2024 m. vasario 29 d. 

G. Landsbergis dar kartą perspėjo: Rusija tikrai ruošiasi karui ir daro tą rimtai

33
Paskelbta: 2021-12-14 09:36 Autorius: ekspertai.eu

Žmonių partijos lyderis Gabrielius Landsbergis viešėdamas Briuselyje aptarė vis labiau agresyvėjančios Rusijos problematiką.

Politiko žiniomis, „Rusija tikrai ruošiasi karui ir daro tą rimtai“. Tiesa, kol kas dar nėra tiksliai žinoma karo pražios data ir laikas.

Tačiau gera žinia yra ta, jog kai Rusija pradės karinę invaziją, Vokietija paaukos savo dujotiekį „Nord Stream-2“.Ekspertai.eu primena, ką jau daug kartų skelbė valstybinis transliuotojas bei kitos nepriklausomos žiniasklaidos priemonės – pirmiausia Rusija puls Ukrainą. Jei pastaroji neatlaikytų puolimo, tada Rusija veržtusi į NATO ir Europos Sąjungos valstybę Lietuvą, kitas Baltijos šalis.

Ekspertai.eu taiup pat atkreipia dėmesį, kad mūsų šalis – vienintelė Europos Sąjungoje (ES), kurioje jau daugelį metų valdžios atstovai bei jų žiniasklaida intensyviai skelbia, kad bet kurią akimirką gali prasidėti karinė Rusijos invazija į Lietuvą bei kitas Baltijos valstybes.

Prisiminkime glaustą (toli gražu ne visą) šio Rusijos karinio puolimo prieš NATO ir ES valstybes sąrašėlį.Žinia, situacija valstybėje yra sudėtinga ne tik dėl išorinio priešo kėslų – būsimos Rusijos karinės invazijos, bet ir dėl destruktyvios diversantų veiklos mūsų valstybės viduje, apie ką buvo informavęs buvęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas.

Daugelį mėnesių iš eilės pagrindiniai didžioji Lietuvos žiniasklaida – valstybinis-komercinis transliuotojas LRTHADĖ, nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt, Kurlianskio žiniasklaidos tinklas bei kiti svarbūs sistemos viešinimo kanalai nuolatos skelbė, kad Rusijos ir Baltarusijos pratybos „Zapad“ pagaliau turėtų baigtis ne tik karine intervencija į NATO ir ES valstybę Lietuvą, bet ir Baltarusijos okupacija.

Rusija jau ilgą laiką realiai grasina kariniu susidorojimu ypač ji aktyviai tai darė prisidengdama puolamojo pobūdžio pratybomis „Zapad“, o taip pat kiekvieną dieną stengiasi palaužti Lietuvą savo skleidžiama propaganda.

Buvęs Lietuvos užsienio reikalų ministras, buvęs jaunuolis Linas Linkevičius yra informavęs, kad Rusija galėjo pulti NATO šalį Lietuvą dar iki 2017 m. sausio 20 d., t. y. dar tik rengiantis naujai išrinktam prezidentui Donaldui Trampui (Donald Trump) užimti JAV prezidento postą. Laimei ši prognozė nepasitvirtino.

Kiek anksčiau garsus Žmonių partijos politikas Žygimantas Pavilionis mūsų šalies žmonėms buvo pranešęs, kad Rusija visai netoli Vilniaus rengiasi invazijai į Lietuvą, kuri bus paskutinė.

Baltijos šalių gynybos ekspertai yra įspėję, kad siekdami užkariauti Lietuvą ir Baltijos šalis, pirmiausia rusai puls Švediją, kuri nepriklauso NATO, ir užims strategiškai svarbią Gotlando salą.

Taip pat yra tikimybė, kad puolimo prieš Lietuvą provokaciją gali suorganizuoti iš priešiškos šalies atvažiavę turistai į Klaipėdą.

Nereikia pamiršti, kad be to Rusija atnaujina ketvirčio amžiaus senumo bylas apie iš TSRS kariuomenės dezertyravusius kareivius ir imasi teisinio jų persekiojimo. 

Galiausiai Rusija gali pradėti Trečiąjį pasaulinį karą užimdama Latvijos miestus, o Juodkrantėje laipinasi Rusijos specialiosios paskirties karinių daliniai ir t.t.

Tuometinis NSGK pirmininkas V. Bakas 2017 m. sausio pabaigoje Lietuvos visuomenę informavo, kad ties Lietuvos-Rusijos siena telkiamos beprecedentės rusų karinės pajėgos ir technika.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, dar 2017 m. vasario mėnesį viešėdama Baltijos valstybių viršūnių susitikime Rygoje, pasakė: „Matome, kad grėsmės yra įvairios, jos didėja, tame tarpe mes laukiame su nerimu „Zapad 2017“ pratybų, kurių metu koncentruojamos labai didelės ir agresyvios pajėgos, demonstratyviai karui ruošiamasi su Vakarais“.

2018 m. prezidentė su „Sniego susitikimo“ dalyviai aptardama geopolitinius iššūkius, Europos ir transatlantinį saugumą perspėjo visus, kad NATO turi būti pasirengęs labai greitai pereiti iš taikos į karo režimą, turint omenyje, kad rusai gali pradėti puolimą bet kurią akimirką.

Kad Rusija turi kėslų pulti Europą yra kalbėjęs ir Lietuvos draugas Michailas Saakašvilis, apie tokią grėsmę yra užsiminęs ir kitas Lietuvos draugas, Ukrainos prezidentas, milijardierius Petro Porošenka ir t.t.

2017 m. rugsėjo mėnesį tuometinė Kultūros ministrė Lijana Ruokytė-Jonsson pranešė, kad Rusijos satelitas, diktatoriaus valdoma Baltarusija planuoja 2018 m. sausį Vilniuje parodyti Baltarusijoje pastatytą baletą „Vytautas“. Ministrė tai tiesiogiai susiejo tai su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio programa ir pareiškė, kad tai yra minkštosios galios demonstravimas bei provokacija.

„Vienareikšmiškai neigiamai vertinu pasirodymo organizatorių bandymą prisišlieti prie Valstybės atkūrimo šimtmečio renginių“, - tąkart Lietuvos visuomenę perspėjo žaliųjų valstiečių ministrė.

Baletas Vilniuje buvo parodytas 2018 m. metų sausio 28 d. Nors tiesioginio konflikto pavyko išvengti, tačiau baleto pasekmės kol kas neaiškios.

2018 m. vasarą Lietuvos gyventojams buvo pranešta, kad situacija yra labai pavojinga ir Rusija bet kurią akimirką gali pulti tiek Vakarus, tiek ir Japoniją.

Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis kalbėdamas apie Lietuvą yra pranešęs, kad „ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto“, t. y. Baltarusijoje netrukus pradėsiančios veikti atominės elektrinės.

Signataras Petras Vaitiekūnas 2020 m. rugpjūčio 20 d. perspėjo apie galimą Rusijos karinę invaziją į NATO teritoriją paskutiniojo Europos diktatoriaus Aleksandro Lukašenkos rankomis.

Ir t.t. ir pan. be galo be krašto... Plačiau apie nuolatinę Rusijos agresiją ekspertai.eu publikacijoje „Vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę ištiko bėda – dezinformacinių atakų sąrašo pateikti negali“.  

Keli susiję:

ZAPAD baigėsi, tačiau Kullamaa ragina neatsipalaiduoti – pasekmės kol kas neaiškios  

Ar po „Zapad“ karinių pratybų priedanga, Rusija ir Baltarusija nepradės karo prieš ES ir NATO?

Kremlius perspėtas: Rusijai netinkamai elgiantis, jos lauktų karinis NATO smūgis   

G. Nausėda atkreipė geriausio 2011 m. Lietuvos valdininko dėmesį į didėjančią Rusijos grėsmę

Super uždavinio, dėl Rusijos sėkmės, mes turime visi kartu imtis

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
33. S
(2021-12-27 05:10:31)
(37.228.203.180) Parašė:

Nuo kada pasaulis uzsieme kelti karus, vietoj siekimo TAIKOS, kokia cia nauja diplomatija atejo- SUKELKIM KARUS, KUR JU dar NERA ??? //youtu.be/16y1AkoZkmQ32. Vytas
(2021-12-26 20:51:32)
(62.80.225.75) Parašė:

Landsbergio ir visos "šaikos" svajonė - rusai puolė Ukrainą. Tam metama visa užsienio "politika", nežiūrint į ekonominius nuostolius Lietuvai. Matyt, Lietuvos valdantieji ne veltui lankosi JAV, galima įtartį, kad gauna ne tik patarimus ar išgirsta pageidavimus, bet ir ką nors asmeniškai apčiuopia mesnio.31. S
(2021-12-26 05:17:23)
(37.228.203.180) Parašė:

Ginklas ? //youtu.be/8X-JJhdO5ro30. S
(2021-12-26 03:06:14)
(37.228.203.180) Parašė:

Toks jausmas, kad Napoleonai, Einsteinai ir Hitleriai su Bonapartais vaiksto gatvemis, be tramdomuju.... , o sveiki zmones uzdaryti...tik karas ir gazdinimai, tik svirkstai be vaistu... //youtu.be/-c2_GQDwNWU29. S
(2021-12-25 19:10:21)
(37.228.203.180) Parašė:

O kodel gi ne ???//youtu.be/4PXjyhlVyk428. >27
(2021-12-25 17:36:46)
(84.15.181.255) Parašė:

Utėlėtas maskoliukas submarinė demonstruoja savo intelektą.27. yel“l“ow submarine apie 26. su gėlėmis sutiko kruvinuosius lapskūrnykus 78.62.252.216
(2021-12-25 17:06:52)
(78.63.212.238) Parašė:

beretinio kretinizmo klasikas su stažu, suskubo pranešti, kad jo “intelektinis“ lygis pilnai atitinka tvartelinius distrofijos standartus , kuriuos jau trisdešimt metų šizolitchūanijoje“ diegia debilių žmonių partija su nepakeičiamais “lyderiais“ , ir vadovaujama bei kuruojama pindosyno politrukų ir propagand0nų... , - trisdešimt metų šlykščiausio melo, veidmainystės,chalujizmo, pasityčiojimo ir visapusiškos degradacijos ..., - viskas, ką mėgsta pindosynas, santykiuose su vasalais ...26. su gėlėmis sutiko kruvinuosius lapskūrnykus
(2021-12-25 16:07:19)
(78.62.252.216) Parašė:

Su gėlėmis sutiko. Sutiko tu "sutiko". Visi debilai ir "užsimanė" prie Laptevų jūros. Vaikai,mokytojai,tarnautojai,mažažemiai,savanoriai.......Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras