2024 m. balandžio 15 d.

 

Jungtinėje Karalystėje žaliasis kursas vis stipriau skinasi kelią ir į kariuomenę

3
Paskelbta: 2024-02-15 11:53 Autorius: ekspertai.eu

Didžiosios Britanijos karališkasis laivynas svarsto galimybę visiems jūreiviams įvesti privalomus mokymus dėl klimato kaitos.

Šios šalies žiniasklaida taip pat pranešė, kad žurnalistai labai atidžiai išstudijavo dokumentą ir leidžia manyti, kad visas Karališkojo laivyno personalas gali būti priverstas dalyvauti internetiniuose mokymuose apie klimato kaitos poveikį gynybai.

Aplinkosaugininkams netgi gali būti pasiūlyta vieta britų karo laivuose, kad jie galėtų atlikti savo tyrimus.

Specialistai nustatytų, kur ir ką minėtame laivyne reikėtų pataisyti ir patobulinti, kad mūsų planetai būtų daroma mažiau žalos.

Skelbiama, kad Didžiosios Britanijos ginkluotosios pajėgos sumažinti daromą žalą gamtai iki nulio turėtų vėliausiai 2050 metais.

Kiek anksčiau Karališkasis laivynas jau yra skelbęs, kad nudažys laivus ekologiškais dažais bei imsis kitų reikalingų priemonių kovojant su klimato kaita, nes tai nemažiau svarbi kova, negu su Karaliaus priešais.


„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. na
(2024-02-16 19:26:13)
(90.135.129.207) Parašė:

Pirmiausia - nutraukti karus visame pasaulyje. Kiek gamtą teršia neekologiški dažai ir kiek tūkstančiai tonų sprogmenų? Ar paskaičiavo kas nors? Šiaip tai reikėtų nustoti svaigti su klimato kaita. Prieš tūkstančius metų žmogaus veikla sukėlė ledynmečius? Saulės suaktyvėjimą, Žemės ąšies pasvirimo kampo didėjimą irgi žmogus sukėlė? Kaip įdomu: Europoje- "žaliasis" kursas, Azijoje - pramonės gamybos didėjimas... Kokią įtaką klimato kaitai turės Europos "žaliasis kursas", jei CO2 išmetimas joje sudaro apie 10% pasaulinio išmetimo? Beje, mokslininkai sako, kad lėtėja Golfo srovė, todėl Arkties vandenynas gali visiškai užšalti ir gerokai atvėsti orai Europos ir Šiaurės Amerikos šiaurinėse dalyse, o arčiau pusiaujo gali būti dideli karščiai. Pagal jų spėjimus ateina mažasis ledynmetis. Betgi taip jau buvo ir, matyt, vėl bus. Pamatysim.2. Darijus
(2024-02-15 13:29:22)
(2a02:678:5c2:2900:5d36:dcfc:db33:282e) Parašė:

Padėti gali tik elektra varomi tankai su beparakiniais sviediniais. Mechanikas turi būti pid*ras, tenkinantis likusius ekipažo narius. Kitaip rusus nugalėti šansų be.1. tr
(2024-02-15 12:22:00)
(78.56.171.211) Parašė:

Patiko nudažys laivus žaliai o sprogmenis su uranu vaivorikštinėm spalvom tai padės tiems žaliuoti ant kurių galvų tai kris,panašu kad daugumos vyriausybių valdžioje nukvako.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras