2024 m. birželio 23 d.

 

Kokio termino reikia, kad žmogus būtų palaužtas? (klausimai Generaliniam prokurorui)

Paskelbta: 2012-02-10 08:28 Autorius: ekspertai.eu
Visuomenė baiminasi, kad mėnesių mėnesius tardymo izoliatoriuje laikomas Raimundas Ivanauskas yra realiausias pretendentas būti penktąja oficialia auka pedofilijos ir žudymų istorijoje. Trūksta ne tiek ir daug. Jo mirtis būtų labai naudinga pedofilijos ir žudymų istorijos scenarijaus autoriams bei vykdytojams.Vakar dienraščių lyderis pranešė, kad R. Ivanauskas lieka suimtas dar trims mėnesiams. Kauno miesto apylinkės teismas patenkino Generalinės prokuratūros prašymą, kol vyksta tyrimas, laikyti jį už grotų. "Prokuratūros teigimu, yra surinkta pakankamai duomenų, kad šis vyras žinojo apie D. Kedžio planuojamas žmogžudystes ir galbūt bendrininkavo jas vykdant", - skelbia dienraščių lyderis. Tačiau neginčyjamas faktas, kad iki šios dienos prokuratūrai niekaip nepavyko įrodyti, kad būtent D. Kedys įvykdė tas žmogžudystes. O štai jau R.Ivanauskas suimtas už tai, kad padėjo Drąsiui Kedžiui planuoti tas žmogžudystes. Ir suimtas pagal apsimelavusio policijos informatoriaus Mindaugo Žalimo parodymus. Žinant, kad dienraščių lyderis neretai skelbia melagingą informaciją, o prokuratūros tinklapyje apie R. Ivanausko suėmimo pratęsimą net neužsiminta, EKSPERTAI.EU kreipiasi į Generalinį prokurorą, prašydami plačiau pakomentuoti tokio sprendimo (jei iš tiesų toks buvo) motyvus - kodėl itin prastos sveikatos, beveik aklas žmogus, be teismo bus kalinamas pusę metų? Jei R. Ivanauskas toliau laikomas nelaisvėje ar yra galimybė visuomenės atstovams, ar Seimo nariams susitikti su kalinamuoju, sužinoti jo sveikatos būklę ir jo laikymo sąlygas? Jei taip, kokius formalumus reikia sutvarkyti? Generalinis prokuroras turėtų suprasti, kad nesupratingiems piliečiams sunku suvokti, kai M. Žalimui, kuris viešai pats prisipažino, kad viską iki smulkmenų žinojo apie organizuojamas žudynes yra skirta valstybės apsauga, pinigai ir gyvenimas kokiame nors konspiraciniame bute, o štai R. Ivanauskui, D. Kedžio pažįstamui, kuris galbūt kažką žinojo, tenka sėdėti uždarytam tardymo izoliatoriuje. Gal R. Ivanausko laikymą kalėjimo kameroje vertėtu pakeisti į M. Žalimo gyvenimo sąlygas? Juk tai irgi vertingas liudininkas? Ir dar vienas klausimas - kokie kaltinimai pateikti R. Ivanauskui? Norima, kad tuos kaltinimus suformuluotų ne dienraščių lyderio žurnalistai, o patys prokurorai ir pateiktų tai visuomenei internetiniame portale www.prokuraturos.lt. Susiję: Laukiama naudingos mirties (video) Ar Raimundas Ivanauskas bus nukankintas kalėjime?  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras