2024 m. kovo 1 d. 

Arminas Lydeka - operatyvus ir rūpestingas parlamentaras

Paskelbta: 2012-05-03 11:59 Autorius: ekspertai.eu
A. LydekaPirmomis balandžio dienomis EKSPERTAI.EU kreipėsi į Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui Stasį Šedbarą, Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką Arminą Lydeką, Prezidentės patarėjus Solveigą Cirtautienę ir Joną Markevičių."Kreipiamės į jus, kadangi Generalinis prokuroras Darius Valys į piliečių klausimus, kaskart pažeisdamas įstatymus, neatsakinėja ne tik apie marinamas rezonansines finansinių nusikaltimų bylas, bet niekada nieko konkrečiai neatsako ir apie pedofilijos ir žudymų bylą", - buvo sakoma piliečių kreipimesi. Piliečiai uždavė tris klausimus: 1. Ar galite sužinoti ir skubiai pranešti visuomenei, ar Generalinė prokuratūra jau iškėlė bylą dėl kovo 23 d. fizinio ir psichologinio smurto prieš mergaitę Garliavoje? Jei neiškėlė, kada tokią bylą Generalinė prokuratūra planuoja kelti? 2. Ar galite sužinoti ir skubiai pranešti visuomenei, ar Generalinėje prokuratūroje jau baigtas tyrimas dėl grasinimų nužudyti Laimutę Stankūnaitę, ar prokurorai jau nustatė ir sulaikė asmenį - snaiperį (juk nustatyti siuntėją labai paprasta), siuntusį el.paštu grasinančią žinutę? 3. Ar galite sužinoti ir skubiai pranešti visuomenei, ar po šios grasinančios žinutės, paskelbtos žiniasklaidos lyderio portale, sustiprinta apsauga L. Stankūnaitei, kuri yra vienintelė išlikusi gyva žinoma suaugusi liudininkė pedofilijos byloje? Ar L. Stankūnaitę sauganti apsauga yra pajėgi ją apsaugoti ne tik nuo mėlynių paakiuose, bet ir nuo snaiperių šūvių? S. Šedbaras. S. Cirtautienė ir J. Markevičius į šiuos klausimus nereagavo niekaip. Tačiau žmogaus teisių gynėjas A. Lydeka, vos spėjus prabėgti tik mėnesiui, neliko nuošalyje ir šios problemos be dėmesio nepaliko šiandien atsiųsdamas tai patvirtinantį dokumentą:
Lydekos atsakymas  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras