristaus įžeidinėjimo, jie daugiau net neturėtų ką veikti.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras